Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dłuższy news rwwpl'a...
08-06-2015, 07:25 PM,
Post: #1
Dłuższy news rwwpl'a...
Tak właśnie postanowiłem nazwać ten news. Lecz postanowiłem go napisać, ponieważ fajnie się czyta, a ostatnio nie bardzo jest co...

Gdy wrócę, a będzie to 7 sierpnia ok. 19:00, będę pracował nad małą aktualizacją LU-DM, która usprawni event całodniowy, dodająca wszystkie bronie na spawnie (po za detonowaniem aut, ponieważ nie jest to oskryptowane). Event rozpoczyna sie 8 sierpnia o godz. 0:00, a kończy się na początku następnego dnia, czyli 9 sierpnia o godz. 0:00 . Sam jestem ciekawy, jak to będzie wyglądało, na pewno nabijanie pieniędzy na propach będzie ciężkie do wykonania.

Na serwer LU-DM oficjalnie już powrócił eXe^. Dodatkowo dostał już swoją rangę na serwerze VC-DM. Jest to jeden z bardziej lubianych administratorów LU-DM, i myślę że na VC-DM również, a więc ogólnie dla wszystkich na plus.

Na wiki LH-MP ostatnio się sporo dzieję. Możliwe że niebawem będą publiczne pliki dla serwera. Lecz pewnie gra jak i skryptowanie pozostawia sobie wiele do życzenia. Mimo to jestem dobrej myśli, a jakiś serwer nasz na pewno tam powstanie ;) Ale trzeba też spojrzeć realnie. Myślę że projekt może skończyć jak LU, o czym niżej...

Na LU za to kompletna cisza. Developerzy wchodzą na stronę, aby chyba tylko dać znak życia. Bugtracker LU również stoi, tak samo jak i wiki LU. Może jeszcze do końca roku coś ruszy, lecz nie ma co sobie robić nadzieji. Z resztą nowa wersja może wnieść jeszcze dziwniejsze błędy, a bzdety poprawić. Mam również ciekawostkę. Na LU jest juz cześciowo zrobiony system obiektów z 0.4, ale nikomu się go nie chce dokończyć. 2 lata temu wstawiano już zdjęcia z tym systemem oraz z NPC, którego również nie ma. Z resztą, NPC pewnie by powodowało więcej crashy jeszcze, niż na aktualnej wersji.

Co słychać na VC-MP 0.4? Po za masa błędów i dodawaniem zbędnych bajerów w stylu MTA to nic. Z resztą, bardzo ładnie to opisał NC na swoim blogu -> http://murzyn.vc-mp.eu/blok/koniec-vcmp-odlozony/

LU-DM aktualnie ma wersję oznaczoną numerem 0.9.7. Nie zostało mi sporo do zrobienia, aby byla finalna wersja 1.0.0. Lecz są to bardziej zaawansowane skrypty, ale póki mam wizję jak je napisać, jest dobrze i będę dążył do ich zrealizowania. Następnie biorę się za niewielki projekt VC-DM Classic na wersji 03.z R2. Będzie to prosty serwer DM z podstawowymi komendami. A wiem że są osoby które lubią grać duele i nie tylko na starym MP. Na sam koniec VC-DM 0.4, który będzie częściowo xero LU-DM. Jak wydadzą LH-MP, to pewnie również coś niewielkiego tam skleje.

Bardzo się cieszę że mimo małej liczby graczy na LU, jest Polskie społeczeństwo LU. Pamiętajcie że każdy tutaj powiększa grono Polaków na LU. Cieszę się również że powstają takie serwerowe ekipy jak nawet KS. Każda taka ekipa jednoczy ludzi, oraz daje powód do dalszej gry u nas, dzieki czemu ktoś u nas gra. Po za tym, już nie ma listy graczy wypełnionego tylko tagami =DS=.

Edit: 07/08/15:

Dzisiaj zostały udostępnione pliki serwerowe dla LH-MP. To nie przypadek, rok temu jak byłem na wakacjach, dali dwie aktualizacje dla LU. Muszę chyba częściej wyjeżdżać na wakacje. Aktualnie pliki serwerowe są tylko dla Windows, niebawem może się pojawią dla Linux'a. Dziś wracam do domu, a więc będą pierwsze testy, lecz nie podoba mi się styl funkcji. Prawdopodobnie będę się starał zrobić na podobie LU/VCMP.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości