Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM
03-17-2016, 11:28 PM,
Post: #1
Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM
Tak jak już pisałem Piterus'owi i MichaX'owi, tak też robię. Dzisiaj widziałem 3 razy jak MichaX byłeś dostępny na GG przez chwilę, możliwe siedzisz teraz na niewidoku. Szkoda tylko że jesteś aż tak zajęty, że nie możesz odpisać co się z tobą dzieje. Gdyby jeszcze nie jeden fakt, nie pisałbym tego dzisiaj. Nigdzie nic nie napisałeś o swojej nieobecności. Mimo wszystko, dzięki że przez chwilę pomagałeś nam na serwerze, jako moderator i jeszcze przed moderatorem. Może z tą rangą to byłą zbyt szybka decyzja, ale uważam że było warto i dlatego też z degradacją czekać nie będę. Liczę na to że wkrótce się odezwiesz, a nie będziesz leciał w chuja jak teraz.

Druga informacja jest w miarę dobra. Raz na 3 dni ostatnio dodawałem jedną komendę na VC-DM, czyli ogólnie bardzo mało, dlatego też wiele się ostatnio na serwerze testowym nie zmieniło. Dzisiaj jednak wróciłem wcześnie z szkoły i miałem czas oraz ochotę na skryptowanie. Został ukończony system domków oraz Pay 'n' Spray. Można już kupić i sprzedać domek, szybko wyszukać swoje domki albo po prostu przeglądać inne. Do systemu domków brakuje tylko blipów, ale wkrótce się tym zajmę. Dodatkowo dzisiaj dodałem 8 komend admina, ale to już raczej mało kogo interesuje, i planuje zrobić nowe /acmd, z kategoriami, bo jednak sporo jest tych komend.

To chyba na tyle, bo w sumie nic się nie dzieje specjalnego, o czym mógłbym poinformować.

//rwwpl

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-18-2016, 12:31 AM,
Post: #2
RE: Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM
Cytat:Został ukończony system domków oraz Pay 'n' Spray.

Na czym polega ten system? Jest to jedynie opcja do à la /fix, czy /fix + randomowy kolor?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-18-2016, 09:38 PM,
Post: #3
RE: Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM
(03-18-2016, 12:31 AM)eXe^ napisał(a):  
Cytat:Został ukończony system domków oraz Pay 'n' Spray.

Na czym polega ten system? Jest to jedynie opcja do à la /fix, czy /fix + randomowy kolor?

/fix jest płatne, za to w PnS masz za darmo naprawę pojazdu. Jeżeli wam się podoba pomysł, mogę tam dodać zmianę koloru na randomowy.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości