Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
02-05-2016, 02:11 AM,
Post: #9
RE: LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki
(02-05-2016, 12:44 AM)eXe^ napisał(a):  No jasne, że nie zrozumiałem słowa 'zawieszony'. Tylko jaki był sens zawieszać coś by kilkanaście godzin później się z tego wycofywać. Brawo, że rww przyznał się do błędu, a czy nie można było tego uniknąć?

Można było. Mogłem olać sprawę przecież. Po prostu bardzo nie spodobało mi się, gdy wszedłem na serwer, a nie było skryptu. Nie znałem chwilowo przyczyny błędu i rozwiązania, a wiedziałem że sytuacja będzie się powtarzać. Zareagowałem dość szybko.


(02-05-2016, 12:44 AM)eXe^ napisał(a):  Serwer wraca a to dla mnie najważniejsze, poniekąd osiągnąłem swój cel wciągając w tą dyskusję was. Mimo, że rww pisał, że wraca na próbę to liczę, że będzie ciągle istniał mimo wielu problemów, które miał już na swojej drodze, ma i na pewno miał będzie, a tylko od was zależy jak długo serwer pożyje/postoi.

W sumie, nic nie wskórałeś, ja już od rana myślałem jak to naprawić, tylko też nie bardzo siedziałem wtedy na kompie. Dopiero wieczorem gdy wróciłem do domu, obczaiłem temat, odpisałem i zrobiłem to co miałem w planach.

Tu takie małe potwierdzenie tego co pisałem wyżej... http://oi68.tinypic.com/3146nwn.jpg


Tak po za tym, ja bym się cieszył, jak by ta cicha wojna pomiędzy tobą a Piterusem się w końcu skończyła.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
RE: LU-DM Zawieszone | Aktualizacja VC-DM | Filmiki - rww - 02-05-2016, 02:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości