Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
03-27-2016, 04:55 PM,
Post: #1
Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Witam!

Pomyślałem, że to dobry moment by podsumować kilka spraw o których część wie, a cześć nie bardzo. Zacznę od przyjemniejszych rzeczy.
Skład administracji w ostatnim czasie zasilili Cement, Ferex i jarząb - dostali oni uprawnienia moderatora na okres próbny bliżej nieokreślony i zobaczymy co z tym zrobią. Level na VC-DM utrzymał także Genesis - liczę, że współpraca z Tobą będzie owocna. Pragnę podkreślić, że chciałbym aby Ci, którzy mają jakiś level tu, w miarę realnie zaznaczali swoją obecność poprzez aktywność na stronie czy serwerze, a zwłaszcza tam. Nie chciałbym sytuacji, gdzie ktoś ma level za nick, jakbyśmy mieli działać w ten sposób to większość osób tu miała by vipa, moda czy admina. Stąd poniekąd przestrzegam członków staffu - Ci, którzy nie będą nic robić najzwyczajniej zostaną zdegradowani. Potrzeba ludzi, dzięki którym tworzona przez nas społeczność będzie działać sprawnie, a nie będzie stawać się  powoli żywym trupem.

Tak a propos - to doskonały moment by wyjaśnić nasze stanowisko w kwestii LU i serwera LU-DM, którzy przez długi, długi czas był naszym flagowym projektem. Razem z Rww podjęliśmy decyzję, że serwer jest zawieszony do odwołania co w praktyce oznacza jego zamknięcie. Powodów jest co najmniej kilka. Nie ma co ukrywać, że bodźcem do zamknięcia okazała się zmiana hostu, ale głównym powodem jest ogólny rozpierz w projekcie, nad którym nikt już nie panuje i który został totalnie przejęty przez osoby, które powinny mieć ograniczony dostęp do Internetu. Nie mam zamiaru cisnąć tu po developerach i szukać u nich gorzkiej winy, którą co moment starają się osłoDzić. Brak wsparcia to już ich biznes. Osobiście nie mam zamiaru brać w tym udziału i przynajmniej ja już tam nie wrócę. So, Sayonara Salvatore!

Nie żegnamy się jednak z Liberty City. O ile pomysł wypali to już niedługo ujrzymy te brudne jak BC Karnego miasto w świetle słonecznego Vice City. Na razie trwają prace, na które proszę nie naciskać to pójdą szybciej :) Tymczasem tu mała próbka:




A i nie martwcie się o rozmiar - góra kilka giga... tfu mega.

Ostatnio Ferex bawi się w eventy (czekam na newsa), ale to dopiero zapowiedź tego co czeka nasz wkrótce. Na razie plany, plany i jeszcze raz plany, ale może będzie smacznie.

Tak już na zakończenie, korzystając ze sposobności, chciałbym życzyć wszystkich dużo dobrego w tym okresie świątecznym. Abyście odnaleźli prawdziwy sens i sedno tego pięknego okresu i aby nie był on tylko kolejnym pretekstem do wolnego od zwykłych zajęć. Pozdrawiam!

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-27-2016, 09:04 PM,
Post: #2
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych, do zobaczenia w grze :)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-27-2016, 11:38 PM,
Post: #3
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
(03-27-2016, 09:04 PM)Genesis napisał(a):  Wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych, do zobaczenia w grze :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-28-2016, 04:22 AM,
Post: #4
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
(03-27-2016, 11:38 PM)Ferex napisał(a):  
(03-27-2016, 09:04 PM)Genesis napisał(a):  Wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych, do zobaczenia w grze :)

A tak po za tym, co do tej mapki Portland na VC-MP.

http://forum.vc-mp.org/?topic=2519.msg18699#msg18699

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-29-2016, 01:15 PM,
Post: #5
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Może jestem czepialski, ale we filmiku jak wchodzisz do domu Clauda to nie widać jednej ściany?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-30-2016, 06:28 AM,
Post: #6
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Tak samo chyba było w normalnej grze.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-30-2016, 06:59 AM,
Post: #7
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
W normalnej grze tam wgl nie wchodziłeś.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-30-2016, 08:12 AM,
Post: #8
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
@UP

To co widzicie to Cullfacing :D w GTA III jest renderowana przednia i tylnia ściana w każdym obiekcie, w Vice City renderowana jest tylko przednia ściana. Tamten obiekt akurat poprawiłem, ale tego typu błędy przy konwertowaniu mapy z III do VC to rzecz normalna. I erm ma racje, interior nie miał tej ściany. Była tylko ściana budynku.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2016, 05:42 PM,
Post: #9
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Ubóstwiam Waszą prace, to co robicie jest niesamowite, jak kiedyś uda Wam się przekonwertować całe Liberty City, wraz z prawidłową minimapą i zadaniami jak w LU-DM [*]... jestem pod wielkim wrażeniem i jak tylko ogarne VC-MP na moim "Windowsie" 8.1 - Windowsem tego chyba nazwać nie można :/ to od razu zaczynam grać :] Fajnie by było jakbyście stworzyli drogę łączącą VC i LC. MIAZGA

[Obrazek: 76561198115591375.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2016, 10:54 PM,
Post: #10
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
@UP.

Aktualnie VC-MP nie dodaje takich możliwości, jakie ma adjuster do VC. Mam głównie na myśli zwiększenie granic mapy. A więc Portland jest nad mapą VC (planuje dać 2500m wyżej niż standardowo). Także pomysł z mostem odpada całkowicie.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-02-2016, 11:18 PM,
Post: #11
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Cytat:wraz z prawidłową minimapą
no łej na mp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2016, 10:25 AM,
Post: #12
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Pytanie. W tym Portland nie występuje woda? Czy wygląda to tak jak jakieś podniebne miasto? Nieudany stunt w Atlantic Quays oznacza powrót do Vice City? xd
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2016, 12:19 PM,
Post: #13
RE: Staff || LU || LCMP? || Eventy || Życzenia
Fox, aktualnie tak. Ale mam na to pomysl

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości