Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy etap
08-20-2016, 01:21 PM,
Post: #4
RE: Nowy etap
Przez dobrą chwilę zastanawiałem się, o jaki "port" chodzi. Morski, lotniczy, może portki, by dopiero po chwili zrozumieć, że to adres serwera :). Wychodzę już z wprawy.

To dobrze, że tworzenie LCS-DM sprawia ci satysfakcję, o to w tym chodzi. No i fajnie, że masz do tego zgraną ekipę, to zawsze procentuje. Powodzenia z tym, oby tak dalej.

Nie podoba mi się tylko nagłówek "Pit vc NC". Tak jakby jakaś wojna między nami, nic z tych rzeczy. LU miało ogromny potencjał, ale ciągłe przesuwanie premiery (ile to lat w sumie?), brak zaangażowania w przyciągnięcie graczy ze strony programistów oraz, no cóż, otwarcie - silnik GTA 3. To są główne czynniki, dla których ta gra nigdy nie zdobyła dużej popularności, a im dłużej była na rynku, tym to tylko gorzej wyglądało, za sprawą totalnego olewania przez deweloperów. Dodaj do tego takiego CukierD i wszystko jasne. Jak można mieć takiego idiotę w ekipie? Czy ktoś w ogóle go lubi? Chyba tylko oni. Nie usłyszałem jeszcze z niczyich ust czegoś dobrego o nim, zawsze były to negatywne stwierdzenia jak te przedstawione w pierwszej wypowiedzi.

Ciekawa sytuacja z tą oficjalną listą - może w końcu status beta testera będzie miał jakiś sens (poza otrzymaniem gównianej plakietki na forum) :). A tak na serio - po chwili przemyślenia rzeczywiście lista ta wydaje się zbędna. Chyba, że zaczęto by sprzedawać miejsca na liście, tak jak ma to miejsce w SAMP. Daaaawno już nie widziałem SAMP na oczy, ale tam serwerów jest od ****uja i wejście na jeden, konkretny serwer (w sensie twój) graniczy z cudem. Wtedy kupujesz miejsce na oficjalnej liście i już szanse rosną. Może gdyby VCMP zastosowało podobną taktykę, to by to wypaliło. Inaczej - nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Nowy etap - rww - 08-05-2016, 07:21 PM
RE: Nowy etap - HARDKOR222 - 08-05-2016, 08:36 PM
RE: Nowy etap - Ferex - 08-05-2016, 10:05 PM
RE: Nowy etap - xNCx - 08-20-2016, 01:21 PM
RE: Nowy etap - rww - 08-20-2016, 03:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości