Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Jak sprawa Wam się widzi...
Ustalamy sensowniejszą datę w/w wydarzenia.
Nie organizujemy eventu.
Każdy indywidualnie podchodzi do konkursu.
[Wyniki ankiety]
 
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stuntujemy czy też nie?
05-11-2016, 09:04 PM,
Post: #8
RE: Stuntujemy czy też nie?
@Thermin oh alright. I see you're quiet active on this forum so I've thought you understand some Polish words at least. Damn hard to translate and understand everything, because of the loss of information due to computer translation.

@Cement
Cytat:Nie udało się, fakt... Powodem było to, że wymyśliłem sobie datę odpowiadającą tylko mi, nie pytając się startujących czy nie będą mieć z nią problemów. Tym razem na pierwszym stopniu postawię dobro graczy. Ja dostosuję się do nich (czyli tak jak powinno być), a nie oni do mnie.
Być może jako obserwator z boku nie jestem w stanie wszystkiego właściwie ocenić, ale odniosłem wrażenie, że jest grupa chętnych, godzina tez pasowała, tylko potem nie wszyscy się zjawili. I to jest ryzyko wpisane w organizowanie zawodów na zapisy.

Cytat:Miałem to na uwadze. Myślę, że jeśli event odbędzie się w postaci wspólnego grania w jednym dniu (co jest bardzo możliwe - wystarczy spojrzeć na teraźniejszy wynik ankiety)
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jest oczywiste, że każdy chciałby zrobić to większa grupkę o jednym czasie i stąd ta opcja dominuje teraz. Zapytajmy przy okazji o proponowane terminy i już może (bo nie musi) się nieco wspaniała wizja zepsuć + dochodzi wspomniane wcześniej ryzyko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Stuntujemy czy też nie? - Cement - 05-09-2016, 08:20 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - Theremin - 05-10-2016, 02:58 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - Piterus - 05-10-2016, 03:23 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - xNCx - 05-11-2016, 06:14 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - Piterus - 05-11-2016, 06:45 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - Cement - 05-11-2016, 07:51 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - Theremin - 05-11-2016, 08:41 PM
RE: Stuntujemy czy też nie? - xNCx - 05-11-2016, 09:04 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości