Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarobki Dodo
08-18-2015, 10:57 AM,
Post: #1
Zarobki Dodo
Moją propozycją było by zwrócenie uwagi na jedyny pojazd latający w grze, czyli dodo.
Jak wiadomo, większość osób na serwerze potrafi okiełznać tą drobną awionetkę, tak więc pomyślałem, że ciekawie by było, jeśli można by było wykonywać nią jakieś zadania. Mam przeróżne propozycje;
- latanie przez określony czas
- zaliczanie chekpointów
- dostarczanie trans
Co o tym myślicie?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 11:07 AM,
Post: #2
RE: Zarobki Dodo
Myślę, że najbardziej realną opcją byłby transport.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 11:10 AM,
Post: #3
RE: Zarobki Dodo
Pytanie tylko, dokąd trzeba by dostarczać towar? w LC macie jedno lotnisko tylko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 12:25 PM,
Post: #4
RE: Zarobki Dodo
Odsyłam do poniższego linku, tam jest wszystko elegancko przedstawione:

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 02:03 PM,
Post: #5
RE: Zarobki Dodo
Wszystko git, jest tylko jeden problem. CP nie mogę stworzyć w powietrzu. Musielibyście lądować na dachu.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 05:28 PM,
Post: #6
RE: Zarobki Dodo
Czyli dałoby sie to zrobić?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-18-2015, 09:55 PM,
Post: #7
RE: Zarobki Dodo




Trans powietrzny byłby jak powiedział Rww skomplikowany w realizacji, a lądowanie na dachu...możemy o tym rozmawiać, ale wylądować na dachu to tez jest sztuka.

Zamiast tego proponuję, by Rww dodał podobnie jak ukryte miasteczko małe lądowisko gdzieś za Portland, gdzie ów transportujące towar dodo mogłoby wylądować. To brzmi chyba bardziej optymistycznie :)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-19-2015, 01:31 PM,
Post: #8
RE: Zarobki Dodo
Czy nie za dużo tych miejsc do zarabiania kasy? Potem będziecie narzekali, że nie ma na co kasy wydać..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-19-2015, 06:03 PM,
Post: #9
RE: Zarobki Dodo
Wrzosio , mają być prywatne auta , domy mają mieć sens istnienia + ciągle są płatne bronie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-19-2015, 06:38 PM,
Post: #10
RE: Zarobki Dodo
Możliwe, że i tak, macie WIELE innych sposobów na zdobycie kasy, ale oczywiście z nich nie korzystacie, więc lepiej dodać nowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-19-2015, 07:40 PM,
Post: #11
RE: Zarobki Dodo
Z jedną trasę można zrobić, ale zbytnio bym się na tym nie rozwodził bo wbrew pozorom nie tak wiele osób umie latać tym świństem, którym wbrew pozorom latać się nie powinno :>

Kunio - trochę zbędne nerwy można wyczuć w Twoich wypowiedziach, a nie ma powodu. Co to opłacalności to można dać na tyle niską stawkę by gracze robili to jakby na ilość i dla przyjemności samego wykonania podobnie jak z innymi minigierkami, bo nikt mi chyba nie powie, że na serwie np.: jeździ się autobusami albo zbiera paczki dla $$$.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-21-2015, 12:35 AM,
Post: #12
RE: Zarobki Dodo
Bardziej wykonalne są transporty łodzią, niż Dodo. Niebawem zrobię jakieś testy, jeżeli będzie miało to jakiś sens, to dodam. Ew, dodam coś innego, bo mam też inny, fajny pomysł.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości