Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pieniążek
01-24-2019, 05:24 AM,
Post: #31
RE: Pieniążek
Nie da się ukryć że banan na mojej twarzy się pojawił, generalnie bardzo mi miło że po prawie 5 latach gry zostałem w jakiś sposób doceniony jako stały bywalec tej społeczności pomimo to że swojego czasu nabroiłem bałaganu tu trochę to i tak jestem mega szczęśliwy że ci ludzie dali mi kolejną szansę i zapamiętali mnie z tej lepszej strony, takie momenty też motywują do dalszego działania, więc myślę że jeszcze kolejne parę lat zagoszczę w tych skromnych progach.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-27-2019, 07:14 AM,
Post: #32
RE: Pieniążek
Robisz sobie jaja? :D

[Obrazek: 350x20_FFFFFF_FFFFFF_000000_000000.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-27-2019, 07:45 AM,
Post: #33
RE: Pieniążek
To zależy o jakich jajach mówimy, czasem lubię porobić sobie je z ludzi czy czego koleiek, ale jeżeli mowa tu o jedzeniu to ostatnio robiłem sobie jaka na mięko i wcale one nie wyszły miękie tylko na twardo :c

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości