Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ktoś?
08-17-2015, 06:29 PM,
Post: #1
Ktoś?
[Obrazek: shotgunpn_wqsqeqx.png]

TEAM SHOTGUN LEAGUE
2 vs 2
__________________________________


1) Ktoś chętny do wzięcia udziału w takim turnieju?
(dobierane pary, minimum 6 par!)

2) Ktoś chętny do pomocy w organizacji tego turnieju (1 osoba w przypadku, gdyby była wystarczająca ilość Team'ów, najlepiej admin).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 06:37 PM,
Post: #2
RE: Ktoś?
(08-17-2015, 06:29 PM)eXe^ napisał(a):  Ktoś chętny do wzięcia udziału w takim turnieju?
(dobierane pary, minimum 6 par!)

Wyrażam swoją chęć na udział w owym evencie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 06:42 PM,
Post: #3
RE: Ktoś?
Moge pomóc
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 06:46 PM,
Post: #4
RE: Ktoś?
Nie dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 06:56 PM,
Post: #5
RE: Ktoś?
Z podejściem "mogę pomóc, udziału brał nie będę" to koniec końcu nie będziecie mieli mi w czym pomagać bo do niczego nie dojdzie ;).
Z fartem i może ktoś to pchnie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 07:41 PM,
Post: #6
RE: Ktoś?
Rozumiem, że pary będą losowane czy można zgłaszać jako team dwóch?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-17-2015, 07:51 PM,
Post: #7
RE: Ktoś?
Cytat:Rozumiem, że pary będą losowane czy można zgłaszać jako team dwóch?

Rzecz jasna sami byście się dobrali w pary, ale szczerze powiedziawszy wątpię, że do tego dojdzie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 01:45 PM,
Post: #8
RE: Ktoś?
Będę pierwszą osobą, która się zapiszę. W ogóle, co wy wszyscy tacy nie chętni, to tylko gra... Piterus trochę dostanie, to już piszę że kończy grę, to samo Kunio...

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 03:22 PM,
Post: #9
RE: Ktoś?
Nigdzie nie napisałem, że kończę grę w to. Na chwilę obecną mam kilka ważniejszych spraw i nie mam tyle czasu by czekać na mecze turniejowe, zważając, że tu każdy je na siłę przeciąga. Co do chęci - aktualnie trwa jakiś tam turniej Genesisa i aktywność jest taka sama, a warto zwrócić uwagę, że nie ma w nim ani mnie, ani Kunia więc obiekcje są zbędne. Skillem nigdy nie zachwycałem tu, Kunio za to wymiata, więc to nie jest powód jak mylnie sądzisz.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 08:07 PM,
Post: #10
RE: Ktoś?
(08-18-2015, 03:22 PM)Piterus napisał(a):  Nigdzie nie napisałem, że kończę grę w to. Na chwilę obecną mam kilka ważniejszych spraw i nie mam tyle czasu by czekać na mecze turniejowe, zważając, że tu każdy je na siłę przeciąga. Co do chęci - aktualnie trwa jakiś tam turniej Genesisa i aktywność jest taka sama, a warto zwrócić uwagę, że nie ma w nim ani mnie, ani Kunia więc obiekcje są zbędne. Skillem nigdy nie zachwycałem tu, Kunio za to wymiata, więc to nie jest powód jak mylnie sądzisz.

Z sprawami, ok. Ale z tym odchodzeniem, to było nie jeden raz. Z resztą, jak wolicie. To jest dla mnie również znak, żeby nic tu nie organizować, bo ponieważ nikt nie ma czasu i chęci na nic. Uważam że temat można zamknąć, bo myślę, że eXe^ również się odechcę robić ten turniej (wnioskując z tego, co mi pisał na GG), ale z tym zamknięciem, poczekam na wypowiedź eXe^.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-19-2015, 07:07 PM,
Post: #11
RE: Ktoś?
(08-18-2015, 08:07 PM)RwwpL napisał(a):  Ale z tym odchodzeniem, to było nie jeden raz.

Oficjalnie: Na ten moment nigdzie się nie wybieram. Jedynie z aktywnością różnie.

Osobiście turniej by nie tyle odwołał co odroczył. Nie wypaliło Boxing Night, obecna liga też wygląda średnio, wiec to co teraz można było przewidzieć. Różnych turniejów już w tym roku było sporo, więc poczekajcie, aż ich otoczka nieco opadnie, bo jak takie przedsięwzięcia się mnoży to przestają być aż taką atrakcją. Z końcem roku myślę, że frekwencja wyglądać będzie znacznie inaczej, a i ja będę może w nieco innej sytuacji czasowej.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości