Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
System gangów
12-29-2015, 01:50 PM,
Post: #1
System gangów
Witam, chciałbym zaproponować do serwera dodanie systemu gangów.

Gang zbierałby exp gangowy ze sparingów z innymi gangami.
Dodałoby się też rangi "Szef gangu", "Zastępca" i "Członek".
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-29-2015, 02:08 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-29-2015, 02:11 PM przez eXe^.)
Post: #2
RE: System gangów
Usunicie to co zbugowało i podwoiło/potroiło (dzięki).

Ja jestem, byłem i zawsze będę zwolennikiem systemu gangów na serwerze, bo w końcu jest to GTA - rodzaj gry gangsterskiej.
Jednak dodam od siebie kilka uwag.

Po 1 primo: Rww raczej czegoś takiego nigdy nie doda, nawet jeśli umiałby to zrobić.
Po 2 primo: 2/3 propozycji innowacji i ulepszeń na serwerze z góry skazana jest na porażkę (choćby nie wiadomo jak była dobra) i szybko przez to środowisko zostanie skrytykowana (najbardziej przez tych, którzy najmniej od siebie dają). Tutaj chyba odpowiednio takie osoby opisuje ten obrazek.
Po 3 primo: System gangów jest zajebisty, jeśli ma jakąś wartość nie jak to miało miejsce chociażby na serwerze PS na VC-MP 0.3, gdzie każdy mógł założyć gang, mógł to zrobić 10 razy dziennie, mógł go zmienić 20 razy dziennie.

Byłoby to dobrą motywacją do gry, oraz zabijania, gdyby sam gang mogła stworzyć osoba która spełnia dane wymagania (np minimum 1k score).
Dodatkowo max z 4, 5 gangów na serwerze.
Każdy członek gangu = ten sam kolor = ten sam skin = ten sam spawn na terenie gangu w jakimś popularnym miejscu.
Możliwość założenia gangu ponownie po 30 dniach, tak samo jak możliwość jego zmiany (by miało to jakiś sens).
Możliwość rozgrywania typowych wojen gangowych na dane bronie i danym obszarze.
Ranking gangów (/top gangs) na zasadzie największej ilości zabójstw innych członków gangu, wygranych wojen, innych dodatkowych dupereli.
Możliwość wpłacania $ na gang (w przypadku systemu kasy) na jego rozwój i 'rozbudowę' jak np zakup pojazdów gangowych, czy też broni do których miałby dostęp każdy członek gangu.

Tyle ode mnie, a co do samej propozycji i mojego pisania - na marne.
Pozdrawiam serdecznie.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-30-2015, 03:09 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-30-2015, 03:10 PM przez Jeff.)
Post: #3
RE: System gangów
Moim zdaniem podstawą dobrego serwera gta jest game mod.
Obecnie gram na serwerze samp gdzie jest średnio 60-70 osób, ba znam serwery gdzie jest nawet ok. 150 osób, dlaczego jest tam dużo osób? Bo te serwery mają dobry game mod.
Znam pewnych ludzi którzy lubią takie klimaty, gdyby ulepszyć game mod to na pewno więcej osób przybędzie i można by polecać ten serwer.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości