Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły
12-20-2015, 07:36 PM,
Post: #3
RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły
Cytat:Klan roku: Desert Storm
Ja co do tego nie mam wątpliwości. Nie dla tego, że sam w nim jestem i pomagałem w jego reaktywacji, ale dlatego, że po prostu nie mamy przeciwników na odpowiednim poziomie, niestety takie czasy.

Cytat:Źródło informacji: Kącik NC
To dla mnie także nie jest zaskoczeniem. Zdecydowanie bezkonrurencyjny blog jeśli chodzi o treści w nim zamieszczane.

Cytat:Wydarzenie roku: Przejście z 0.3 na 0.4
Jedyna kategoria w której nie zagłosowałem. Niestety dla mnie przejście z 0.3 na 0.4 to największa klapa roku, a co dopiero mowa o pozytywnym wydarzeniu bo tylko takie w tej kategorii mają byt. Dla mnie osobiście największym wydarzeniem jest reaktywacja DS, oraz powstanie serwera VC-DM na 0.4.

Cytat:Zagraniczny gracz roku: Theremin
To także dla mnie nie jest zaskoczeniem.. Theremin sobie zasłużył na to jak nikt inny, bo od samego początku LU-DM jest z tym serwerem związany. Miał swoje 5 minut jako moderator, sympatyczny gracz (przynajmniej na początku) i widać, że bardzo się poświęca na rzecz LU.

Cytat:Gracz roku LU: HARDKOR
Ja osobiście oddałem głos na Fox'a z tego względu, że na przestrzeni całego roku się pokazywał na serwerze i wygrał sporo eventów. Jednak gratulacje dla Harda, bo praktycznie 2-3 miesiącami wyrobił sobie możliwość zostania graczem roku poprzez zaangażowanie w zdobywanie fragów za wszelką cenę (czego sam nie popieram) :P.

Cytat:Gracz roku VCMP: Xenon & Piterus
Zdecydowanie na ten tytuł zasłużył sobie ktoś z powyższej pary, jednak ani Pit, ani Xenon nie wyrósł ponad drugiego na tyle bym mógł oddać jednogłośny głos na jednego z nich stąd wyjściem w tej sytuacji było oddanie głosu na outsidera Larrego i tak też zrobiłem wiedząc że mój głos niczego nie zmieni w takim układzie.

Cytat:Admin roku: Piterus
Jak dla mnie największe zaskoczenie, ponieważ moim zdaniem przynajmniej 4 innych administratów zasłużyło sobie na to bardziej. Ale każdy ma swoje zdanie, a osobiście mi Twoja praca jako administrator serwera czasem nie do końca odpowiadała.
Ja osobiście oddałem głos na Vandiego, ponieważ zrobił moim zdaniem przez ten okres w którym adminuje (od moderatora) ogromny postęp, a także był organizatorem większych, bądź mniejszych wydarzeń. Dodatkowo gracze go lubią, świetnie zna angielski i jest sympatyczny.
Nie oddałem głosu na rww, ponieważ rww jest dla mnie świetnym skrypterem, bezkonkurencyjnym na ten okres, jednak bycie adminem to zupełnie inna sprawa, dlatego mój głos powędrował do Vandiego.

3 2 1... możecie hejtować moje powyższe opinie.

Ogólnie dobry pomysł z tym plebiscytem, ciekawe czy za rok będzie taka okazja, a jeśli tak to jak bardzo zmienią się nominacje w niej :).
Propsy za chęci i wykonanie.

Co do eventu na 0.3 to mimo, że nie jestem mile widzianą osobą ostatnio gdziekolwiek, a zauważyłem u niektórych więcej jadu podczas gry, jak czerpania przyjemności z grania to pewnie wbiję na 5 minut pograć by niektórym zbytnio nie przeszkadzać, a osobiście liczę, że event się uda, frekwencja będzie zadowalająca, powodzenia.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - eXe^ - 12-20-2015, 07:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości