Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
un ban
02-01-2016, 10:07 PM,
Post: #1
un ban
Nick:[CG]Kadet
Admin od którego otrzymaliśmy bana:=DS=Piterus
Powód bana:powodowanie kłótni/ recydywa
Wyjaśnienie/usprawiedliwienie:
Witam.
No prawie kazdy mnie zna albo o mnie slyszal xd No pewnie bardzo rozne sa o mojej osobie opinie od rzadko dobrych do najgorszych ;/ tak wiem sam sb zapracowalem na to ;/ ale czas mija i ludzie sie zmieniaja teraz nie widze sensu moich kłótni ;/ osiagnałem tylko bana ;/ mam taki charakter ale wszystko z czaasem zyska nowy sens . pisze to podanie bowiem chciałbym wrócić do dawnej czynnej gry brakuje mi tej rozgrywki i zabawy stubby ;D Moze dostane nowa szanse by naprawic swoje błedy? bardzo licze na to. Przepraszam za swoje zachowanie- to zdanie nie chce by bylo argumentem w odbanowaniu tylko kierowane do osob ktore urazilem. Moje zasady nie pozwalają mi tego pominac. na koniec chcialbym prosić o szybkie rozpatrzenie mojego podania bowiem zależy mi na czasie ;p
Data:02/01/2016 Godzina 23:03:44


Pozdrawiam Kadet.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2016, 10:47 PM,
Post: #2
RE: un ban
Ohoho, to mnie Krzychu zaskoczyłeś. Ja osobiście jestem w stanie Ci wszystko wybaczyć, sam jestem człowiekiem nerwowym i wiem jak to jest, gdy masz ochotę wyżyć się słownie na innych. Jestem za odbanowaniem, graczy na VCMP nie jest tak dużo, więc nie ma co ich tracić i blokować im dostępu. Z resztą nic tak strasznego nie zrobiłeś, bynajmniej ja tak sądzę...

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2016, 10:53 PM,
Post: #3
RE: un ban
Szczerze? Średnio wierzę w jakiś większy żal czy coś podobnego. Znacznie różnimy się w pojmowaniu tego co można, a czego nie w internecie i pewnie nie prędko się to zmieni. Ja pewnych zasad się trzymam i nie łamie ich nawet w wirtualnej rzeczywistości i nie argumentuje jakiś shitstormów (baaardzo ogólnie pisząc) "bo to 4fun". Nie chce tu podawać konkretnych przykładów Twoich zachowań bo to nie czas i miejsce, ale wiele było poniżej jakiegokolwiek smaku nie tylko w tej społeczności. Chcesz możesz mieć do mnie dalej pretensje - obojętnie mi to.

Nie mniej zważając, że znam Ciebie także z dobrej strony, jako gracza, który potrafi się zachować gdy naprawdę chce to dostaniesz tego unbana. Z resztą nie ma chyba w VCMP osoby, która by tak aż sobie spierdoliła opinie, żeby nie dostać drugiej (tfu kolejnej) szansy. Mogę jedynie napomnieć, że każdy będzie mieć Cię na oku i to tylko od Ciebie zależy na ile Twoje granie będzie niczym nie zaburzone.

Unbanned.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości