Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #10
04-18-2016, 03:16 PM,
Post: #1
LU-DM News #10
[Obrazek: stuntevent.png]

Dzień dobry!

Mamy 18 kwietnia 2016 roku - za oknem coraz cieplej, a maturzystom pewnie tak dwa razy, bo dociera do nich że za chwilę będą mieli jeden z ważniejszych egzaminów, który wpłynie (lub nie) na dalsze ich życie. W sumie to coś jak z egzaminem na prawko - człowiek go zdaje, stresuje się, a później oddziela się od tego grubą, białą kreską i zapomina o tym fakcie - oczywiście o ile go zda :) Jednym z takich maturzystów jestem ja, stąd po zamieszczeniu artykułu biorę się do roboty i za pewne ujrzycie mnie w grze dopiero aż po 13 maja. Na stronie i na GG będę mniej lub bardziej dostępny tak czy inaczej. Wiem, że i Genesis będzie pisać maturę w tym czasie, tyle, że on nie wykazuje tu większej aktywności tak czy inaczej - co z tego wyniknie zobaczymy.

Do meritum - 23 kwietnia o godz. 19:00 odbędzie się Stunting Event prowadzony przez Cementa. Planowo miał się on odbyć wczoraj, ale coś nie siadło. W każdym razie z tego co wiem, chyba jeszcze można się dopisać także serdecznie zapraszam w swoim i jego imieniu. Więcej info tu. Planowo 17 kwietnia miał się odbyć także Event rocznicowy na 2 rocznicę naszej społeczności. Ten event również został przeniesiony na nieco luźniejszy okres tj. 4 czerwca. Postaramy się, aby tego dnia wszystko zagrało na tip top. Co to szczegółów to nie ma co ukrywać, że jeszcze nie wiadomo :) W każdym razie nie będzie to kolejne banalne wydarzenie pokroju fotka -> wyścig -> all dm -> sumo czy coś w ten deseń. Prawdopodobnie będzie to raczej jakiś mini turniej lub coś na nowym Portland (o tym za chwile) i wtedy tam coś banalnego, co w sumie na nowym terenie nie będzie już takie oklepane i banalne :)

Według ustalonego schematu mam teraz napisać o skrypcie (shit, wydało się - rww napisał mi plan).
Na nowej wersji ujrzymy (liczę na to) fragment brudnego Liberty City, czyli Portland, które całkiem niedawno radziło sobie w sumie nieźle jako testowy, oddzielny serwer. Wywołał on sensację (choć bardziej pasuje słowo podryg) wśród społeczności, która dotąd nie widziała niczego podobnego. Zebraliśmy pozytywne recenzje i w sumie chyba przyczyniliśmy się do zwiększenia limitu niestandardowych obiektów przez maxoratora (w sumie w miarę szybko to poszło) co umożliwia nam (głównie rww) pracę nad projektem. Kto chce, może to sobie nazywać jako coś na zastępstwo serwera na LU, na który nie wrócimy (oby). Nazwa i korzenie serwera jednak zobowiązują, więc liczę, że te całe Portland wypali.

Nie wiem ile osób śledzi współpracujące z nami osoby/strony, które są wpisane po lewej stronie na portalu, także korzystając z okazji chciałbym zareklamować moda, którego niedawno ukończył(?) NC. Complete Mission Loader VC to mod, dzięki któremu możemy w praktycznie dowolnym momencie rozegrać wybraną przez nas misję w losowej kolejności. Jest to całkiem przydatna sprawa, bo nie każdemu chce się bawić w jakieś szukanie save'ów na necie czy coś w tym stylu tylko po to, żeby rozegrać z miejsca np. misję z napadem na bank. Do samego moda dodano także kilka bajerów, które na pewno mile zaskoczą Was przy dogłębniejszym użytkowaniu modyfikacji. Istnieje także wersja na III. Obie wersje testowałem w roboczej fazie i było naprawdę spoko. Link z innymi informacjami i oczywiście z możliwoscią pobrania tu oraz na jego stronie.

Kończąc, życzę smacznego obiadu i do zobaczenia!

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #10 - Piterus - 04-18-2016, 03:16 PM
RE: LU-DM News #10 - rww - 04-19-2016, 10:33 AM
RE: LU-DM News #10 - Genesis - 04-19-2016, 07:26 PM
RE: LU-DM News #10 - Fox - 04-22-2016, 10:33 PM
RE: LU-DM News #10 - Piterus - 04-22-2016, 10:58 PM
RE: LU-DM News #10 - Fox - 04-23-2016, 12:04 AM
RE: LU-DM News #10 - rww - 04-23-2016, 12:21 AM
RE: LU-DM News #10 - xNCx - 04-28-2016, 06:26 PM
RE: LU-DM News #10 - Piterus - 04-28-2016, 09:06 PM
RE: LU-DM News #10 - xNCx - 04-29-2016, 07:40 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości