Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy ban
04-09-2017, 08:40 PM,
Post: #5
RE: Nietypowy ban
(04-09-2017, 08:18 PM)Ferex napisał(a):  Okej, banujmy wszystkich jak leci. Niech ta społeczność stanie się społecznością samych adminów/ownerów/vipów, bo reszta graczy to same fejki i zacznijmy od zbanowania mnie, oraz wszystkich innych graczy. Zamiast mieć takie podejście jak [PS] zróbmy coś by ta społeczność była lepsza i bardziej szanowana, a nie by bany były rozdawane jak cukierki dzieciom.

Wydaje mi się, że nie jesteś do końca świadom obecnej sytuacji, więc pozwól, że przedstawię Ci ja od strony administracji.
Spójrz na dział Bany i prześwietl ile tam wgl jest tematów i ile z nich zostało unbanowanych. Podpowiem Ci - tematów tam jest mało, a unbanowanych proporcjonalnie dużo. Jeśli ktoś ma bana u nas na serwerach to, wierz mi lub nie, na niego zasługuje. Są to osoby albo cheatujące albo na tyle toksyczne, że ich nieobecność przysługuje się społeczości. Jeśli byśmy nie pilnowali porządku to byłaby tu samowolka, a to nie miałoby żadnego większego sensu. Powiem Ci więcej - zbanowanych graczy ogółem jest u nas naprawdę mało. Bardzo krzywdzące jest pisanie slów sugerujących jakbyśmy banowali każdego kto wbije z głupimi powodami, za twarz czy numer buta, bo tak najzwyczajniej nie jest. Nie gramy od wczoraj, mamy pewne doświadczenie i sądzę, że nasze decyzje są w tej kwestii w porządku.

Co do SunnyMoon - jesteśmy praktycznie przekonani, że jest to jedna z osób, która wielokrotnie napsuła krwi niejednemu tu obecnemu. Jak wspomniałem wyżej, wiemy co robimy, jedyne czego oczekujemy to trochę zaufania. To chyba nie jest jakoś szczególnie dużo, czyż nie?

Nikt z nas nie chce źle, a wszystko co robimy ma przynieść korzyść zarówno dla serwerów jak i całej tutejszej społeczności.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Nietypowy ban - SunnyMoon - 04-09-2017, 03:56 PM
RE: Nietypowy ban - Waluta - 04-09-2017, 07:07 PM
RE: Nietypowy ban - Ferex - 04-09-2017, 08:18 PM
RE: Nietypowy ban - Piterus - 04-09-2017, 08:40 PM
RE: Nietypowy ban - Xenon - 04-09-2017, 08:29 PM
RE: Nietypowy ban - SunnyMoon - 04-10-2017, 08:35 PM
RE: Nietypowy ban - Piterus - 04-10-2017, 09:45 PM
RE: Nietypowy ban - Waluta - 04-10-2017, 09:49 PM
RE: Nietypowy ban - Piterus - 04-11-2017, 10:24 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości