Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #8
02-28-2016, 02:03 PM,
Post: #1
LU-DM News #8
Cześć!
Teraz czas na mój pierwszy od powstania tej strony news. Na wstępie chciałbym dość pogardliwie zachęcić administrację do wyrażania swoich opinii w temacie o evencie na 2 rocznicę (brzmi jak ślubu he) powstania naszego serwera w Liberty Unleashed. Jest to chyba najważniejsze wydarzenie jakie będzie miało miejsce w tym roku, więc przydałoby się, abyście razem z rww wytężyli mózgi i wymyślili jakąś fajną zabawę, być może dzięki której gracze zapamiętają ten serwer na dłuższy czas. Póki co jest tam głucha cisza - wypowiedzi padły tylko ode mnie i rww, więc coś jest tutaj nie halo.. Sam rww kiedyś mi napisał, że jeśli olejecie ten temat to eventu po prostu nie będzie. BTW. Tak samo pisał o pierwszym evencie rocznicowym (mały Flashback tutaj)

Zainteresowanych zapraszam tutaj: http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/showthread.php?tid=247&pid=1365#pid1365

Ostatnio na stanowisko Administratora (4 level) na serwerze LU-DM powrócił Xenon. Witamy ponownie.

Jeśli chodzi o LU-DM i VC-DM (teraz nie ma go na masterliście, bo nasz ukochany sztab VC-MP nie byłby sobą, gdyby czegoś nie spieprzył, lecz odrazu ruszyła kontrofensywa na owy przypadek na czele z Chińczykami, więc proponuję tym co tego nie zrobili jeszcze dodać nasz serwer do ulubionych IP: 185.49.15.103:8192) to aktualizację będą, atrakcję będą, może nawet miejsce dla eventu się znajdzie, ale jak mówi klasyk - wszystko w swoim czasie. Rww to nie robot i jak mu się nie chce to po prostu tego nie zrobi, chociaż pracuje jak mrówka, nawalając kolejne linijki liczące tysiące znaków skryptu, ale nie martwcie się, wszystko będzie x2.

Tak bardziej znikąd postanowiłem stworzyć grupę na Steam obejmującą graczy LU-DM. Żeby się nie powtarzać zacytuję pierwsze ogłoszenie tam napisane:
Cytat:Witajcie. Jakieś pół godziny temu wpadłem na taki pomysł, który kiedyś proponował mi HARDKOR, aby stworzyć grupę na Steamie zrzeszającą nas - graczy LU i VCMP. Odrzuciłem wtedy ten pomysł, bo i tak miałem wtedy tylko chyba jego w znajomych. Ale teraz mając was więcej i zapraszając każdego, kto ma tylko konto Steam postanowiłem wskrzesić ten pomysł i stworzyć ją. Będę was tu informował zwykle o najbliższym evencie, który będzie się odbywał na serwerze i takie tam pierdoły.. Elo ;)
A więc od tego momentu fani tej platformy mogą zrzeszać się w naszej grupie serwerowej do której link znajdziecie tutaj, a jeśli chcecie do niej dołączyć do napiszcie do mnie (napiszcie, że jesteście z LU czy VCMP), a ja was niezwłocznie dodam.

Poza tym coś ostatnio dowiedzieliśmy się, że upadł MP do jednej z najlepszych gier konkurujących z serią GTA - Mafii. Sama strona stawała się pustkowiem od września, jednak niedawno sztab deweloperski napisał, że projekt został anulowany. Natomiast coś tam ruszyło w kwestii IV-MP. Więcej info poda wam rww, bo to on bardziej interesuje się tym MP, więc jeśli coś to "walcie" do niego.

Na ten moment to tyle, ale żeby nie zostawić was z pustymi rękami zapodam wam inny teaser tego co wysłał wam Piterus w poprzednim newsie:








a tu mały gameplay Wajsa z Komodora (lol)

Teraz czas nadszedł tego newsa, więc zapodam klasyk z radia:

More updates soon.



Ja dziś tylko na feacie, więc bez szaleństw, bo i wiele spraw zostało już wyżej omówionych. Z takich ogólnych, chciałbym jedynie zachęcić Vandiego do jakiejkolwiek aktywności, bo nie zbyt dobrze rokuje to na przyszłość - uwierz czasu wolnego więcej mieć nie będziesz. Na przeciwległym biegunie bardzo dobrą aktywnością pokazują się Xenon i MichaX. Oby tak dalej. Trochę szkoda, że polska społeczność w vcmp/lu kurczy się w zastraszającym tempie, no ale cóż - jak widać jest to nieuniknione. Pozostaje nam jedynie być nadal alternatywą dla tych, którzy jeszcze zostali.
W samych multi zawirowania będą zawsze i tu podtrzymuję swoją ostatnią wypowiedź: VCMP na tle LU wygląda obecnie i tak nieźle. Wpływa to poniekąd także na sytuacje z naszymi serwerami. Na ten moment pozostaje jak jest, ale jeśli będzie to tak nadal wyglądać (mówię tu o shicie jakiego coraz więcej przy Liberty Unleashed - dla niewtajemniczonych karygodny system zabezpieczeń i praktycznie zerowy support) to będziemy musieli podjąć odpowiednie środki.
W sumie nie mam nic większego do dodania. W przeciągu nie tak długiego czasu postaram się skleić tu coś sensowniejszego, niekoniecznie związanego typowo z tym środowiskiem, ale coś co może w wolnej chwili kogoś zainteresuje. Być może powstanie (z popiołu?) osobne miejsce, gdzie takie coś będzie publikowane. Nie chciałbym jednak podawać konkretnych dat, bo wszystko jest stosunkowo ruchome i ciężko wiele kwestii przewidzieć. Zachęcam również do odwiedzania naszych stron partnerskich. Tymczasem życzę dużo dobrego w szkole/pracy i cóż - do zobaczenia w grze!

Piterus
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #8 - Kunio - 02-28-2016, 02:03 PM
RE: LU-DM News #8 - xNCx - 03-03-2016, 10:04 PM
RE: LU-DM News #8 - Piterus - 03-03-2016, 10:37 PM
RE: LU-DM News #8 - xNCx - 03-03-2016, 11:30 PM
RE: LU-DM News #8 - Piterus - 03-03-2016, 11:48 PM
RE: LU-DM News #8 - xNCx - 03-03-2016, 11:55 PM
RE: LU-DM News #8 - Ferex - 03-09-2016, 12:41 AM
RE: LU-DM News #8 - Piterus - 03-09-2016, 01:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości