Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie KarnegoBanana
05-20-2016, 11:23 PM,
Post: #3
RE: Podanie KarnegoBanana
Z takimi podaniami zawsze jest problem, bo tak - nie wiem jak Rww, ale raczej się zgodzi, że ktokolwiek jest w zespole powinien pełnić jakąś realną rolę, gdyż coraz częściej lista graczy na serwerze po prostu pokrywa się z zespołem administracyjnym co wcale nie jest fajne.
Są tu ogólnie dwie drogi. Możemy doprowadzić do sytuacji, gdzie prawie każdy będzie miał lvl, bo... no właśnie, albo faktycznie patrzeć co dana osoba może serwerowi zaproponować. Ostatnio było to przerabiane z nowymi moderatorami i nie wiem, może jestem zbyt wymagający, ale nie widzę jakiegoś większego efektu tych promocji, takiego jak wśród innych w przeszłości. W tej społeczności jest sporo osób, które są ogólnie spoko, ale posiadanie przez nich admina dla mnie mija się z celem. Nie jestem jakiś święty, bo też praktycznie nic nie robię przy takim Rww czy Xenonie, ale chociaż może moja rola sprawdza się do przekazywania takich, a nie innych informacji.

Podobna sytuacja jest tu. Nie wydaje mi się byś był obecnie w stanie zagwarantować coś większego od siebie niż tylko używanie /agoto zamiast standardowej teleportacji. Jeśli jestem w błędzie - zaskocz mnie. Tylko nie pisz o kickowaniu hackerów, bo takich rzeczy praktycznie nie ma.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Podanie KarnegoBanana - KarnyBanan - 05-20-2016, 08:46 PM
RE: Podanie KarnegoBanana - Ferex - 05-20-2016, 10:19 PM
RE: Podanie KarnegoBanana - Piterus - 05-20-2016, 11:23 PM
RE: Podanie KarnegoBanana - Piterus - 06-12-2016, 12:11 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości