Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #1
08-16-2015, 12:49 PM,
Post: #1
LU-DM News #1
W ostatnim czasie, na naszym serwerze zostali zbanowani dobrze znani "ruscy". Jestem 100% pewny, że posiadają coś, na łatwiejszą rozgrywkę, z resztą kicki za FPS same z siebie by nie leciały. A więc, w najbliższym czasie raczej ich nie zobaczymy. Drugi powód, był postawienie serwera na nogi. Gdy grałem na końcu lipca, było sporo Polaków, gdy wróciłem, Polacy zapadli się pod ziemie, w zamian za to, biegali sobie "ruskie". Wiem, że to nie jest dobre uzasadnienie, ale nie będę patrzył, jak z serwera robi się gówno. A więc mają dożywotni zakaz wstępu na serwer.



Wczoraj, wstawiłem dwa filmiki z gry na LU-DM. Szału nie ma, lecz planuję dodać jeszcze kilka filmików z serwera. Oto i one:

https://www.youtube.com/watch?v=jWtneYh3Dck

https://www.youtube.com/watch?v=tFhoVTHcKJk




Przy okazji, skoro już jest temat o LU-DM. Z levelu Head Administrator, zrezygnował eXe^. Liczę na to, że kiedyś wrócisz, byłeś moim ulubionym adminem, póki co, masz przerwę ;) myślę że jeszcze wróci ci zapał do organizowania najróżniejszych eventów. A na samym serwerze został dodany jail & anti FPS Hack. Działa on podobnie do mute, ponieważ możemy dostać jaila od 2 minut do 15. Nie można uciec z wiezienia, a samo wiezienie, to wnętrze fabryki w Shoreside Vale. Mamy swobodę, możemy się ruszać, a więc myślę że jail nie będzie tak nudny, jak na "PS", którego podobno już nie ma (kolejne zamknięcie, jeszcze pewnie będzie tak kilka razy). Wczoraj również dodałem nowe komendy dla vipa: /vheal, które jest o połowe tańsze niż /heal, oraz /vdynamictime, czyli włączenie, wyłączenie płynności czasu ( nie wiem jak to napisać poprawnie ).



Ostatnio Adu$ opublikował zdjęcie z swojego upstate (północna część Liberty City, tam gdzie Ghost Town) dla GTA III. Pamiętam rok temu, jak jeszcze "dowodziłem projektem", robił to na podstawie rysunku na kartce, z mojego zeszytu od Angielskiego. Wczoraj jak zobaczyłem jak to wygląda, byłem zaskoczony. Gigantyczny postęp. Gdyby się dało wgrywać CustomObjects do LU, możliwe że bym poświęcił te parę godzin/dni, i przerobił pliki ipl/ide na xml dla LU. Ale to raczej szybko się nie stanie. Jedyny minus takiej opcji, to fakt, że przed wejściem na serwer, trzeba byłoby pobrać taką mapkę, a na moje oko, byłoby to ok. 10-35mb. Żeby nie było. Oto screen z update.

http://oi59.tinypic.com/vdzqc9.jpg

Jeżeli checie śledzić postęp nad GTA III Dark Edition, zapraszam tutaj: http://gtaforums.com/topic/662873-gta-iii-dark-edition/



Jest również ciekawa modyfikacja, która również dodaję również zajebiste mapki, tylko bardziej w klimacie GTA III. Nazywa się skrótem modyfikacji Adu$'ia, czyli GTA III DE. Jest wykonywana przez Ruskich, między innymi: DimZet13, znany cheater z LU, który zrobił Snow Moda dla GTA III & LU. Oto jedna z mapek.

http://www.pictureshack.ru/images/75013_Alpha1.JPG

Jest to akurat kawałek z północnej części Portland.



Na LU-DM mam sporo planów co do skryptu, lecz ostatnio jakoś po prostu nie mam ochoty skryptować. Dokładnie planuje dodać:
  • System gangów
  • System prywatnych pojazdów
  • Nowości dla VIP'a
  • Derby & Race (to na razie odkładam, muszę pomyśleć jak to zrobić)
  • Znaleźć najdrobniejsze błędy i je wyeliminować
  • Ulepszyć domki
  • Dodać jakąś nową arenę DM lub LMS? (propozycje walcie w temacie)
  • I na samym końcu, przepisać skrypt od nowa, ponieważ z każdym miesiącem opanowuje nowe umiejętności w skryptowaniu, a sporo skryptu pozostaje w starym, gorszym kodzie. Po za tym, robi mi się mały bałagan.

Po wymienionej liście, biorę się za VC-DM. A tu będzie już o wiele prościej, ponieważ będę bazował na skrypcie, który już mam (mowa o LU-DM).



Skoro już wcześniej padł temat o "PS", które w sumie mało kogo tu interesuje, to już napiszę tych kilka słów, co o tym myślę. Uważam że sytuacja jest wręcz dziecinnie głupia, momentami śmieszna i żałosna. Jeden z drugim walczy o "skrypt", który ma więcej bugów niż samo LU. Na dodatek, dla mnie "PS" się skończyło przy odejściu Chrisa (w sumie wtedy serwer jeszcze jako tako funkcjonował), lecz wiem, że dla wielu, skończyło się zza czasów Jei (ja akurat wtedy nie grałem, akurat zaczynałem grę, jak on kończył, może to i nawet dobrze, bo zachowanie, jakie miałem w tamtym okresie, można byłoby porównać do najgorszych noobów VCMP/LU), i to chyba jest ta prawidłowa data. Aktualnie, "Polska Scena" nie łączy graczy Polskich, a dzieli, co akurat widać po zachowaniu nawet "Administratorów PS". Nie rozumiem również, czemu skasowaliście konto mi (i podobno Walucie). (Podobno już działają).



Teraz kilka słów o LH-MP. Wielu graczy się przeliczyło , i po prostu, nie zagra, ponieważ gra crashuje, gdy chcą wejść. Ja jednak miałem tą szansę, i zagrałem. Stworzyłem prosty serwer, lecz stwierdziłem, że jest to zbyt nie dopracowane, aby co kolwiek na tym zrobić. Więc póki co, jakikolwiek serwer na LH-MP może pozostać jedynie "marzeniem" (nie wiem jak to napisać). Jestem ciekawy, czy za rok, lub dwa lata, będzie na tym stabilna wersja, aby można było by na tym zagrać.



Pod koniec wakacji planuje zorganizować większy event na LU-DM. Więcej informacji niebawem. Póki co to tyle, możliwe coś dopiszę potem, jak sobie przypomnę.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 11:00 AM,
Post: #2
RE: Liberty Tree #1
No więc po pierwsze :

RZONDAM TEI NAPY ONA IEST SAIEBISTHA !!11


Jak pisałem , domki powinny mieć jakieś bonusy ( zestaw broni zestaw broni zestaw broni zestaw broni zestaw broni zestaw broni ( oprócz m16 i czegokolwiek , co powiecie , że "be" )


Czekam na multi LH-MP , nie mogę się doczekać wojny mafii :*
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości