Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
02-04-2016, 10:30 PM,
Post: #7
RE: LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
Cytat:rww największy zbrodniarz wojenny...
To jest właśnie najsmutniejsze - jednego dnia jesteś twórcą społeczności, a drugiego...

Cytat: Serwer został zawieszony (nie zamknięty), ponieważ nie chce patrzeć jak ktoś niszczy moją pracę. Przez chwile myślałem że nic się nie da z tym zrobić, dlatego też napisałem że po prostu nie ma opcji tego poprawić. Mój błąd, ale dużo nie straciliście (chyba).

Clap, clap. Dla wielu tu trudne jest zrozumienie słowa "zawieszony", a co mowa ogarniecie faktu, że stworzenie tego co mamy teraz zostało okraszone niemałym wysiłkiem i nie zawsze wszystko jest od tak, od ręki, bo ktoś tak chce i już.

Wracając do eXe^ - podtrzymuję opinię o Twoim pośpiechu, którego nie zrozumiem i ubolewam nad faktem, że tak łatwo wyciągasz pasujące Tobie, daleko idące wnioski. Nawiążę jeszcze do początku - jeśli zamknięcie serwera (którego póki co nie będzie) jest powodem do zakończenia karier klanowiczow to gratuluję. Nigdy nie rozumiałem takiego toku myślenia.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
RE: LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki - Piterus - 02-04-2016, 10:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości