Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #9
02-29-2016, 10:09 PM,
Post: #1
LU-DM News #9
Witam, początkowo miałem się dopisać do notki Kunia, lecz jednak nie miałem na to czasu, więc robię to teraz.Dzisiaj rano postanowiłem napisać do Vandiego na FB, na temat jego admina na serwerach u nas. Do tej pory wiadomości nie przeczytał, trudno. Już dawno temu pisałem z Piterusem na temat degradacji jego osoby, lecz go broniłem. Uważam że admin dla niego to tylko problem, i mu przeszkadza w odejściu od serwera, tak więc dzisiaj Vandi zostaje zdegradowany do VIP'a. Teraz taka bardziej informacja do cb, Vandi. Na pewno w 2015 byłeś jednym z najlepszych administratorów LU-DM, według mnie. Bardzo chętnie udzielałeś się w organizowaniu różnego typu atrakcji, oraz czasami pomagałeś mi przetłumaczyć serwer. Zawsze miałeś pozytywny wpływ na serwer, i wydaje mi się że dalej masz, tylko po prostu nie pojawiasz się lub nie masz czasu. Jednak należało by podziękować tobie, za to co robiłeś dla serwera ;)
Jeżeli chodzi o aktualizacje serwera, aktualnie to cienko wygląda. A dokładniej, jeżeli coś robię, to robię  to już przez większość dnia, albo wcale. Ostatnio dużo też grywam w różne gry z Genesisem. Możliwe że powoli staje się jak Dev LU (którzy grają w wszystkie inne gry po za GTA). Dodałem jedną bardzo gigantyczną nowość na VC-DM, ale aktualnie pozostaje ona tajemnicą. Dotyczy ona również LU-DM, ale wkrótce więcej informacji.Kunio w poprzedniej notce wspomniał o nowym IV-MP, oraz upadłym LH-MP (chociaż wiele osób chcę aby projekt był kontynuowany). Jeżeli chodzi o IV-MP, to raczej szału nie ma. Dlaczego? Aktualnie IVMP jest przepisywane całkowicie od nowa. A to znaczy że praktycznie nic tam nie da się zrobić. Ja nawet miałem problem z odpaleniem, więc wydaje mi się że sam projekt jest jeszcze daleki do "grywalnej" wersji, tym bardziej że pracuje nad tym tylko jedna osoba. Lecz uważam że warto wspierać takie projekty, kto wie, może coś z tego kiedyś wyjdzie. Więcej można znaleźć pod tym adresem -> Klik!
A projekt multi do Mafii 1 został zawieszony, ponieważ od długiego czasu po prostu nic się tam nie działo (idąc tym szlakiem, nie powinno już dawno być strony LU). Z resztą, więcej macie tutaj -> Klik!Miało być krótko, i chyba jest. Ja aktualnie więcej siedzę na TS, niż gdziekolwiek indziej, dlatego w razie problemów, najłatwiej się ze mną skontaktować właśnie na TS naszego serwera ;)

//rwwpl

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości