Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co tam u was? Co tam u nas?
08-28-2018, 10:10 PM,
Post: #5
RE: Co tam u was? Co tam u nas?
(08-28-2018, 08:54 PM)morowacek napisał(a):  Co tydzień wbijam na serwer wasz. Wczoraj grałem wieczorem na VC-DM i przez 3 godziny nikt z LU-DM Teamu nie wbił. Ta społeczność jest dosyć młoda, a już z tego, co dało się zauważyć spoczywa powoli na laurach jeśli chodzi o spontaniczną grę.

To żeś nam pojechał uu aa..

Nie to żebym sugerował, że kłamiesz, ale statystyki serwera nie potwierdzają tego co mówisz (odpowiednio screen tu i tu, dla kontekstu mamy dziś 28 sierpnia), no ale hej, powiedzmy, że serwer się myli, miał jakiś crash czy coś, to czy serio z ręką na sercu możesz powiedzieć, że jesteś aktywnym członkiem tej społeczności? Mam na myśli coś więcej, niż tylko wbicie sobie w randomowym momencie na serw i narzekanie, że nikt nie gra. Jak wspomniałem w newsie czy tam kiedyś - jesteśmy w momencie, gdzie na grę się po prostu zwykle skrzykujemy bądź wychodzi to jakoś samo, żeby spędzić ze sobą czas - to już nie era, że jeździmy sami po pustej mapie.

Wgl zarzucasz nam spoczęcie na laurach. Nie chciałbym iść w ten argument, ale... na laurach mój drogi to spocząłeś ty dobre parę lat temu (może nawet przed tym jak zacząłem grać) i gdyby nie ja i paru gości równolegle czy w przeszłości to swój klan i serwer zamknąłbyś nie w tym roku, a długo, długo wcześniej - ew. by się kisił otwarty jak kilka podobnych. Nie wspomnę już o stronie, która sam sobie odpowiedz czemu jest i o tym, że powstanie LU-DM i jego późniejsza odrębność to trochę pokłosie twoich takich, a nie innych działań.

A co do LU-DM to nawet w stagnacji trzyma się to lepiej niż wiele podobnych rzeczy gdzieś indziej kiedyś.

tl:dr chyba ty

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-24-2018, 11:24 PM
RE: Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-27-2018, 08:44 PM
RE: Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-28-2018, 10:10 PM
RE: Co tam u was? Co tam u nas? - Piterus - 08-29-2018, 03:23 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości