Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban - Ferex - za co ?
08-05-2016, 10:12 PM,
Post: #1
Unban - Ferex - za co ?
Cześć wszystkim,

Chciałbym prosić o usunięcie mi bana, gdyż dostałem go od Xenona - dodam, że nawet nie pamiętam kiedy to było.
Jak wszystkim wiadomo, że Xenon lubi się bawić swoimi różnymi czutami to chciałem mu pokazać co ja potrafię zmieniając co chwila IP przez VPN i aby go troszkę poddenerwować napisałem, że mam coś więcej niż tylko zmianę IP, a ten nie wiem skąd ubzdurał sobie że podkradam pliki i proszę bardzo ban ! :)
Drogi Xenonie, jeżeli masz tak mnie banować za takie rzeczy, to proszę, daruj sobie bo lepszy nie jesteś :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2016, 11:16 PM,
Post: #2
RE: Unban - Ferex - za co ?
Jeśli piszesz podanie o UB i zawierasz w nim coś w stylu: "to nie moja wina, chciałem go tylko wkurzyć, bo on wcale, a wcale nie jest lepszy" to nie stawia Cię w dobrym świetle. Fakt faktem rozchodzi się tu o Ciebie i Twój ban, a nie jego. Jeśli widziałeś Xenona używającego cheaty, to mogłeś to jakoś zaraportować - zasadniczo najlepsze wyjście. Od siebie mogę jedynie przypomnieć, że wszelkie "nielegalne modyfikacje" są na serwerze zabronione i wszelkie ich wykorzystanie inne niż w celu np.: tworzenia zabezpieczenień przeciwko nim, powinny spotkać się z naszą dezaprobatą i przynajmniej z moją się znajdują, więc nawet nie macie co próbować przy mnie coś kombinować.

Jeśli piszesz adminowi, że masz cheaty to admin nie musi Ciebie sprawdzać i zastanawiać się czy rzeczywiście je masz. Działa tu zasada prewencji trochę. Jeśli (przykładowo) powiedziałbyś policji, że masz kradziony telefon, a w domu to wgl mam więcej, to pewnie z miejsca zabraliby Cię na posterunek i nieważne, że już w aucie powiesz im, że tylko żartowałeś. Może mało adekwatne porównanie ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi w ogólnym zarysie.

VPN / ciągła zmiana IP także nie jest czymś co popieram i najchętniej widziałbym w regulaminie jakiś punkt na ten temat. Bez sensu jest tu wywód czemu tak sądzę, ale trzeba to napiszę.

Co do samego bana - zależy mi na jak największej frekwencji na serwerze, więc nie jestem za wszelkimi banami, jeśli nie są koniecznie - szczególnie, że nasza społeczność jest dość mała. Chciałbym żebyście doszli do porozumienia i wyjaśnili między sobą tę sprawę. Ja jestem za unbanem, ale nie dlatego, że "nic nie było", a raczej "pomimo, że było". Nie dawajcie powodów to i problemów czy niedomówień z banami nie będzie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-05-2016, 11:20 PM,
Post: #3
RE: Unban - Ferex - za co ?
Xenon nie czituje, od tego zaczynając. Owszem, szuka luk, ale ich nie wykorzystuje dla swojego dobra. Przede wszystkim wszystko zachowuje dla sb (nawet mi nic nie chce napisać, a też do kordów czasem by się przydał ACool. Czasem to jest też jedyny sposób aby coś przetestować.

Co do bana, wyjebane ;)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2016, 12:48 AM,
Post: #4
RE: Unban - Ferex - za co ?
(08-05-2016, 10:12 PM)Ferex napisał(a):  dodam, że nawet nie pamiętam kiedy to było.
01.07.2016.

Powodem, dla którego otrzymałeś bana było podejrzenie filtrowania plików nietrwałych i linków serwera.
Pytałem, ale:
Kod:
Andriej Ferex: tej tajemnicy nie wyjawie :)
Później napisałeś:
Kod:
(...) o tym wie już jedna osoba z MK i kilku moich znajomych więc ban dla mnie to pikuś, oni mi to pobiorą :D
UB zależy od Was.

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2016, 07:40 PM,
Post: #5
RE: Unban - Ferex - za co ?
Skoro już mam się wypowiedzieć to:

Cytat:a ten nie wiem skąd ubzdurał sobie że podkradam pliki i proszę bardzo ban !

i

Cytat:o tym wie już jedna osoba z MK i kilku moich znajomych więc ban dla mnie to pikuś, oni mi to pobiorą :D

Już jesteś tak fałszywy, że nie potrafisz po prostu napisać co zrobiłeś. Piszesz że się zmieniłeś, a nadal robisz to samo gówno, co kiedyś. Jednak decyzje pozostawiam Piterusowi, mimo że ja nie popieram.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2016, 07:48 PM,
Post: #6
RE: Unban - Ferex - za co ?
Co ja, wyrocznia? :D

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2016, 08:28 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-06-2016, 08:28 PM przez Ferex.)
Post: #7
RE: Unban - Ferex - za co ?
Cytat:Już jesteś tak fałszywy, że nie potrafisz po prostu napisać co zrobiłeś. Piszesz że się zmieniłeś, a nadal robisz to samo gówno, co kiedyś. Jednak decyzje pozostawiam Piterusowi, mimo że ja nie popieram.

Dobra to ja proszę w takim razie o zamknięcie tematu - skoro tak mamy rozmawiać to wolę pozostać zbanowany.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-06-2016, 11:00 PM,
Post: #8
RE: Unban - Ferex - za co ?
Ferex, myślę że Rww stwierdził słusznie, już sam motasz się w tym co piszesz, a teraz jeszcze chcesz to skończyć jak gdyby nigdy nic. Wkopałeś się, to wypadałoby się wytłumaczyć i jakoś to odkręcić...

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-07-2016, 02:13 PM,
Post: #9
RE: Unban - Ferex - za co ?
(08-06-2016, 08:28 PM)Ferex napisał(a):  
Cytat:Już jesteś tak fałszywy, że nie potrafisz po prostu napisać co zrobiłeś. Piszesz że się zmieniłeś, a nadal robisz to samo gówno, co kiedyś. Jednak decyzje pozostawiam Piterusowi, mimo że ja nie popieram.

Dobra to ja proszę w takim razie o zamknięcie tematu - skoro tak mamy rozmawiać to wolę pozostać zbanowany.

Pociesza mnie twoja decyzja :) I nie ustawiaj śmiesznych opisów na gg, bo masz chujowe argumenty.

Sprawa wyjaśniona, temat zamykam.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości