Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualności
06-05-2017, 02:14 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017, 02:15 AM przez Theremin.)
Post: #3
RE: Aktualności
Decided to log in to post a comment, it's cool to see a new post here.

I have an idea that may increase activity a bit, since most people like to hang around during events but have no time or lose interest when they need too much effort, instead of big events that require several attendings, why not organising smaller and "faster" events? for example... "next Wednesday at 21:00 all hop on VC-DM for a nice TDM!" "next Saturday at 20:00 hop on LCS-DM for 1 hour of treasure hunt" (via /walizka).

It may work it may not, but since it shouldn't take too much effort for the event hoster, it's worth a try ;)





Zdecydowałem się zalogować żeby skomentować ten temat, świetnie widzieć, że forum żyje.

Mam pewien pomysł aby zwiększyć nieco aktywność, ponieważ większość graczy ogółem lubi eventy, ale nie mają czasu na nie lub tracą zainteresowanie gdy ten wymaga jakichś szczególnych starań, czemu by nie zorganizować mniejszych i "szybszych" eventów zamiast dużych, wymagających kilku uczestników? Na przykład... "W następną środę o 21 wszyscy wbijają na VC-DM na mały TDM!", "W następną sobotę o 20 wszyscy wbijają na LCS-DM na godzinkę 'poszukiwania skarbu'! " (poprzez /walizkę).

Może to zadziała, może nie, ale skoro nie wymaga to niesamowitego wysiłku organizacyjnego - warto spróbować ;)



Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Aktualności - Piterus - 06-04-2017, 03:27 PM
RE: Aktualności - Genesis - 06-04-2017, 09:53 PM
RE: Aktualności - Theremin - 06-05-2017, 02:14 AM
RE: Aktualności - Piterus - 06-05-2017, 12:06 PM
RE: Aktualności - Piterus - 06-09-2017, 08:31 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości