Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Weźmiesz udział?
Wezmę udział
Nie wezmę udziału
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Beach race league? ANKIETA
03-14-2017, 12:03 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-14-2017, 04:35 PM przez Seed1212.)
Post: #1
Beach race league? ANKIETA
Inglisz taki nie za bardzo. Ktoś jakąś inną nazwę wymyśli?


Witam. Pomyślałem o tym, by zrobić mistrzostwa w wyścigi. Wyścigi w realnym świecie dzielą się na różne kategorie. Tak więc i ja pomyślałem, że wyścig podzielę. Beach Race League to wyścigi offroad. Będą one prowadzone na torze, który znajduje się na plaży. W ciągu określonego czasu każdy z każdym by przejechał taki wyścig pojazdem RC Bandit, 3 okrążenia (by nie było krótko). Sprawy wyścigów by trzymały siętak jak stubby league. Czyli w ciągu miesiąca gracze się umawiają i się ścigają. Ważne jest by był przy tym jakiś sędzia. Jeśli wyścig będzie organizowany bez sędzi i będą jakieś kłótnie to wyścig się nie liczy. Więc bez sędzi polecam grać uczciwie :-)


Temat ten został zrobiony by zapytać, co wy o tym uważacie? Czy chcecie taki turniej? Jeśli będzie przynajmniej 6 osób, którzy chcą wziąć udział to event wystartuje. Jeśli jesteście zainteresowani to napiszcie, że się zgłaszacie itd.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 12:13 AM,
Post: #2
RE: Beach race leauge? ANKIETA
Spoko kwestia, zawsze coś nowego więc można spróbować :D

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 12:19 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-14-2017, 12:20 AM przez VerC_Etti.)
Post: #3
RE: Beach race leauge? ANKIETA
Kilka dni temu wpadłem na podobny pomysł jak ty Seed. Ja tylko myślałem, aby zrobić wyścigi, podobnie umawiając się jak na sl, ale po całym Vice City, różnymi pojazdami (np.:gracze umawiają się na wyścig cheetahami. a następnym razem innym pojazdem.). Ja ogólnie jestem za, na pewno wziąłbym udział. Tak jak to napisał Waluta, zawsze to coś nowego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 12:26 AM,
Post: #4
RE: Beach race leauge? ANKIETA
Też tak myślałem Verc na początku, ale pomyślałem że tak będzie lepiej.
A po za tym raczej sam bym nie dał rady sobie z organizacjątakich wyścigów więc to jeden z powodów dla których jest jeden typ wyścigów.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 12:31 AM,
Post: #5
RE: Beach race leauge? ANKIETA
Cytat:Beach race leauge league
Dobry pomysł, wziąłbym udział ;)

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 11:39 AM,
Post: #6
RE: Beach race leauge? ANKIETA
Pomysł git, detale do poprawienia - trasy głównie, jest kilka takich dość małych akurat do RC, chociaż jeśli to ma być liga to może faktycznie jedna trasa lepsza. Przemyśl jeszcze, że może właśnie nie liga na zasadzie każdy z każdym, tylko byście sobie ustawili jakiś dzień w tygodniu i tego ścigali by się wszyscy razem na z góry wyznaczonej trasie, powiedzmy nie wiem, w weekend. Coś jak bylo np. tu czy na SA Rally i wtedy całość składałaby się z iluś tam mniejszych wspólnych spotkań po prostu.

..ale to najpierw ludzi zbierz do udziału.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 04:33 PM,
Post: #7
RE: Beach race leauge? ANKIETA
@Pit Też tak myślalem, ale gdy masz określony czas to więcej ludzi zdąży się pościgać. Nie każdy ma czas w tym samym momencie co inni przez co np. to jużwyklucza jakąś postać. Gdy będąwyścigi 1vs1 to każdy się umówi wtedy kiedy będzie mógł :-)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-16-2017, 06:04 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-17-2017, 06:28 PM przez Seed1212.)
Post: #8
RE: Beach race league? ANKIETA
Db, w ankiecie zagłosowało 6 osób, więc rozumiem, że one biorą udział. Jeśli ktoś napisał posta, ale nie napisał, że bierze udział to po prostu go nie bierze :D Można się zapisywać jeszcze do poniedziałku. Event zaś startuje już w sobotę. Więc po prostu będzie taka mała zmiana jeśli się ktoś jeszcze dopiszę :-)) Zaraz stworze oddzielny temat do tego
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-17-2017, 06:23 PM,
Post: #9
RE: Beach race league? ANKIETA
biorę
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości