Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna większa aktualizacja LCS-DM
07-11-2018, 10:41 PM,
Post: #1
Kolejna większa aktualizacja LCS-DM
Dzisiaj o 22.45 na serwer wpada nowa aktualizacja, teoretycznie wiele ona nie wprowadza, w praktyce sporo przybyło w skrypcie. Wydaje mi się że misje autobusu powinny być stabilne, testowałem je trochę i nie tylko ja i wszystkie zauważone błędy poprawiłem.
  • Misje busa w Portland /bus Staunton /bus2 i Shoreside /bus3
    • Nowe komendy: /busmission (/busstart lub /busload), /busexit
    • W okolicach zajezdni zostaly postawione nowe autobusy.
  • Okolo 20 wiecej pojazdów do kupienia (więcej aut postawionych na mapie, w tym po raz 1 Thunder-Rodd, Glendale i Hermes).
  • Bonusy za wykonanie X razy TDM, Sumo, US i Bus.
  • Dodane trzezwienie po 4min.
  • Klawisze Y/N podczas glosowania oddaja glos (Y - Tak / N - Nie).
  • Poprawienie powaznego bledu z /us.
  • Drobne poprawki zabezpieczen z transem.
  • Dzwiek przy dostaniu prywatnej wiadomosci.
  • Nowa komenda: /do [id gracza] [tekst].
  • Nowa lokacja teleportu: /lotnisko2 (blizej misji autobusu).
  • Nowy teleport - /bus2 (dawniej /ferry2, przywrocone i dziala pod stara nazwa).
  • Drobna poprawka w /zw (nie mozna juz uzyc komendy podczas transportu (teoretycznie i tak za wyrzucenie z pojazdu wyrzucalo z misji, ale tak przynajmniej nikt przypadkowo nie wpisze na czacie zw i po transie, wiec na +)).
  • Drobna poprawka w /acc (osoba niebiora udzialu w /drag, moze sie do nas teleportowac, gdy my jestesmy na /drag).
  • Poprawka w /anim (brakowalo /setanim - dziala jak /do na 0.3z R2).
  • Animacja /collapse ma nowy alias - /roll i /przewrot.
  • Wylaczenie areny do AK-47 League 2018.
  • Wchodzac w kolko do bankomatu, dragu, ladowania transportu i busa, ammu-nation, pojawia sie podpowiedz, jakiej komendy uzyc.
  • Drobna poprawka z niedziałającym /odlicz podczas /drag (/aodlicz nie działa dalej i działać nie będzie, ponieważ zamraża gracza).
  • Drobne poprawki skryptu, takie jak np. kolejność argumentów do spełnienia, aby można było ożyć komendy (typu "* Nie mozesz byc w pojezdzie!").

Odnośnie nowych wersji VC-MP na tą chwile cisza, wiadomo mi tylko że została zaktualizowana instalka przeglądarki VC-MP, a poprawka usuwa wykrywanie wirusa przez niektóre antywirusy, co oczywiście jest na + dla VC-MP. Jednak to tylko instalator się zmienił, więc nic nikt nie musi pobierać. Mam nadzieję że niedługo wpadnie coś nowego do testowania.

//rww

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Kolejna większa aktualizacja LCS-DM - rww - 07-11-2018, 10:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości