Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Czy jesteś za tą propozycją?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VC-DM] Nowe pojazdy
12-26-2015, 08:27 PM,
Post: #1
Thumbs Up  [VC-DM] Nowe pojazdy
Nie jestem fanem przesadnego modowania GTA, tym bardziej wgrywania zbyt dużej ilości modów na serwery, mimo, że MP obecnie nam na to pozwala. Jednak jaka już wielokrotnie pisałem na serwerze fajnie by było, gdyby na naszym VC-DM był chociaż jeden pojazd z każdego GTA (nie wliczając w to I, II, CW czy Advanced). Po jednym pojeździe z LCS, SA, IV a może nawet V. Na pewno dodanie 3-4 takich pojazdów z tych serii nie sprawiło by, że serwer stałby się sztuczny jak cycki Pameli, a dodałby trochę urozmaicenia i unikatowości. Obecnie mamy na serwerze 3 pojazdy (Dodo z GTA III, oraz 2 pojazdy z VCS: Polaris V8 i Wintergreen). Czemu by nie dodać po jednej małej cząstce każdego GTA, serii którą tak kochamy?

Poniżej przedstawiam moje propozycje (dałem 3 do każdego GTA, poza V bo nie grałem, nie znam tam aut i nie wiem czy w ogóle jest możliwość przekonwertowania ich, oraz czy wyglądało by to jako-tako).

* Liberty City Stories:
- Phobos VT
- Deimos SP
- Forelli Exsess

* San Andreas:
- Savanna
- Tornado
- Hotknife

* IV:
- Dukes
- PMP 600
- Cognoscenti
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-26-2015, 11:12 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-26-2015, 11:15 PM przez ermaccer.)
Post: #2
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
IV Odpada
Ostro gre zepsuje (w stylu) i będzie lagować jak ktoś będzie miał słaby PC.
LCS Może
Wiesz wozy z LCS nie są jakieś nowe ale te co wymieniłeś to trochę odbiegają od gry.
SA  Ok
Tylko by trzeba przerobić na styl VC.

Dodałbym wincyj motoruf, bo wozów dużo.  

PS: Rww daj ten jetski :P.
PS2: Bronie też można dodawać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-26-2015, 11:42 PM,
Post: #3
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
Możecie wybierać pomiędzy Tornado a Savanną. Reszta odpada. Nowych propozycji nie przyjmuje, bo mi nigdy nie dacie spokoju z tym tematem.

Ermaccer: JetSki nie jest przystosowane dla VC, gównianie się to prowadzi.
Broni nie dodaje, bo z kolei jak dodam "rww mam buga, zabiłem z nowej broni, i pisało że zabiłem z m4". Po za tym po chuj nowe bronie, i tak ich jest chyba najwięcej, jeżeli chodzi o tą serie GTA.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-26-2015, 11:42 PM,
Post: #4
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
Drobny szczegół - nie promujemy gta.wikia :) . Lepiej GrandTheftWiki, chociaż pewnie wybrałeś gta.wikia ze względu na polski język :P .

ermaccer, pojazdy z IV nie powinny lagować. O ile pamiętam to w III era wszystkie modele są tzw. "low-poly", przy czym w IV są "hi-poly". Oznacza to, że pojazd z GTA 4 trzeba przerobić na taki akceptowalny przez silnik VC i wymaga to nieco większego nakładu pracy niż przerobienie Kurumy z III do VC.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-27-2015, 12:03 AM,
Post: #5
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
I tak odpadają te z IV, bo za nowe :P. Co do Tornado mogę coś zrobić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-27-2015, 12:10 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-27-2015, 12:25 AM przez eXe^.)
Post: #6
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
Cytat:Możecie wybierać pomiędzy Tornado a Savanną.

W takim razie jestem za Savanną ponieważ świetnia pasowało by to autko do klimatu Vice City. Poza tym jest to jedyny kabriolet z serii GTA (które ja znam), który jest w stanie pomieścić 4 osoby.


Cytat:Drobny szczegół - nie promujemy gta.wikia Smile . Lepiej GrandTheftWiki, chociaż pewnie wybrałeś gta.wikia ze względu na polski język Tongue .
Właściwie nie mam nic do gta.wikia, jest tam sporo przydatnych rzeczy. A jeśli miałbym z innych względów to jestem poza wszelkimi układami etc, poza tym akurat jako pierwsze wyskoczyło w propozycjach Google więc co się będę wysilał.


@UP: Sam sobie sprawiłem Phobosa, więc Savanna mi wystarczy do pełni szczęścia :P.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-27-2015, 01:10 AM,
Post: #7
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
OT http://www.grandtheftwiki.com/Grand_Theft_Wiki:Move_from_Wikia
Na gta.wikia jest sporo artykułów treścią wyssanych z palca, ale adminom wikia (nie gta.wikia) to pasuje, bo oni nabijają z tego kasę. Tylko to.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-27-2015, 02:57 AM,
Post: #8
RE: [VC-DM] Nowe pojazdy
(12-27-2015, 01:10 AM)xNCx napisał(a):  OT http://www.grandtheftwiki.com/Grand_Theft_Wiki:Move_from_Wikia
Na gta.wikia jest sporo artykułów treścią wyssanych z palca, ale adminom wikia (nie gta.wikia) to pasuje, bo oni nabijają z tego kasę. Tylko to.

Fajne info, ja od zawsze z wikia korzystałem.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości