Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transport by Genesis
07-01-2015, 05:48 PM,
Post: #1
Transport by Genesis
[Obrazek: sneb9z.jpg]
Grać, zachwycać się widokami mrocznej pogody, wdychać wirtualne powietrze Liberty City, czego chcieć więcej? A no, jakiejś rozrywki, punktu zaczepienia, czegoś co sprawi, że warto na serwer wrócić. Z pomocą przybiega nam system transportu, który każdy zna, a jednocześnie odnoszę wrażenie, że jego działanie jest strzeżoną pilnie tajemnicą - nie chodzi tu o to jak to robią pszczółki, ale gdzie transport się opłaca, a gdzie nie, co warto, czego nie, co jest tak naprawdę celem przewozów, i wiele więcej.

[Obrazek: 20hswab.jpg]
Liczę się z uznaniem mnie za wariata i przesadnego maniaka, ale przygotowałem poradnik-instrukcję dotyczący transportu, który właśnie czytacie. Zamieściłem tu skrócony, pigułkowy opis oraz subiektywne opinie na temat trasy, oraz istotne informacje takie jak długość trasy czy wynagrodzenie. Jeśli więc ktoś do transportu dopiero się przymierza - zachęcam do oględzin każdego z okienek z opisem tras przygotowanych dla nas w stoczni Portland.

[Obrazek: 14tqxav.jpg]
Zanim zaczniesz jednak wybierać konkretną dla siebie trasę polecam, jeśli jeszcze tego nie zaliczyłeś, przejechać każdą z nich. Często mniej opłacalne trasy dostarczają więcej frajdy czy wspomnień, dla których warto przejechać się od czasu do czasu z papierem czy cementem. Brzmi jak edukacyjny wykład w przedszkolu, ale skoro to poradnik, warto o czymś takim napomknąć. To co - do dzieła.

[Obrazek: hw0j1v.jpg]
Przystępując do pracy jako kierowca dostarczający towary musisz wybrać dla siebie jakiś wózek. Oczywistym jest, że do manany nie spakujesz niczego poza papierem albo makaronem, i to też w śladowych ilościach. Skryptowo i moralnie jesteśmy zmuszeni do wyboru ciężarówki lub pojazdu dostawczego, którym zawieziemy nasz towar. Bez tego - ani rusz. Na parkingu obok miejsca załadunku znajduje się mnóstwo tego typu pojazdów, ale zawsze możemy zespawnować swój własny poprzez komendę /v czy /car, oczywiście pod warunkiem, że będzie to pojazd przeznaczony do przewozu towarów. Możemy też taki pojazd dowolnie zmodyfikować komendami pokroju /vc i należy to robić sprawie, ponieważ gdy załadujemy już furgonetkę - nie będziemy mogli z naszym mobilem zrobić praktycznie niczego.

[Obrazek: swwebp.jpg]
Osobiście do przewozu towarów preferuję Rumpo, dobrze sprawuje się też Pony (mam tu na myśli głównie osiągi, w końcu każdemu z nas zależy na szybkim pozbyciu się towaru, zwłaszcza w przypadku ryb). Oczywiście, nikt nie broni załadować do pełna Barracks, jeśli mamy wystarczająco odwagi i cierpliwości do tego pojazdu - droga wolna. Z naciskiem na 'wolna'. Bez dalszego ględzenia, zapraszam do części opisu tras:


[Obrazek: inh8hl.jpg]

[Obrazek: 167tq9t.jpg]

[Obrazek: wam7g1.jpg]

[Obrazek: 34y47id.jpg]

[Obrazek: 27z94yq.jpg]

[Obrazek: 2heeydt.jpg]

[Obrazek: 1z32kiv.jpg]

[Obrazek: 34y1qw5.jpg]

[Obrazek: 2me2yvl.jpg]

[Obrazek: kyrye.jpg]

[Obrazek: 288mj47.jpg]

[Obrazek: 210buwy.jpg]

Poradnik oparty na skrypcie serwera "LU-DM" przygotował Genesis. Wszelkie prawa zastrzeżone

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości