Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie KarnegoBanana
05-20-2016, 08:46 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-20-2016, 09:25 PM przez KarnyBanan.)
Post: #1
Podanie KarnegoBanana
Nick na serwerze: KarnyBanan
Wiek: 26
Podanie na VC-DM: chciałbym być moderatorem/ administratorem na testowym serwerze VC-DM z mapą z LCS
Staż na VC-DM: krótko, dopiero teraz gram ale wcześniej grałem bardzo długo na LU DM i byłem moderatorem na serwerze na LU DM
Staż na VC-MP:j.w.
Doświadczenie moderatora: TAK na LU - DM
Co należy do obowiązków moderatora: pilnowanie porządku na serwerze, organizowanie eventów, ulepszanie serwera, pomaganie nowym graczom
Napisz coś o sobie: gram w gta od 2003 roku gralem praktycznie we wszystkie częsci 3D, grałem w SAMP, VC DM LU DM
Czy umiesz język angielski: Znam dobrze
Kontakt (Hamachi/GG/inne): 50343490
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-20-2016, 10:19 PM,
Post: #2
RE: Podanie KarnegoBanana
Na TAK, a jak :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-20-2016, 11:23 PM,
Post: #3
RE: Podanie KarnegoBanana
Z takimi podaniami zawsze jest problem, bo tak - nie wiem jak Rww, ale raczej się zgodzi, że ktokolwiek jest w zespole powinien pełnić jakąś realną rolę, gdyż coraz częściej lista graczy na serwerze po prostu pokrywa się z zespołem administracyjnym co wcale nie jest fajne.
Są tu ogólnie dwie drogi. Możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie prawie każdy będzie miał lvl, bo... no właśnie, albo faktycznie patrzeć co dana osoba może serwerowi zaproponować. Ostatnio było to przerabiane z nowymi moderatorami i nie wiem, może jestem zbyt wymagający, ale nie widzę jakiegoś większego efektu tych promocji, takiego jak wśród innych w przeszłości. W tej społeczności jest sporo osób, które są ogólnie spoko, ale posiadanie przez nich admina dla mnie mija się z celem. Nie jestem jakiś święty, bo też praktycznie nic nie robię przy takim Rww czy Xenonie, ale chociaż może moja rola sprawdza się do przekazywania takich, a nie innych informacji.

Podobna sytuacja jest tu. Nie wydaje mi się byś był obecnie w stanie zagwarantować coś większego od siebie niż tylko używanie /agoto zamiast standardowej teleportacji. Jeśli jestem w błędzie - zaskocz mnie. Tylko nie pisz o kickowaniu hackerów, bo takich rzeczy praktycznie nie ma.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2016, 12:11 AM,
Post: #4
RE: Podanie KarnegoBanana
Zasadniczo bez znaczenia już, ale dobra.
Po tym co tam napisałem wyżej w sumie przestałeś grać, nic też nie odpisałeś. Nie będę zbytnio wchodzić w temat, bo temat rzeka, a co do samego podania to odrzucone i lock.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości