Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
02-04-2016, 01:07 AM,
Post: #1
Star  LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
Serwer zostaje przywrócony, lecz znowu zostaje ucięty (klawisz dwa nic nie robi, klawisz l i k również nie).

Serwer LU-DM został zawieszony do odwołania (może czas zmienić adres strony). Ostatnio dwa razy powtórzyła się sytuacja podobna do tej z maja 2014, a dokładniej wchodzę na serwer, a tam 255/32 (serwer pusty oczywiście), a na dodatek tak jakby skasowany skrypt po stronie serwera (na vps wszystko jest niezmienione). Nie mam totalnie ochoty się bawić w zagadkę, kto, jak, dlaczego (a z resztą chuj mnie interesuje dlaczego). Serwer zostaje zawieszony do odwołania (choć nie przewiduje daty odwołania). Chyba że Dev LU ruszy dupy (śmieje się do monitora, może jestem już na coś chory) i wydadzą pewną aktualizacje uniemożliwiającą kontrolowania serwera przez client-side. Mam nadzieje że bardzo usatysfakcjonuje osobę, która to zrobiła. Z resztą i tak już tam nic nie robiłem (nad skryptem), więc mi to obojętne, czy będzie ten serwer, czy nie. Również jako ciekawostka... Słynna przepowiednia Kewuna się sprawdziła, tylko trochę później niż planował...

[Obrazek: lu-dm-server-stats.png]

[Obrazek: lu-browser-small.jpg]

A więc żegnamy LU-DM ;)



VC-DM cały czas ma aktualizacje (aktualnie tylko w podziemiu). Tym razem postanowiłem nie wrzucać drobnych poprawek, tylko zrobić coś większego i dopiero zaktualizować. Aktualnie ukończyłem 3 rzeczy z 8 (np. wrócą quest'y z starego LU-DM). Na shoutbox'ie niedawno wspomniałem o /losowanie. Niektórzy już testowali, niektórzy tylko usłyszeli. Planuje dodać jeszcze transport, znany dobrze z aktualnie zawieszonego serwera. A tak ogólnie to nie chcę pisać co planuje, bo często to się kończy na planach. Za to będę się starał pisać co już dodałem.

[Obrazek: screen_vcdm_test.jpg]














[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki - rww - 02-04-2016, 01:07 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości