Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Jak sprawa Wam się widzi...
Ustalamy sensowniejszą datę w/w wydarzenia.
Nie organizujemy eventu.
Każdy indywidualnie podchodzi do konkursu.
[Wyniki ankiety]
 
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stuntujemy czy też nie?
05-09-2016, 08:20 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2016, 08:58 PM przez Cement.)
Post: #1
Stuntujemy czy też nie?
No to tego... Elo!

Odnośnie nieprzeprowadzonego Eventu Stuntów by Ja... Co robimy? Jak wiadomo pierwsza data nie wypaliła (mogłem wystartować, jednak przy frekwencji 50/50 z samym stuff'em to kiepsko).

Do wyboru: ustalić jakąś sensowniejszą datę lub zamknąć event na cztery spusty i nie dotykać go nigdy więcej, nawet kijem...

...albo(!)
Trzecia opcja:

(04-28-2016, 06:26 PM)xNCx napisał(a):  Może zamiast formy "wszyscy widzimy się dnia X o godzinie Y" należałoby rozważyć inną. Może bardziej coś w stylu "w ten łikend szukajcie mnie na fb/gg/irc, gdy będziecie chcieli wykonać ewolucje", czyli każdy podchodzi indywidualnie, kiedy miałby czas.

Czyli: przebudowujemy event (inaczej się nie da) i każdy podchodzi do niego indywidualnie.

Daję startującym wolną rękę, jak sprawę widzą, ja postaram się dostosować. Jeśli event odkopię nadal będzie się można zapisać, dlatego też niezapisani również mają prawo głosu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2016, 02:58 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-10-2016, 02:59 PM przez Theremin.)
Post: #2
RE: Stuntujemy czy też nie?
I voted for the first option, I think NC's idea is probably more practical in general, especially for those who haven't got much time to play, but still I think that gathering all the players in a single day will be funnier, and it's always an occasion to meet people you don't get to see very often.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2016, 03:23 PM,
Post: #3
RE: Stuntujemy czy też nie?
Cytat: I think that gathering all the players in a single day will be funnier, and it's always an occasion to meet people you don't get to see very often.

Totally agree.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2016, 06:14 PM,
Post: #4
RE: Stuntujemy czy też nie?
Na pewno głupotą byłoby tego nie zorganizować.

Theremin ma rację (swoją droga, on rozumie co piszemy?). Granie razem byłoby większą beką, ale wróćmy na ziemię - już raz się to nie udało, czy warto próbować ponownie?

W ankiecie jest jedna, ogromna nieścisłość, która już wpływa na nieprawdziwy wynik głosowania (heh, będę teraz jak "Wiadomości" :) ). Opcja ze wspólnym graniem nazywa się "Ustalamy sensowniejszą datę".

No oczywiście, jestem za tym, by odbyło się to w sensowniejszym dniu.

Sensowniejszym.

Dla kogo? Dla mnie? Dla pewnej grupki? Dla wszystkich?

Tak naprawdę każdy może te możliwość wybrać, mając na myśli inny dzień. Konsekwencje można sobie wyobrazić.

---
Proponowałbym jeszcze rozważyć opcję mieszaną, czyli jednego dnia jest główna zabawa, ale jeśli ktoś wie, że nie da rady to może dzień przed lub po podejść indywidualnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2016, 06:45 PM,
Post: #5
RE: Stuntujemy czy też nie?
Theremin rozumny gość, coś tam i polskiego ogarnia ale głównie tłumaczy.

Cytat:Proponowałbym jeszcze rozważyć opcję mieszaną, czyli jednego dnia jest główna zabawa, ale jeśli ktoś wie, że nie da rady to może dzień przed lub po podejść indywidualnie.

Też spoko.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2016, 07:51 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-11-2016, 07:53 PM przez Cement.)
Post: #6
RE: Stuntujemy czy też nie?
Cytat:Na pewno głupotą byłoby tego nie zorganizować.

Głupotą może nie, ale na pewną stratą czasu, liczonego w godzinach (wykonanie stuntu z podjazdem crossem na drzewo 3x pod rząd [warunek dopuszczenia do konkursu] zajęło mi bardzo dużo czasu + jeszcze nagranie go i uwiecznienie w postaci pomocniczego GIF'a).


Cytat:W ankiecie jest jedna, ogromna nieścisłość, która już wpływa na nieprawdziwy wynik głosowania (heh, będę teraz jak "Wiadomości" Smile ). Opcja ze wspólnym graniem nazywa się "Ustalamy sensowniejszą datę".

No oczywiście, jestem za tym, by odbyło się to w sensowniejszym dniu.

Sensowniejszym.

Dla kogo? Dla mnie? Dla pewnej grupki? Dla wszystkich?

Tak naprawdę każdy może te możliwość wybrać, mając na myśli inny dzień. Konsekwencje można sobie wyobrazić.

Miałem to na uwadze. Myślę, że jeśli event odbędzie się w postaci wspólnego grania w jednym dniu (co jest bardzo możliwe - wystarczy spojrzeć na teraźniejszy wynik ankiety) to warto będzie przerobić temat/utworzyć nowy wątek na temat daty wydarzenia; coś a'la targ, gdzie każdy będzie mógł podać swoją propozycję terminu spotkania. Później wybrać tą najsensowniejszą, dokładnie ją oznaczyć, by gracze mogli w porę się z nią zaznajomić, itp. Dodatkowo wprowadzenie indywidualnego wykonania stuntów dla nieobecnych nie jest taka zła - tylko żeby nie było sytuacji, że na event wbiją 2 osoby, a reszta będzie zaliczać kiedy chce.


Cytat:Theremin ma rację (swoją droga, on rozumie co piszemy?). Granie razem byłoby większą beką, ale wróćmy na ziemię - już raz się to nie udało, czy warto próbować ponownie?

Nie udało się, fakt... Powodem było to, że wymyśliłem sobie datę odpowiadającą tylko mi, nie pytając się startujących czy nie będą mieć z nią problemów. Tym razem na pierwszym stopniu postawię dobro graczy. Ja dostosuję się do nich (czyli tak jak powinno być), a nie oni do mnie.

Co do Theremina i jego rozumienia - sądzę, że on lepiej orientuje się w polskim, niż ja w angielskim (wstyd). :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2016, 08:41 PM,
Post: #7
RE: Stuntujemy czy też nie?
(05-11-2016, 06:14 PM)xNCx napisał(a):  Proponowałbym jeszcze rozważyć opcję mieszaną, czyli jednego dnia jest główna zabawa, ale jeśli ktoś wie, że nie da rady to może dzień przed lub po podejść indywidualnie.

This is probably the best option.

Off-T: No I can just understand some words, nothing else. I use the auto translating feature built into Chrome. Sometimes it translates fine enough, other times it just makes no sense, usually I don't post anything unless I'm sure what the discussion is really about.

It looks like this:

[Obrazek: 4rz34p.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2016, 09:04 PM,
Post: #8
RE: Stuntujemy czy też nie?
@Thermin oh alright. I see you're quiet active on this forum so I've thought you understand some Polish words at least. Damn hard to translate and understand everything, because of the loss of information due to computer translation.

@Cement
Cytat:Nie udało się, fakt... Powodem było to, że wymyśliłem sobie datę odpowiadającą tylko mi, nie pytając się startujących czy nie będą mieć z nią problemów. Tym razem na pierwszym stopniu postawię dobro graczy. Ja dostosuję się do nich (czyli tak jak powinno być), a nie oni do mnie.
Być może jako obserwator z boku nie jestem w stanie wszystkiego właściwie ocenić, ale odniosłem wrażenie, że jest grupa chętnych, godzina tez pasowała, tylko potem nie wszyscy się zjawili. I to jest ryzyko wpisane w organizowanie zawodów na zapisy.

Cytat:Miałem to na uwadze. Myślę, że jeśli event odbędzie się w postaci wspólnego grania w jednym dniu (co jest bardzo możliwe - wystarczy spojrzeć na teraźniejszy wynik ankiety)
Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Jest oczywiste, że każdy chciałby zrobić to większa grupkę o jednym czasie i stąd ta opcja dominuje teraz. Zapytajmy przy okazji o proponowane terminy i już może (bo nie musi) się nieco wspaniała wizja zepsuć + dochodzi wspomniane wcześniej ryzyko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości