Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VC-DM Muscle Car Update
01-22-2016, 06:12 PM,
Post: #1
VC-DM Muscle Car Update
[Obrazek: musclecarupdate.png]

Witam, oto krótka, zbędna, nie odmieniająca twojego życia, bezsensowna (obowiązkowo dodaj jeszcze coś od siebie) informacja. Po wstawieniu wersji VC-DM 0.3.5, wstawiłem szereg poprawek, które wraz z tą wersją stworzyłem. Aktualnie jest już stabilnie (chyba). Dzisiaj na serwer dodałem 3 nowe pojazdy (i tak spytasz po chuj, ale po chuj pytasz). Nazwy pojazdów wymyślił autor ("BY MONITOR57, MATTHEW GIBBS"). Oto nazwy dodanych pojazdów: Avenger, Igniter, Stang. Ten ostatni był prawdopodobnie w modyfikacji Myriad Island. Na tą chwile również znika Savanna, ermaccer ma ją dopracować, aby jeszcze bardziej pasowała do gry. Mam nadzieje że mu się uda.

Przypomnijcie sobie, kilka dni temu Stormeus "Murzyn" zrobił poprawkę do swojej wielkiej aktualizacji VC-MP. Nawet w tak małej aktualizacji trzeba coś spierdolić. Mimo że problem z dźwiękami został naprawiony, to jest nowy problem, i tu głównie Piterus dostanie kurwicy, wypierdoli swojego nowego lapka za okno (tą ciekawą historię również dokończ sam). A dokładnie gdy dostajemy lost connecta itd... gra crashuje. Aż sobie przypomniałem najlepszy tekst z głównej VC-MP - Play GTA: Vice City like never before — for free.






[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
VC-DM Muscle Car Update - rww - 01-22-2016, 06:12 PM
RE: VC-DM Muscle Car Update - HARDKOR222 - 01-22-2016, 06:42 PM
RE: VC-DM Muscle Car Update - Fox - 01-23-2016, 09:58 PM
RE: VC-DM Muscle Car Update - xNCx - 01-27-2016, 10:09 PM
RE: VC-DM Muscle Car Update - HARDKOR222 - 01-28-2016, 01:41 AM
RE: VC-DM Muscle Car Update - xNCx - 01-28-2016, 01:50 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości