Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co tam u was? Co tam u nas?
08-24-2018, 11:24 PM,
Post: #1
Co tam u was? Co tam u nas?
A tam mówię czas tu coś napisać, dawno nie było - podobnie jak szczęśliwych numerów na moim kuponie, gdy ostatnio sprawdzałem wyniki w lotto :|

Pewnie niektórzy z was odwiedzają tę stronę znacznie rzadziej niż jeszcze jakiś czas temu. Nic dziwnego, jej funkcję jako w pewnym sensie podstawy LU-DM Team przejął nasz kanał na discordzie. Z perspektywy czasu, może to już pisałem nawet, jego założenie było jedną z najlepszych decyzji jaka została podjęta w tej społeczności, a warto przypomnieć, że wiele osób, w tym ja, było sceptycznie nastawionych do jego powstania. Dziś jest tam 67 osób, z czego 18 online w chwili pisania tych słów. No i w sumie co, czy to takie sprawy typowo "administracyjne", inne związane z VC:MP, LU, GTA, grami, życiem i sensem istnienia aż do skrajnie grubo offtopowych (pozdro Bujzal), trafiają właśnie tam i dobrze! Przez to i dyskusje jakie wokół tego powstają, społeczność jest ciągle żywa, a o tę żywność nam, członkom administracji głównie chodzi. Nie mówię, że nie da się tak na forach, ale z biegiem lat i tempa Internetu, taki komunikator w tej formie to naprawdę spory krok w dobrą stronę. Forum oczywiście nadal jest ważne, ale dziś pełni, nie oszukujmy się, bardziej funkcję pamiątkową, bywa też że informacyjną, bo spoko poczytać, zobaczyć niektóre rzeczy z perspektywy czasu.

Dość może o discordzie, wróćmy na moment do korzeni, czyli VC:MP. Jak mówi pewien mem jakoś się żyje na tej wsi - tempo aktualizacji (tych wersji VC:MP c'nie) nieco spadło, o tym Rww tam najwięcej wie jako człowiek od środka, ja siedzę bardziej w ekipie Vice War i pochodnych, gdzie również, przynajmniej na ten moment, widzimy nastroje... mocno wakacyjne. Niemniej, pewnie niedługo zacznie robić się zimno, to coś się znów zacznie dziać ;D

U nas na serwerach póki co jest jak jest, czasami widzę pogrywają jacyś nowi, bo z tych "starszych" to raczej jedynie tylko jak się zgadamy na jakieś granie. No cóż, takie mamy realia - jest jak jest. Wbrew pozorom patrząc na to który mamy rok, ile lat gramy w to (mnie to trochę przeraża jak pomyślę, że już 7 gram w VC:MP) i ile generalnie mamy wiosen czy tam zim, nie można powiedzieć, że jest jakoś mocno źle. Widać jednak, że sporo osób gra razem w inne gry, co mnie szczególnie cieszy, bo w sumie o to chodzi - żeby w ramach społeczności coś tam ze sobą w wolnych chwilach robić. Oczywiście nie przekreśla to cały czas VC:MP - sądzę, że jeszcze nawet w tym roku, wykombinujemy tam jakieś większe granie. Może nawet jakieś zawody? Czas pokaże. Warto nadmienić też, że jako tako żyją obecnie dwa klany - TLB i LCK.

W sumie nie wiem co mógłbym jeszcze dodać. Fajnie, że ktoś jeszcze odwiedza tę stronę i generalnie, że kogoś jeszcze interesuje co robimy. Chciał nie chciał trochę to wszystko lat już ma i śmiało chyba można już powoli postawić LU-DM Team obok największych polskich community związanych z VC:MP w historii tego multi. Oby było jeszcze jak najdłużej.

Standardowo na koniec. Jakby ktoś miał jakieś pytania, sugestie, może ktoś chciałby coś zorganizować fajnego, to zawsze możecie do nas napisać. Zarówno tu jak i i tam ;)

Pozdrawiam i dużo dobrego.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-24-2018, 11:24 PM
RE: Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-27-2018, 08:44 PM
RE: Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-28-2018, 10:10 PM
RE: Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-29-2018, 03:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości