Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #2
09-11-2015, 09:28 PM,
Post: #6
RE: LU-DM News #2
Po pierwsze, to NOcheat. Zapewne przeczytałeś gdzieś wpis Granda, który mnie tak przedstawił.

Cytat:Wczoraj słyszałem od pewnego gościa, że według niego im więcej ma się na głowie tym więcej jest wolnego czasu.
I tak, i nie. Gdy ja wyjechałem na studia do innego miasta, to momentalnie zapomniałem o tym, że VCMP istnieje, bo było tyle ciekawych rzeczy do zrobienia i tyle nowych ludzi do poznania. Przypomniało mi się dopiero w okolicach świąt bożonarodzeniowych, gdy nie było co robić :D.

Cytat:Ktoś nie wbija [wodzirej], to nie gra już i inny gracz, który teoretycznie mógłby, trzeci nie wbije, bo serwer pusty i taka zabawa.
Też to zauważyłem, ale według mnie ten wodzirej ma tu mniejsza rolę. Raczej chodzi o to, czy w ogóle jest jakaś grupka na serwerze. Zauważyłem, że na irc czasem koczuje kilka osób, ale nikt nie wbije, bo serwer pusty. Wystarczy, że przyjdzie jakiś 2-3 nubków, to potem impreza sama się już rozkręca. Ale jak wszyscy będą czekać, to nikt nie zagra. Może trzeba wymyślić coś (minigra jakaś), co by zachęcało choćby jednego gracza, by wszedł na serwer. A potem masz efekt domina (nie tego Domina).

Cytat:Sztorm idzie się uczyć.
To on już na studia idzie? Boże, jak te dzieci szybko dorastają. Rozumiem, że pierwszy dzień w szkole i od razu rzuci się w wir nauki, hyhy.
Niestety, ale tak wygląda sytuacja w VCMP od czasów zmiany warty. Przeciętny użytkownik wpisuje w gogle "VCMP", znajduje stronę i forum. Ale, klienta pobrać nie może, bo jest na stronie moddb, zamiast od razu na stronie głównej i łatwo można się zgubić. Wchodzi na forum, a tu połowa tematów, w których panuje arogancja. No i potem okazuje się, że połowa informacji jest umieszczona na innych stronach. Chaos kompletny. Wiadomo, jeśli ktoś w tym chaosie uczestniczy, to problemu nie widzi. Ale pozostali już tak.

Cytat:Też to zauważyłem, ale same odbicia wyglądają dużo ciekawiej, niż te z wersji PC (które były jakieś wyblakłe)
Gram w VC od 2003 r., dla mnie ta gra z modami graficznymi nie jest VC.

Cytat:Ja jednak uważam, że modyfikacja nie zajmuje nie wiadomo ile, żeby jej nie zainstalować, mimo że tak na prawdę niczego konkretnego nie dodaje w III/VC.
Haha, coś ty napisał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #2 - Piterus - 09-05-2015, 02:26 PM
RE: LU-DM News #2 - Vandi - 09-05-2015, 05:42 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-10-2015, 02:15 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-10-2015, 07:53 PM
RE: LU-DM News #2 - Piterus - 09-10-2015, 06:27 PM
RE: LU-DM News #2 - xNCx - 09-11-2015, 09:28 PM
RE: LU-DM News #2 - rww - 09-12-2015, 01:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości