Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #2
09-10-2015, 02:15 PM,
Post: #3
RE: LU-DM News #2
Aż się zarejestrowałem żeby skomentować. Poprawcie rejestrację, bo jakaś dziwna. Tutaj się zarejestrowałem i czekałem na mejla, który nie doszedł. Ale jakoś zalogowany byłem i kliknąłem "wyślij ponownie mejl aktywacyjny", to od razu doszedł.

Co chciałem napisać...

Cytat:Aktualnie można zauważyć, że na serwerze jest pusto. Wcale mnie to nie dziwi. Piterus ma teraz masę rzeczy na głowie, ja aktualnie również. U Kunia również z czasem nie najlepiej, często nie ma dostępu do kompa, a jeżeli ma to nie wiele. I tak samo na pewno jest z resztą, a więc pierwszy miesiąc szkoły może być dobrym momentem na przerwę od LU.
Bez przesady, kilka adminów nie ma czasu na grę i już pustka? To tak nie działa chyba. Pierwszy miesiąc szkoły jest przecież lajtowy, jeśli teraz się nie ma czasu na grę, to dlatego potem się będzie mieć?

Cytat:Zabawa Custom Vehicle nie tylko na PS oraz PH.
Wyczuwam sarkazm :D.

Cytat:Ostatnio znalazłem ciekawą modyfikację, nie tylko do GTA III, ale również do Vice City i San Andreas. Nazywa się SkyGfx: PS2 graphics for PC. Ja sobie zainstalowałem moda do LU, i pojazdy wyglądają teraz dużo ładniej
Sprawdzałem kiedyś wersję do VC, ale jakoś dużych różnic nie zauważyłem, jedynie ten odblask na samochodach jakiś inny, ale nic poza. Do SA jest z pewnością więcej zmian, bo wersja na PS2 ma w ogóle jakieś "dzikie" kolory w porównaniu do komputerowej :D.

Cytat:Wielcy deweloperzy VC-MP 0.4 również będą mieć przerwę od aktualizacji multiplayera wymienionego kilka słów wcześniej.
Źródło?

Cytat:PH również strzelił chuj. Na sam serwer aby wejść, trzeba było pobrać ok. 50mb pojazdów, aby zaspokoić dzieci od spamu, jednak im było zawsze mało...
Powiem tyle - a nie mówiłem? Wspomniałem kiedyś u siebie na stronie, że to może być problem, szczególnie jeśli pobieranie leci z prędkością modemu, a my patrzymy się jak pasek postępu stoi w miejscu. Źle zostało to zrobione, bo obecnie VCMP pobiera tylko pliki przy wchodzeniu na serwer, a nie potrafi w takcie gry. MTA:SA, na którym Dzieciak tak chce się wzorować, potrafi pobierać pliki w trakcie gry np. przy ładowaniu nowej trasy wyścigu, często są to paczki po kilka megabajtów. Strach pomyśleć, jakby to miało wyglądać w VCMP - wchodzisz na serwer, a tu ci ściąga paczki wszystkich wyścigów, więc wystarczy mieć jakąś setkę wyścigów (da się) by mieć kilkaset megabajtów do pobrania...

Cytat:Moja aktywność na serwerze LU równa się także zeru ze względu na obowiązki wynikające z serwisowaniem serwera SAMP klanu Desert Storm,
Jeśli mogę ci coś zasugerować - nie traktuj tego jako "obowiązek", bo to niszczy przyjemność z gry, a nie o to chodzi.

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #2 - Piterus - 09-05-2015, 02:26 PM
RE: LU-DM News #2 - Vandi - 09-05-2015, 05:42 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-10-2015, 02:15 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-10-2015, 07:53 PM
RE: LU-DM News #2 - Piterus - 09-10-2015, 06:27 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-11-2015, 09:28 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-12-2015, 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości