Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka słów prawdy.
05-26-2017, 11:28 PM,
Post: #3
RE: Kilka słów prawdy.
Cóż, szacunek za to, że potrafiłeś wyjść z tym "do ludzi". Nie będę wnikał, czy cię serio obraziłem, czy też nie, bo najzwyczajniej w świecie tego nie pamiętam, ale żeby nie było to przepraszam. Dla mnie rozwiązaniem nie jest jednak publiczne ukazanie wad każdego, kto ci zawinił, ale nie o to chodzi w tej społeczności, tym bardziej ze może to byc odebrane jako atak na cztery osoby, co może tylko problem pogłębić (co chyba w Twoim przypadku znaczenia za bardzo nie ma). Uwierz mi, lepiej by było gdzies na priv zgadac się z Cementem, ze mną, Walutą i Seedem i na spokojnie omówić problem, przez co te zachowania by się nie powtórzyły. I nie piszę tego po to, żeby oczyścić swoje imię, bo jestem zły, że zawarłeś mnie w tym temacie (wręcz przeciwnie - dobrze że zwróciłeś się do mnie, nawet niebezpośrwdnio), lecz żeby pokazac Tobie, że zakańczając przygodę z tą społecznoscią takim wpisem, będziesz miał większy niesmak do tej społeczności. Jednak szanuję Twoją decyzję, szkoda że odchodzisz, bo jednak przyznam, nawet Cię polubiłem, ale no cóż, powodzenia w tym czym tam dalej się zajmiesz!

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Kilka słów prawdy. - VerC_Etti - 05-26-2017, 10:25 PM
RE: Kilka słów prawdy. - Piterus - 05-26-2017, 11:10 PM
RE: Kilka słów prawdy. - Vandi - 05-26-2017, 11:28 PM
RE: Kilka słów prawdy. - Waluta - 05-27-2017, 12:12 AM
RE: Kilka słów prawdy. - Seed1212 - 05-27-2017, 06:56 AM
RE: Kilka słów prawdy. - Genesis - 05-27-2017, 02:09 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości