Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualizacja VCMP 0.4 - Czy taka dobra?
01-17-2016, 10:32 PM,
Post: #1
Aktualizacja VCMP 0.4 - Czy taka dobra?
Dzisiejszego dnia, "murzyn" opublikował nową wersje clienta dla 0.4, poprawiająca błędy np. F8 (mi naprawiło, ale niektórym wciąż nie działa), szybszą zmianę skinów, oraz w końcu napisał jak prawidłowo użyć niestandardowych dźwięków. Co to by była za aktualizacja, w której by czegoś nie popsuli. A popsuli bardzo ważną część tej gry - dźwięki. Teraz gdy wchodzę do gry, nie mam radia, a po reconnect nie mam w ogóle żadnych dźwięków gry. To samo mają również inne osoby. A więc postanowiłem zrobić niewielki poradnik, jak to naprawić.

1. Odpalamy Browsera VCMP 0.4, następnie wchodzimy w Tools -> Settings i w rubryce Updater URL wstawiamy byle jaki link, aby nam się VC-MP nie aktualizowało (standardowo jest: http://u04.maxorator.com ).
2. Pobieramy ten plik -> DOWNLOAD. Jest to poprzednia wersja VC-MP 0.4, na której wszystko działało (bez problemu wejdziemy na każdy serwer, tym się martwić nie musicie).
3. Otwieramy folder gdzie mamy zainstalowane VC-MP 0.4, i usuwamy folder 04rel003.
4. Kopiujemy wypakowany folder 04rel003, który pobraliście z punktu drugiego, i wrzucamy go w miejsce skasowanego folderu.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości