Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Kto uważa zeby zbanować Vercetty^ego
Ankieta jest zamknięta.
Tak
0%
0 0%
Nie
0%
0 0%
Razem 0 głosów 0%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
08-05-2015, 10:26 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015, 10:37 AM przez [KS]Kilarx12.)
Post: #1
Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Witam.otóż parę minut temu zaszło dziwne zajście.Gdyż postanowiłem zabrać wóz z forsą to jak już wyżej napisałem Vercetty zaczął -
-NISZCZYĆ wóz bez powodu i jeszcze ostrzeliwał mnie na moście w Portland zdenerwowałem się. wraz z innymi graczami i użytkownikami serwera chcemy aby gracz o nicku Vercetty został zbanowany. a oto dowód żeby nie było., znowu to samo
P.S Tak jest cały czasz
myślę ze rozpatrzycie ta prośbę pozytywnie pozdrawiam administracje serwera


Załączone pliki Miniatury
   
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 10:38 AM,
Post: #2
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Nic mu nie zrobią, bo to "serwer DM". Rolleyes

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 11:03 AM,
Post: #3
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Pomijając fakt, że skarga nie jest napisana zgodnie ze wzorem to przyjrzyjmy się na chłodno co jest powodem skargi:

Gracz Vercetty strzelał w innych graczy na serwerze i spalił komuś autko.

No ja pierdole. Zrozumcie wreszcie, że nie gracie w simsy tylko w grę, gdzie główną tematyką jest mord, grabież i rozpusta, no sorry. Jeśli nie jesteście w stanie tego pojąć to dajecie sobie spokój z graniem w to i poszukajcie sobie innego spokojniejszego zajęcia. Ewentualnie nauczcie się bronić - większy pożytek niż te wasze sypanie wyzwiskami w ich stronę.

Odrzucone, nara.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 12:27 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-05-2015, 12:28 PM przez Genesis.)
Post: #4
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Dorzucę jeszcze swoje trzy grosze, stając w obronie graczy. Znam doskonale ten ból, bo zwyczajnie cała nasza "rozgrywka" za kierownicą autobusu czy też dostawczaka idzie za przeproszeniem się j***ć. Poświęcamy niekiedy kilka minut (misja autobosowa trwa naprawdę długo) na zdobycie osiągnięcia w statystykach czując na plecach oddech innych graczy, w pełni świadomi, że dwukrotny strzał z czyjegokolwiek shotguna "i po zbóju". Oczywiście pominiemy wątek upartych Rosjan, którzy nagminnie z uśmiechem czy też nie na twarzy demolują narzędzia gracza do bicia statystyk.

Piterus, nie oszukujmy się, posiadamy społeczność chętniej nastawioną na grę RPG niż czysty DM.

Zaproponowałem Rww, aby zapoznał się z Trybem Pasywnym w GTA Online, być może uda się utworzyć coś na jego wzór na LU-DM. (Przypominam, że tryb pasywny ów polega na odebraniu graczowi X możliwości atakowania innych graczy, jednocześnie blokując możliwość ataku na gracza X innym graczom).

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 01:02 PM,
Post: #5
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Zabawne jak coraz częściej podważa się jakiekolwiek moje decyzje w kręgu naszych serwerów, ale okej - chętnie poczekam na decyzję Rww w sprawie, której ten temat dotyczy, czyli bana dla gracza Vercetty.

Co do reszty - czekam tylko, aż ktoś napiszę propozycję żeby zmienić nazwę na Polski Serwer LU-RP, usunąć wszystkie bronie, dać każdemu po milion dolców na start oraz wpuszczać graczy tylko z polskim ip bo takie kwestie słyszy się na naszym czacie, a przecież graczy trzeba słuchać bez względu na wszystko. Śmiesznie będzie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 01:04 PM,
Post: #6
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Ja się zgodzę z Piterusem. Rozumiem, że to potrafi być uciążliwe, ale taka jest część tej gry, a jakiś poziom trudności musi być i do tego od razu banowanie za takie coś jest po prostu śmieszne. Odrzucam.

+ Pamiętajcie, że jak będziecie się wkurzać, to jeszcze bardziej się od was nie odczepią, pozdro ;) .

W dodatku Verc żadnych cheatów nie używa, a jak ostatnio Hard tak podpierał się regulaminem, to pamiętajmy, że atakowanie wiozących trans, itp. nie jest zabronione.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 01:32 PM,
Post: #7
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
LU-RP-DM-RACE-GTA.CZ-LW-GTAONLINE-WSZYSTKOCZEGOTUZABRAKLO.

Mam zła wiadomość. Nie rusza mnie wasz płacz. W regulaminie nie ma "Zakaz zabijania graczy wykonujacych spedyszyn i buszyn". Na ta chwile nie przewiduje zadnych zmian w tym temacie. W 100% zgadzam sie z wypowiedzia Piterusa, wyjatkowo bo ostatnio jego propozycje mi sie nie podobaly.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2015, 01:59 PM,
Post: #8
RE: Prośba o zbanowanie Vercetty dożywotnio
Temat zamknięty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości