Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LCS-DM [Skrypt]
07-19-2017, 12:41 PM,
Post: #31
RE: LCS-DM [Skrypt]
Często zdarza mi się, że w miejscu, gdzie startuje misja transu (tym żółtym polu) siedząc normalnie w furgonetce (czy to łodzi, zależy) serwer mówi mi mi że "nie jestem w punkcie transu". Zwykle dzieje się tak za pierwszym razem, jak rozpoczynam robienie trasów czyt. wbijam na serwer, /trans, /v pojazd czy tam biorę już zaparkowany i robię /zaladuj. Dopiero podobne przeteleportowanie się w to miejsce pomaga albo tam jak coś losowego się zacznie dziać w tym miejscu. Później jest już normalnie. Mógłbyś rzucić na to okiem?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-19-2017, 01:00 PM,
Post: #32
RE: LCS-DM [Skrypt]
(07-19-2017, 12:41 PM)Piterus napisał(a):  Często zdarza mi się, że w miejscu, gdzie startuje misja transu (tym żółtym polu) siedząc normalnie w furgonetce (czy to łodzi, zależy) serwer mówi mi mi że "nie jestem w punkcie transu". Zwykle dzieje się tak za pierwszym razem, jak rozpoczynam robienie trasów czyt. wbijam na serwer, /trans, /v pojazd czy tam biorę już zaparkowany i robię /zaladuj. Dopiero podobne przeteleportowanie się w to miejsce pomaga albo tam jak coś losowego się zacznie dziać w tym miejscu. Później jest już normalnie. Mógłbyś rzucić na to okiem?

Błąd VC-MP.



A co do brakujących obiektów (bo to nie jeden a pewnie z 20, strasznie podzielone są te obiekty tam) to nie wiem, możliwe że na PS2 było inaczej, chociaż dziwne.. nie mam jak sprawdzić.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-19-2017, 11:43 PM,
Post: #33
RE: LCS-DM [Skrypt]
Paczka na Staunton (fort), ale to już mówiłem wiele razy może naprawiłeś :P

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-20-2017, 07:29 PM,
Post: #34
RE: LCS-DM [Skrypt]
(07-19-2017, 11:43 PM)Genesis napisał(a):  Paczka na Staunton (fort), ale to już mówiłem wiele razy może naprawiłeś :P

Naprawiłem już ostatecznie, znalazłem ją i przestawiłem na daszek obok.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-22-2017, 10:25 PM,
Post: #35
RE: LCS-DM [Skrypt]
Skimmerem można wodne transy robić.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-23-2017, 12:22 AM,
Post: #36
RE: LCS-DM [Skrypt]
Bądź co bądź, ale w pewnym sensie skimmer to wodny pojazd.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-23-2017, 12:57 AM,
Post: #37
RE: LCS-DM [Skrypt]
(07-23-2017, 12:22 AM)Waluta napisał(a):  Bądź co bądź, ale w pewnym sensie skimmer to wodny pojazd.

W pewnym sensie ta, tylko powiedź szczerze - jak robisz trans skimmerem to płyniesz czy lecisz? ;) Do transów drogą powietrzną można zorganizować coś innego. Jest sporo miejsc do lądowania w LC.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-23-2017, 01:16 AM,
Post: #38
RE: LCS-DM [Skrypt]
(07-23-2017, 12:57 AM)Piterus napisał(a):  
(07-23-2017, 12:22 AM)Waluta napisał(a):  Bądź co bądź, ale w pewnym sensie skimmer to wodny pojazd.

W pewnym sensie ta, tylko powiedź szczerze - jak robisz trans skimmerem to płyniesz czy lecisz? ;) Do transów drogą powietrzną można zorganizować coś innego. Jest sporo miejsc do lądowania w LC.

Szczerze lecę. Jeżeli jest możliwość zorganizowania transów powietrznych to spoko.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-24-2017, 11:46 AM,
Post: #39
RE: LCS-DM [Skrypt]
(07-22-2017, 10:25 PM)Piterus napisał(a):  Skimmerem można wodne transy robić.


[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-24-2017, 09:41 PM,
Post: #40
RE: LCS-DM [Skrypt]
Teraz wgl trans na ferry ześwirował - wjeżdżam skimmerem, najpierw nie chciało załapać (było że muszę być w miejscu transu), aż w końcu wysłało mnie stamtąd do LU-DM Office.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-24-2017, 10:10 PM,
Post: #41
RE: LCS-DM [Skrypt]
Wpadłem na taki mały pomysł a może zrobić taką opcję by paru osobom dać jakiś dom za darmo oraz jakiś własny biznes? potem można by resztę graczy zatrudniać jako pracowników czy mam za duże wymagania :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-25-2017, 05:27 PM,
Post: #42
RE: LCS-DM [Skrypt]
Nie sądzę by było to dobre wyjście, z resztą rzeczy na serwerze będą tak rozegrane żeby każdy miał swoje.

/ac na vcdm potrzeba tak btw.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-21-2017, 11:48 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-21-2017, 11:56 PM przez stolidjarl44.)
Post: #43
RE: LCS-DM [Skrypt]
siemanko gra ktoś teraz?

Mam pytanko jest jakiś tani domek do kupna bo jest tyle tego że nie chce mi się szukać :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-22-2017, 06:02 PM,
Post: #44
RE: LCS-DM [Skrypt]
Co do umawiania się na grę to najlepiej na discodzie - chyba najbardziej efektywne.

A w sprawie domków to nie orientuję się nawet, ten system chyba nie jest jeszcze do końca sprawdzony - nie wiem czy już ktoś coś kupił :)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
10-22-2017, 08:43 PM,
Post: #45
RE: LCS-DM [Skrypt]
No rozumiem będę się pytał :) na discordzie
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości