Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bronie...
08-11-2015, 04:00 PM,
Post: #1
Bronie...
Mam propozycje dla was wraz z Piterusem na LU-DM. Czy na gorsze, czy na lepsze, nie wiem.

Bronie będzie można kupić tylko w Ammu-Nation (będą drożej niż aktualnie), oraz zbierać z pickupów (będzie ich mniej), za to nie będzie można ich kupić normalnie (tak jak dotychczas). Same bronie będą się zapisywały w bazie danych, a wiec, nie będziemy dostawali zestawu broni po spawnie (po za 1 spawnem, po rejestracji, żeby też nie było hardcore dla nowych). Po za tym, LMS & Areny DM będą funkcjonowały normalnie.

Co sądzicie o takim pomyśle?

Są 2 powody dlaczego chcemy to zmienić:

1. Zbyt duża liczba pieniędzy w obiegu... Gracze powoli nie mają na co wydawać pieniędzy.
2. Ruska gonitwa będzie trudniejsza, dla nich.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 05:58 PM,
Post: #2
RE: Bronie...
Zdecydowanie na tak, podobny system planuję wdrożyć na klanowym sampie, z tym, że w formie pickupów w ciemnych uliczkach.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 06:22 PM,
Post: #3
RE: Bronie...
Mi się nie podoba zbytnio.

Proponuje zostawić bronie na spawnie (Lecz z małą ilością amunicji np. AK 500 pocisków, shotgun 50 itp.)

/wep zostawić, jednak było by 1,5 razy drożej niż jest obecnie

W ammu-nation dać wszystkie bronie ze spawnu za darmo/pół darmo obecnych cen w /wep (te cięższe poukrywać, losowo jak paczki, żeby nie było sytuacji typu: "choc za mnom, pokarzem ci gdzie lerzy zazwycaj bazuka!")

No DM zone w ammu-nation

Mini-misja: Diler broni, bierzemy pojazd towarowy i ładujemy broń przy jakimś magazynie niedaleko /trans bądź u Phila.

Zadaniem sprzedawcy jest podjeżdżanie do różnych osób, które kupią tą broń/amunicje

Gdy gracz znajdzie się w okolicy takiej osoby wyskakiwałby mu na czacie komunikat "Możesz kupić broń u gracza [Nick]"

Opcjonalnie teleporty do ammu-nation
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 07:02 PM,
Post: #4
RE: Bronie...
Fox, to co napisałeś, nic nie zmieni. Będzie dalej to samo.

Wymiana broni ciezka do realizacji, ale wykonalna.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 08:52 PM,
Post: #5
RE: Bronie...
Jestem na tak jeśli chodzi o zakup broni wyłącznie w ammu-nation i zdecydowanie na nie, jeśli chodzi o usunięcie broni z spawnów (w końcu to serwer DM, nie przesadzajmy już).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 09:05 PM,
Post: #6
RE: Bronie...
Ja bym jednak proponował coś takiego jak rozbrojenie dla graczy, którzy nie chcą walczyć z innym, po wpisaniu komendy np. /rozbrojenie graczowi zostaną odebrane bronie a on sam i jego pojazdy staną się niezniszczalne dla agresorów strzelających w nie.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 09:14 PM,
Post: #7
RE: Bronie...
(08-11-2015, 07:02 PM)eXe^ napisał(a):  zdecydowanie na nie, jeśli chodzi o usunięcie broni z spawnów (w końcu to serwer DM, nie przesadzajmy już).

Pozwolę sobie zacytować dawną wypowiedź RwwpL.
(08-11-2015, 07:02 PM)RwwpL napisał(a):  LU-RP-DM-RACE-GTA.CZ-LW-GTAONLINE-WSZYSTKOCZEGOTUZABRAKLO.

Popieram pomysł, takie rozwiązanie przeniesie strzelających Rosjan ( na których tak dużo osób narzeka) na areny DM.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 09:42 PM,
Post: #8
RE: Bronie...
(08-11-2015, 09:14 PM)Cement napisał(a):  
(08-11-2015, 07:02 PM)eXe^ napisał(a):  zdecydowanie na nie, jeśli chodzi o usunięcie broni z spawnów (w końcu to serwer DM, nie przesadzajmy już).

Pozwolę sobie zacytować dawną wypowiedź RwwpL.
(08-11-2015, 07:02 PM)RwwpL napisał(a):  LU-RP-DM-RACE-GTA.CZ-LW-GTAONLINE-WSZYSTKOCZEGOTUZABRAKLO.

Popieram pomysł, takie rozwiązanie przeniesie strzelających Rosjan ( na których tak dużo osób narzeka) na areny DM.

Pisałem tak, ale jednak stwierdziłem, że zacznę pracować nad tym, aby było na co wydać pieniądze, zacznę od tego, najmniejszego szczegółu ;)
Następne w kolejności idą pojazdy, ale na to troszkę poczekacie.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 09:50 PM,
Post: #9
RE: Bronie...
Ja jestem tak po środku. Na tak jestem za brońmi w Ammu i za tym, żeby były droższe. Najlepiej by było, aby w ogóle nie była broni z pickupów moim zdaniem, no bo co, każdy sobie zobaczy gdzie co jest i będzie miał za darmo. Jestem za tym, aby na spawnie były bejsbol, pistolet i ewentualnie uzi, a reszte trzeba dokupić (no poza M16 i RPG). Na pewno nie jestem za pomysłem Harda, bo bronić sie tez trzeba. Jednak słyszałem wiele opinii, że serwer mógłby być bardziej RP z DM tylko na arenach i bromi tylko w ammunation, ale to juz Twoja decyzja, pozdro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-11-2015, 10:04 PM,
Post: #10
RE: Bronie...
Propo pomysłu HARDKOR'a - odpada.

Jak ty w ogóle to widzisz. Podchodzi do mnie przykładowo Piterus, i chce mnie zabić, i nagle gdy mam mało hp, wpisuje super magiczną komendę.
Pit się denerwuje na mnie, a ja z niego cisne beke, ze nie moze mnie zabic.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2015, 07:56 AM,
Post: #11
RE: Bronie...
(08-11-2015, 10:04 PM)RwwpL napisał(a):  Propo pomysłu HARDKOR'a - odpada.

Jak ty w ogóle to widzisz. Podchodzi do mnie przykładowo Piterus, i chce mnie zabić, i nagle gdy mam mało hp, wpisuje super magiczną komendę.
Pit się denerwuje na mnie, a ja z niego cisne beke, ze nie moze mnie zabic.

No to dodać do tej komendy pewien licznik, tzn. po wpisaniu jej gracz zostaje zatrzymany w miejscu na 10s i jeżeli chciałby dzięki niej uniknąć śmierci zostanie wystawiony na ataki.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2015, 08:57 AM,
Post: #12
RE: Bronie...
(08-12-2015, 07:56 AM)HARDKOR222 napisał(a):  No to dodać do tej komendy pewien licznik, tzn. po wpisaniu jej gracz zostaje zatrzymany w miejscu na 10s i jeżeli chciałby dzięki niej uniknąć śmierci zostanie wystawiony na ataki.

I co to da? Ktoś Cię ściga przez całą mapę, dojeżdża do Ciebie, zaczyna strzelać, i... Nie może Cię zabić, bo wpisałeś jakąś komendę? B-E-Z S-E-N-S-U! Zaczną się skargi, że ktoś ma goda... Zresztą, nie dziwiłbym się takiemu komuś. Albo wszystko, albo nic, takie pośredniki na pewno się nie sprawdzą, pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2015, 09:21 AM,
Post: #13
RE: Bronie...
No to może jakiś oddzielny świat dla RPG i DM?

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2015, 09:29 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-12-2015, 09:29 AM przez eXe^.)
Post: #14
RE: Bronie...
(08-12-2015, 09:21 AM)HARDKOR222 napisał(a):  No to może jakiś oddzielny świat dla RPG i DM?

To nie SA-MP/MTA, tutaj jest zbyt mała ilość graczy by dzielić to jeszcze na oddzielne 'światy'. Poza tym wszystkim tym którzy pozapominali prawilnie przypominam jaki dopisek ma ten serwer w nazwie:

DM

.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-12-2015, 10:36 AM,
Post: #15
RE: Bronie...
Jestem częściowo na TAK. Chociaż na spawnie dałbym na start baseball i pistolet ( tak z 60 ammo )
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości