Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban - Ferex - za co ?
08-05-2016, 11:16 PM,
Post: #2
RE: Unban - Ferex - za co ?
Jeśli piszesz podanie o UB i zawierasz w nim coś w stylu: "to nie moja wina, chciałem go tylko wkurzyć, bo on wcale, a wcale nie jest lepszy" to nie stawia Cię w dobrym świetle. Fakt faktem rozchodzi się tu o Ciebie i Twój ban, a nie jego. Jeśli widziałeś Xenona używającego cheaty, to mogłeś to jakoś zaraportować - zasadniczo najlepsze wyjście. Od siebie mogę jedynie przypomnieć, że wszelkie "nielegalne modyfikacje" są na serwerze zabronione i wszelkie ich wykorzystanie inne niż w celu np.: tworzenia zabezpieczenień przeciwko nim, powinny spotkać się z naszą dezaprobatą i przynajmniej z moją się znajdują, więc nawet nie macie co próbować przy mnie coś kombinować.

Jeśli piszesz adminowi, że masz cheaty to admin nie musi Ciebie sprawdzać i zastanawiać się czy rzeczywiście je masz. Działa tu zasada prewencji trochę. Jeśli (przykładowo) powiedziałbyś policji, że masz kradziony telefon, a w domu to wgl mam więcej, to pewnie z miejsca zabraliby Cię na posterunek i nieważne, że już w aucie powiesz im, że tylko żartowałeś. Może mało adekwatne porównanie ale mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi w ogólnym zarysie.

VPN / ciągła zmiana IP także nie jest czymś co popieram i najchętniej widziałbym w regulaminie jakiś punkt na ten temat. Bez sensu jest tu wywód czemu tak sądzę, ale trzeba to napiszę.

Co do samego bana - zależy mi na jak największej frekwencji na serwerze, więc nie jestem za wszelkimi banami, jeśli nie są koniecznie - szczególnie, że nasza społeczność jest dość mała. Chciałbym żebyście doszli do porozumienia i wyjaśnili między sobą tę sprawę. Ja jestem za unbanem, ale nie dlatego, że "nic nie było", a raczej "pomimo, że było". Nie dawajcie powodów to i problemów czy niedomówień z banami nie będzie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Unban - Ferex - za co ? - Ferex - 08-05-2016, 10:12 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - Piterus - 08-05-2016, 11:16 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - rww - 08-05-2016, 11:20 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - Xenon - 08-06-2016, 12:48 AM
RE: Unban - Ferex - za co ? - Ferex - 08-06-2016, 08:28 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - rww - 08-07-2016, 02:13 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - rww - 08-06-2016, 07:40 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - Piterus - 08-06-2016, 07:48 PM
RE: Unban - Ferex - za co ? - HARDKOR222 - 08-06-2016, 11:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości