Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #2
09-10-2015, 06:27 PM,
Post: #4
RE: LU-DM News #2
Witam.
NonCheat zwrócił uwagę na bardzo ciekawą kwestię – związek między chęcią do grania, czasem, a aktywnością. Wczoraj słyszałem od pewnego gościa, że według niego im więcej ma się na głowie tym więcej jest wolnego czasu. Oczywiście przy dobrej organizacji. Gdzieś indziej słychać, że podobno jeśli robi się to, co się lubi to pojęcie pracoholizmu nie istnieje. VCMP, LU czy ogólnie świat GTA jest traktowany przez nas jako rodzaj właśnie takiego [co najmniej] zainteresowania. Przynajmniej tym był do tej pory. Nie wierzę, że każdy jest tak bardzo zajęty. Nawet ja od biedy mógłbym wbić z prawkiem, egzaminem zawodowym i maturą na karku, gdzie czasu bez kitu mam mniej, tylko, że bym nie siedział tyle co kiedyś. Niestety tu widać taki efekt domina (nie, nie tego Domina). Ktoś nie wbija [wodzirej], to nie gra już i inny gracz, który teoretycznie mógłby, trzeci nie wbije, bo serwer pusty i taka zabawa. No, ale może faktycznie, ludziom wróci ochota, się wszystko rozbuja ludzie i znajdą ten czas, którego tak bardzo szukają.

Cytat:
Cytat:Wielcy deweloperzy VC-MP 0.4 również będą mieć przerwę od aktualizacji multiplayera wymienionego kilka słów wcześniej.
Źródło?

Sztorm idzie się uczyć. Trafione w temat wyżej. Czekam na legendarne „we have our lifes” jak będzie przerwa w aktualizacjach.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #2 - Piterus - 09-05-2015, 02:26 PM
RE: LU-DM News #2 - Vandi - 09-05-2015, 05:42 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-10-2015, 02:15 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-10-2015, 07:53 PM
RE: LU-DM News #2 - Piterus - 09-10-2015, 06:27 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-11-2015, 09:28 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-12-2015, 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości