Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logi.
02-16-2019, 07:59 PM,
Post: #2
RE: Logi.
Logi pełne, bez cięć, z komendami admina jakich używałem. Ogólnie to było 28 stycznia, czyli już jakiś czas temu.

Z rzeczy które omijasz w swoich wypowiedziach:

[14:09:44] * Piterus wywalil Vincenzo_Cilli. Powod: spawnkill

również takie, o jakich nie miałeś jak wstawić.

[13:54:06] * Specujesz VerC_Etti.

[13:55:36] * Specujesz VerC_Etti.

[14:05:22] * Specujesz VerC_Etti.

[14:05:31] * Specujesz VerC_Etti.

[14:07:05] * Specujesz VerC_Etti.

Pomijam już bluzgi tam na czacie w ich stronę czy w moją stronę, chyba, że do tego też użyjemy regulaminu, chyba też jest tam coś o tym. Zostawmy.

Podtrzymuję to co napisałem na discordzie:

Cytat:Z tego co wiem chodzi ci o akcję, gdzieś wyskoczyłeś do trzech noobków, zabijałeś ich śmiało, a jak się nagle postawili, to stawałeś w miejscu i krzyczałeś "omg, zaabijajo mnie na spawmnie, pa, specuj", z resztą wtedy typ jeden z nich dostał kicka, ale nie mam zamiaru siedzieć na specu i patrzeć czy czasem ci się krzywda nie dzieje, szczególnie, że miałeś sposób jak to rozwiązać.
Dalem ci proste rozwiązanie - ustaw sobie losowny spawn w pobliżu miejsca gdzie zginąłeś i cały problem solved, nie byloby wgl gadki, ale nie, specjalnie robiłeś marne prowo żeby wyszlo że nie reaguje i jaki to chujowy ze mnie admin

Tak żeby dać też pewien obraz sytuacji. W tamtym momencie gdy walczyłeś z nimi, gdzie to byli serio randomowe noobki, których kosiłeś jak chciałeś wbiłeś ponad 120 score. Ciężko więc mówić, że byłeś w tamtym momencie poszkodowany lub jakkolwiek stratny, sam przystałeś z nimi na pewne warunki podejmując grę, jakbyś nie chciał to byś po prostu zszedł, ale aż tak Ci to nie przeszkadzało najwidoczniej.

[Obrazek: 32png_qwsnsnh.png]

Chciałeś z nimi walczyć, oni według Ciebie walczyli nie fair, zaproponowałem żebyś zmienił sposób spawnu, to nic nie kosztuje, a rozwiązałoby twój problem w trymiga, i wilk syty i owca cała. Nie chciałeś. Dochodziło już do sytuacji, że stawałeś w miejscu i wtedy czekałeś na moją reakcję. Prowokowałeś zarówno mnie jak i ich.

[14:09:25] [2] VerC_Etti: teraz pit specuj

Na temat tej sytuacji nie mam nic więcej do dodania. Zachowałem się tak a nie inaczej patrząc na szerszy kontekst, a nie jak to przedstawiasz "oni mnie bili, ja wołałem o pomoc, Piterus nie reagował". Jeśli Rww uzna w moim działaniu jakąś winę to bez mrugnięcia okiem mogę nawet oddać level.

-----------------------------------------------

Szkoda generalnie, że dalej wracamy do tej akcji, przypominam sytuacji z przed kilku tygodni, która została przypomniana teraz... w sumie nie wiadomo po co i dlaczego. Dokładnie wtedy, gdy wydaje mi się zareagowaliśmy jak powinniśmy z Xenonem, czy nie mieszając jego, ja zaregowałem. Generalnie od dawna w sumie nie było skarg, mimo że różne sytuacje na serwerach są, ale hej, wyjaśniamy je jakoś, przechodzimy później do porządku dziennego, uznajemy że zasady są dla nas, a nie my dla nich. Ciebie za to od czwartku dalej trzymają nerwy, nie wiem czy serio za tę akcję, bo jednak trochę minęło i dalej coś próbujesz udowodnić, osiągnąć może jakiś efekt, nie wiem.

To co wydarzyło się później to już inna broszka. Przenieśmy się może konkretnie do wczoraj. Uderzyłeś w stronę Jabu wulgarnie to i lustrzanym odbiciem taką odpowiedź dostałeś od Rww, który również, w myśli regulaminu który przytaczasz, mógł już wtedy wejść w użycie i mógł Cię po prostu wywalić. Twoja reakcja na jego słowa sprwadzające się do tego że Cię ostrzega, żebyś się ogarnął sprowadziła się do:

Cytat:ciekawe czymi bys to kurwa w oczy powiedzial (...) zapytalem sie czy bylby tez tak poza kompem mocny

I uznałem że tego już za wiele. Równie dobrze mógł to zrobić każdy inny admin, z resztą zaraz potem były takie głosy i pewnie by to zrobił. Decyzja nie przyszłaby też tak zaraz po tym, gdyby nie Twoje wcześniejsze zachowania. Nikt na Discordzie nie chce tego typu rzeczy, spin czy kłótni. Serio, po co to komu. Z resztą ban był serio w zamyśle, żebyś ochłonął.

Tylko ja wiem jak przykro było mi Ciebie banować, bo nie wiem jak Ty do mnie, ale ja generalnie nadal nie mam nic co Ciebie, ale tak jak Ci z resztą odpisałem na pw - zapędziłeś się, a to serio to nie jest i nie było warte świeczki. Zostawiłem Ci mimo wszystko furtkę, że hej, mówię może przejdzie mu, napisze na forum, że trochę za ostro może, na serwach dalej grać może przecież, na lck kanale jest. Ba, pomyślałem nawet, że głupio wyszło, bo robisz jakiegoś tam moda czy coś, no ale nie, dostaje wiadomością, że jestem taki i taki, a niedługo później tym tematem na forum. Ja tego najzwyczajniej w świecie nie rozumiem. Masz do mnie pretensje, przykro, nie wiem co Ci więcej mogę dodać, może jak już Ci przejdzie to zrozumiesz, że nie jest to takie jednokolorowe jak myślisz.

I wybacz za zbyt inteligentny ton czy tam poprawną polszczyznę czy co to tam mi zarzuciłeś na discordzie - nie umiem inaczej. Resztę pozostawiam pozostałym członkom administracji z naciskiem na Rww. Ja już się najzwyczajniej do takich problemów nie nadaje.

Pozdrawiam.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Logi. - VerC_Etti - 02-16-2019, 06:32 PM
RE: Logi. - Piterus - 02-16-2019, 07:59 PM
RE: Logi. - Waluta - 02-16-2019, 10:32 PM
RE: Logi. - rww - 02-17-2019, 08:01 PM
RE: Logi. - Piterus - 02-18-2019, 02:08 AM
RE: Logi. - Piterus - 02-18-2019, 11:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości