Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I KNOW EVERYTHING! #EVENT
08-08-2015, 02:12 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-11-2015, 09:49 PM przez eXe^.)
Post: #1
I KNOW EVERYTHING! #EVENT
IKE - I KNOW EVERYTHING
EVENT #I EDYCJA [SIERPIEŃ]


Witam wszystkich użytkowników strony, oraz graczy LU-DM!
Chciałbym wam zaprezentować mój autorski pomysł na zorganizowanie eventu, poniżej postaram się wam wszystko wyjaśnić.

Jest to event, który nie polega na strzelaniu do siebie, zabijaniu się, czy docieraniu z jednego miejsca do drugiego jak to wcześniej miało miejsce. Jest to zupełnie inny typ zabawy, który polega na odpowiadaniu na zadawane przeze mnie pytania na serwerze. Jednak event ten jest nieco bardziej rozbudowany. Poniżej podaję większą ilość szczegółów.

1) Pytania/zagadki zadawałbym codziennie na serwerze w godzinach 21:30-22:00 (20 pytań/1 dzień).
2) Każdy może odpowiadać na pytania po jego zadaniu (pisałbym je jedynie w języku polskim)
3) Za poprawną odpowiedź można otrzymać kolejno:
- pytanie od 1-5: 2500$
- pytanie od 6-10: 5000$
- pytanie od 11-15: 7500$
- pytanie od 16-20: 10000$
4) Dodatkowo każdy gracz za poprawną odpowiedź dostaje punkty, które są wliczane w ranking danego dnia, a także w ranking z wszystkich dni (od niedzieli do niedzieli). Zwycięzca całej edycji (zdobywca najwięcej pkt w całym tygodniu) otrzymuje nagrodę w wysokości 1.000.000$, z kolei zwycięzca z danego dnia otrzymuje 100.000$.
5) Punkty są liczone następująco:
- pytanie za 2500$ = 2,5 pkt
- pytanie za 5000$ = 5 pkt
- pytanie za 7500$ = 7,5 pkt
- pytanie za 10000$ = 10 pkt
6) Każdy dzień to pytania z innej kategorii (nie koniecznie związane z GTA), a dokładny spis kategorii w tabelce poniżej.
7) W przypadku, gdy na serwerze jest mniej niż 3 polskich graczy dany dzień zostaje anulowany, a kategoria oraz możliwe do zdobycia pkt przepadają.
8) Po zadaniu pytania na jego odpowiedzenie gracze mają maksymalnie 1 minutę. Po tym czasie pytanie przepada i przechodzimy do następnego.

Dodam, że gdyby mnie nie było z przyczyn nie zależnych ode mnie to w kolejny dzień będą pytania z 2 kategorii (danej oraz zaległej).
Mam nadzieję, że wszystko mi się udało w miarę wyjaśnić, gdyby ktoś miał jakieś pytania to proszę zadawać je póki jest czas, bo jutro mam zamiar zacząć =).

[Obrazek: IKEkatPNG_wqerrpe.png]


* Krótki opis poszczególnych kategorii:
9.08: Nic skomplikowanego, luźne pytania dotyczące trzech części GTA.
10.08: Podaję państwo a waszym zadaniem jest podanie jego stolicy.
11.08: Podaję literę a waszym zadaniem jest podanie pojazdu z serii GTA (III/VC/SA) na tę samą literę.
12.08: Różnorodne pytania z dziedziny nie lubianej przez większość.
13.08: Podaję część słowa (np: S _ I _ R _ A L _ _ ) a waszym celem jest odgadnięcie go.
14.08: Podaję kilka szczegółów związanych z daną misją (np: śmierć Big Smoke'a) a waszym celem jest odgadnięcie poprawnej nazwy misji.
15.08: Podaję częśc przysłowia (np: Kto pod kim dołki...) a waszym celem jest dokończenie.
16.08: Finalny dzień i pytania związane z serwerem LU-DM i jego przeszłością.

[wszelkie literówki nie są uwzględnione jako poprawna odpowiedź][/s]


[Obrazek: IKEdayPNG_wqerrre.png]

[Obrazek: IKEallPNG_wqerrrw.png]


Event odwołany!
Powód: zerowe zainteresowanie.

[gdyby ktoś chciał to organizować to daję wszelkie prawa do tego, bądź przeróbki eventu]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-08-2015, 11:06 PM,
Post: #2
RE: I KNOW EVERYTHING! #EVENT
cóż ciekawie jak to wyjdzie :p
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-09-2015, 11:22 PM,
Post: #3
RE: I KNOW EVERYTHING! #EVENT
Niezły pomysł, szczególnie, że i tak niektórzy żyją bardziej z chatu niż z samej gry :P. Wszystko powinno pójść sprawnie, sam kiedyś organizowałem coś takiego w SA-MP'ie ( tyle, że u mnie było to bardziej na zasadzie gry w państwa-miasta). Widać, że wszystko już jest przygotowane perfekcyjnie, i życzę, aby event też przebiegł perfekcyjnie, pozdro ;).
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-10-2015, 07:23 PM,
Post: #4
RE: I KNOW EVERYTHING! #EVENT
Cytat:Widać, że wszystko już jest przygotowane perfekcyjnie, i życzę, aby event też przebiegł perfekcyjnie, pozdro Wink.

To już raczej nie możliwe, bo wczoraj od godziny 21:30 do 22:00 było z 2 aktywnie grających polaków...
Zobaczymy co będzie dzisiaj, może uda się z 2 dni na siłę najebać pytań/zagadek a jak nie to nie, przecież nie robię tego eventu dla siebie =).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-10-2015, 08:32 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2015, 08:34 PM przez Cement.)
Post: #5
RE: I KNOW EVERYTHING! #EVENT
(08-10-2015, 07:23 PM)eXe^ napisał(a):  To już raczej nie możliwe, bo wczoraj od godziny 21:30 do 22:00 było z 2 aktywnie grających polaków...
Zobaczymy co będzie dzisiaj, może uda się z 2 dni na siłę najebać pytań/zagadek a jak nie to nie, przecież nie robię tego eventu dla siebie =).

Najprawdopodobniej jest to spowodowane niedziałającą masterlistą. Gdyby brak graczy podczas eventu się powtórzył, radziłbym przenieść konkurs na inny termin.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości