Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GTA LCS na iOS z okazji 10 lecia gry
12-17-2015, 05:20 PM,
Post: #1
GTA LCS na iOS z okazji 10 lecia gry
Dzisiejszego dnia, już można na iOS pobrać GTA Liberty City Stories (niebawem również będzie dostępne na Androida). Sam uważam że wciąż brakuje wersji PC (wyobraźcie sobie, że LU jest na LCS, a nie III (i tak nie możliwe ;) )). Jednak jest to postęp. Od teraz, szersze grono ludzi będzie miało możliwość zagrania, oraz przejścia tej gry (aktualnie gra była dostępna tylko na PSP a potem została wydana na PS2, i na tym był koniec, a jednak zabawa na emulatorach nie jest fajna, szczególnie że LCS na PCSX2 ma większe wymagania od GTA 5, aby płynnie działało).

[Obrazek: LCS_iOS_1.jpeg]

[Obrazek: LCS_iOS_2.jpeg]

[Obrazek: LCS_iOS_3.jpeg]

[Obrazek: LCS_iOS_4.jpeg]

[Obrazek: LCS_iOS_5.jpeg]





Jeżeli ktoś grał w LCS, od razu zauważy tekstury wyższej jakości. Zostały dodane bardziej realistyczne cienie dla pojazdów, oraz przechodniów. Skiny również mają więcej detali, lecz ręce nie mają tak porozdzielanych palców jak to było w przypadku III/VC. Pociesza mnie również fakt, że postacie nie mają już połysku, tak jak to było w wersji mobilnej San Andreas (okropnie to wyglądało moim zdaniem). Już niebawem będą powstawać pierwsze modyfikacje dla LCS, ponieważ będzie to łatwiejsze, niż w przypadku PSP/PS2. Niedługo również zobaczymy modyfikacje do GTA III, na tekstury z mobilnej wersji LCS itd... Ja jednak poczekam na wersję Androidową, i dopiero wtedy się wypowiem konkretniej na temat tej reedycji (i zaktualizuje temat). Tym czasem, kto może, niech testuje ;)

Chociaż sam, wolałbym The Warriors ;) które też miało w tym roku 10-lecie (oczywiście gra, bo film ma 36 lat).

//rwwpl

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-24-2015, 12:19 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-24-2015, 12:20 PM przez xNCx.)
Post: #2
RE: GTA LCS na iOS z okazji 10 lecia gry
No to ci informacja. Pamiętam jak jeszcze niedawno czytałem na GTAF tematy przypominające o kolejnej rocznicy LCS i VCS. Wpisy były dosyć podobne "Wszystkiego najlepszego! Najlepszym sposobem uczczenia tego byłoby wydanie wersji na komputery albo przynajmniej mobilnej.

Tak, wiem, to się nie wydarzy".

Huh, kto by się spodziewał?

Polecam śledzić te tematy, aby dowiedzieć się już teraz więcej o grze. Mówi się, że wersja na Androida pojawi się za kilka tygodni, więc zobaczymy. Chyba będzie to pierwsza komórkowa wersja GTA, do której się przyłożę.
http://gtaforums.com/topic/833364-liberty-city-stories-released-on-ios/
http://gtaforums.com/topic/833380-gta-liberty-city-stories-mobile-modding/
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości