Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
02-04-2016, 06:30 PM,
Post: #3
RE: LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
Serwer nie został zawieszony z powodu braku aktualizacji, a właśnie ze względu na ataki graczy. Ogólnie ten atak nie był jedynym - mniejsze/większe zdarzają się znacznie częściej tylko nikt o nich nie trąbi. Np. teraz ludzie wymyślili i miejsce zwykłej liczby fps ludzie własne napisy. Już wcześniej na głównym forum projektu była mowa o karygodnych zabezpieczeniach z którymi nic nie zrobiono. Obecnie na LU panuje anarchia i nie ma takiego narzędzia by komuś te działania zablokować. Kompletny brak jakiegokolwiek wsparcia ze strony Liberty Unleashed Team - VCMP przy tym stoi naprawdę dobrze. Pamiętam, gdzieś z 3 lata temu jak to połączyły się oba projekty, rozmawiałem z NC i mówiłem mu, że według mnie LU jest znacznie stabilniejsze od wajsa, na co on powiedział, że jakby przyjrzeć się bliżej to tak nie jest. Dziś po tym czasie faktycznie się z nim zgadzam.
Nikt nie powiedział, że serwer nie wróci - jest/był on trzonem tego projektu i raczej nie jest na rękę "od tak" odejście od tego. Jednak jeśli Rww zdecyduje (bo do niego należy ta decyzja), że zostaniemy jedynie z VC-DM to taką decyzję zaakceptuję. Z resztą widzę, że już teraz usunąłeś ze strony klanu informacje o LU. Nie za wcześnie?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
RE: LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki - Piterus - 02-04-2016, 06:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości