Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #2
09-05-2015, 02:26 PM,
Post: #1
LU-DM News #2
***Mam nadzieję, że Rww nie pogniewa się, że podkosiłem mu nazwę…***

Cześć!
Dziś w tej wolnej chwili postanowiłem napisać kilka krótkich słów by nakreślić ogólną sytuację w projektach.
Ostatnio doszło to kilku roszad w administracji. Ze stanowiska w dość dziwnych okolicznościach zrezygnował KarnyBanan – mimo to dziękujemy za Twój poświęcony czas na rzecz serwera. Ponadto Fox został zdegradowany do poziomu moderatora oraz traci stopień na VC-DM (tu props dla niego, że i tak w miarę możliwości wypełnia w podobnym stopniu swoje obowiązki), a Larry został vipem na obydwu serwerach, z racji, że Desert Storm na spotkania wypożycza serwer i ten vip może mu się przydać chociażby do vipczatu. Wcześniej to samo zostało zrobione z eXe^.
Trochę o swojej sytuacji. Od września rozpoczął się dla mnie nieco trudny etap w mojej edukacyjnej ścieżce. Z tego względu, moja aktywność może znacząco osłabnąć, jednak nie mam zamiaru odchodzić z projektu i w miarę możliwości będę to w pewien sposób nadal kontrolować.
Plany na najbliższy czas – Rww w swoim tempie pracuje nad serwerami. W niepublicznych testach odbywają się prace by poprawić komfort grania głównie pod względem stabilizacji i kilku podstawowych spraw, których brakuje obecnie.
Jakby ktoś z administratorów chociaż coś dodać do newsa (co jest nawet wskazane) to niech się nie krępuje. Tymczasem cya!



Mimo, że nie lubię pisać newsów, bo po prostu nie mam o czym, to jednak chciałbym dodać parę swoich słów. Tu chciałbym przypomnieć, że od niedawna moderatorem serwera VC-DM został Xenon. Była to decyzja Piterusa i myślę, że spisze się dobrze na swoim stanowisku, gratki.
Na serwerze, na który rzucam okiem co jakiś czas widać graczy, co cieszy oko i daje satysfakcję, że nie pomagałem w projekcie (ostatnio stuknął roczek) dla pustego serwera. Wiem, że teraz większość z was wróciła do szkoły i macie mniej czasu na grę, lecz mam nadzieję, że będziecie pojawiać się od czasu do czasu na nim, bo w końcu wy go tworzycie, poza tym we wrześniu myślę o evencie na LU-DM (VC-DM może też), który odbędzie się prawdopodobnie w któryś z weekendów, odpowiednia informacja będzie na górze strony. Napiszę tylko scenariusz i zabawy i możemy się bawić ;) Tyle ode mnie, elo!

// Kunio



Ja również dodam kilka słów, a więc teraz jakoś się tak ułożyło, że do domu wracam po 18:00, a licząc fakt, że mam co robić, to nie bardzo mam czas, aby siedzieć i skryptować. Za to w szkole, gdy siedzimy przed komputerami, mam czas (czasami nawet za dużo...), i ostatnio zrobiłem nowy quest - Zakończyć komuś spree, oraz poprawiłem kilka wiadomości. Dzisiaj postanowiłem zrobić listę komend w gui, i się udało ;) . Planuje jeszcze kilka rzeczy zrobić w formie list, np. listę broni, możliwe listę pojazdów, ale to zobaczymy. Aktualnie można zauważyć, że na serwerze jest pusto. Wcale mnie to nie dziwi. Piterus ma teraz masę rzeczy na głowie, ja aktualnie również. U Kunia również z czasem nie najlepiej, często nie ma dostępu do kompa, a jeżeli ma to nie wiele. I tak samo na pewno jest z resztą, a więc pierwszy miesiąc szkoły może być dobrym momentem na przerwę od LU.
Tak jak Piterus napisał, wszystko robię w swoim tempie. Po za LU-DM, przygotowuje również VC-DM, a samo VC-DM jest robione całkowicie od zera. Aktualnie stoję na postawieniu pojazdów w północnej części Vice City, któregoś dnia to dokończe.


Teraz trochę innych wiadomości. JarzabPL napisał mi, że zostało wydane MTA 0.6. Mnie akurat mało to interesuję, ponieważ jakoś nie ciągnie mnie na ten multiplayer. Ale można kiedyś spróbować, ostatnia moja próba się zakończyła niepowodzeniem (nie mogłem dojść do gry).


WACEK się pochwalił gigantycznym postępem prac nad serwerem moro. Zabawa Custom Vehicle nie tylko na PS oraz PH.


Ostatnio znalazłem ciekawą modyfikację, nie tylko do GTA III, ale również do Vice City i San Andreas. Nazywa się SkyGfx: PS2 graphics for PC. Ja sobie zainstalowałem moda do LU, i pojazdy wyglądają teraz dużo ładniej ;) Do LU potrzebny ASI Loader. Oczywiście modyfikacja w San Andreas nie poprawia tylko połysku na pojazdach, ale również cały klimat gry, na dużo ładniejszy (bardziej kolorowy).

Porównanie:
[Obrazek: MOD.jpg]

Link do modyfikacji: http://gtaforums.com/topic/750681-skygfx-ps2-graphics-for-pc/?p=1067934835


Wielcy deweloperzy VC-MP 0.4 również będą mieć przerwę od aktualizacji multiplayera wymienionego kilka słów wcześniej. A więc nie ma teraz komu poprawić masę błędów (a trochę ich jest), a następna dawka aktualizacji będzie prawdopodobnie w kolejne wakacje. Chociaż może przed świętami będzie jakaś drobna aktualizacja, ja czekam na poprawkę F8 (nie robi mi zdjęć prawidłowo).


Ciekawa sprawa jest również z PS. Podobno te plemię żyje totalnie w podziemiu, na hamachi. Lepiej dla wszystkich, nie będą odpierdalać lipy publicznie chociaż. PH również strzelił chuj. Na sam serwer aby wejść, trzeba było pobrać ok. 50mb pojazdów, aby zaspokoić dzieci od spamu, jednak im było zawsze mało...


Również ostatnio miało miejsce coś zupełnie nowego. Klan =DS= stworzył swój serwer SAMP, choć aktualnie dupy nie urywa, myślę że z czasem będzie tam ładny rozpierdol (w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Więcej info na stronie klanu =DS=, czyli http://dsklan.cba.pl/news.php .


To chyba na tyle, a tym, którzy są po rozpoczęciu roku szkolnego, życzę najlepszych wyników, oraz dobrych szkolnych akcji ;)

//rwwpl



Witajcie.

Moja aktywność na serwerze LU równa się także zeru ze względu na obowiązki wynikające z serwisowaniem serwera SAMP klanu Desert Storm, za co przepraszam wszystkich graczy oczekujących powrotu i eventów. Pewnego dnia, gdy sytuacja się ustabilizuje, z pewnością będę zaglądał :) Pozdrawiam wszystkich graczy :)

Genesis

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #2 - Piterus - 09-05-2015, 02:26 PM
RE: LU-DM News #2 - Vandi - 09-05-2015, 05:42 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-10-2015, 02:15 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-10-2015, 07:53 PM
RE: LU-DM News #2 - Piterus - 09-10-2015, 06:27 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-11-2015, 09:28 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-12-2015, 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości