Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quest'y z walizką i uśmierceniem admina
09-06-2015, 04:04 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-06-2015, 04:05 PM przez HARDKOR222.)
Post: #1
Quest'y z walizką i uśmierceniem admina
Jak widać w roku szkolnym na serwerze coraz rzadziej pojawiają się administratorzy serwera, więc niektórzy gracze, którzy mają quest z walizką bądź zabiciem admina nie mają za dużo okazji, aby je wykonać. Proponuję dodać walizkę pojawiającą się w losowym miejscu co np. 15 minut, a do quest'a z zabiciem admina dodać też VIP'ów, których jest już dużo i częściej grają.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2015, 04:25 PM,
Post: #2
RE: Quest'y z walizką i uśmierceniem admina
Szczerze to średnio mi te pomysły się podobają. Te questy nie mają być takie, że można zrobić je od ręki tylko trzeba poczekać dłuższy czas, by móc go wykonać (coś jak w grach RPG). Trzeba być cierpliwym. Pozatym walizki nie są na zawołanie, a czasami również widzę sytuację, gdy ktoś postawi walizkę w dość prostym miejscu i nikt nie zamierza jej szukać godzinami. Na quest z adminem również trzeba czekać, aż takowy wejdzie. Cierpliwości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2015, 04:32 PM,
Post: #3
RE: Quest'y z walizką i uśmierceniem admina
(09-06-2015, 04:04 PM)HARDKOR222 napisał(a):  Jak widać w roku szkolnym na serwerze coraz rzadziej pojawiają się administratorzy serwera, więc niektórzy gracze, którzy mają quest z walizką bądź zabiciem admina nie mają za dużo okazji, aby je wykonać. Proponuję dodać walizkę pojawiającą się w losowym miejscu co np. 15 minut, a do quest'a z zabiciem admina dodać też VIP'ów, których jest już dużo i częściej grają.

Walizki może postawić tylko admin, i tu nic nie zmienię. Prędzej będzie omijanie questów za $$.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-06-2015, 04:35 PM,
Post: #4
RE: Quest'y z walizką i uśmierceniem admina
(09-06-2015, 04:25 PM)Kunio napisał(a):  Szczerze to średnio mi te pomysły się podobają. Te questy nie mają być takie, że można zrobić je od ręki tylko trzeba poczekać dłuższy czas, by móc go wykonać (coś jak w grach RPG). Trzeba być cierpliwym. Pozatym walizki nie są na zawołanie, a czasami również widzę sytuację, gdy ktoś postawi walizkę w dość prostym miejscu i nikt nie zamierza jej szukać godzinami. Na quest z adminem również trzeba czekać, aż takowy wejdzie. Cierpliwości.

Trochę się z Tobą zgodzę, ale teraz mam quest z walizką i od 2 tygodni jeszcze żadnej nie widziałem.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości