Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na moderatora
08-22-2016, 10:04 PM,
Post: #1
Podanie na moderatora
Nick na serwerze: Waluta
Wiek: 16
Podanie na VC-DM: VC-DM i LCS-DM
Staż na VC-DM: O ile się nie mylę to ponad rok czasu
Staż na VC-MP: Ponad dwa lata
Doświadczenie moderatora: Byłem adminem na serwerze PS przez prawie dwa lata i przez jakiś czas na VC-DM
Co należy do obowiązków moderatora: Zachęcanie i rozwiązywanie problemów serwerowych graczy, rozsądne używanie komend moderatora, udzielanie się na forum i serwerze i organizowanie różnych atrakcji dla graczy
Napisz coś o sobie: Mam na imię Michał, mam 16 lat, po wakacjach idę do technikum samochodowego, trenuję boks w wolnym czasie gram w piłkę nożną, moim hobby jest motoryzacja
Czy umiesz język angielski: W minimalnym stopniu
Kontakt (Hamachi/GG/inne): 57073021

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-22-2016, 10:18 PM,
Post: #2
RE: Podanie na moderatora
Żadnych przeciwwskazań. Straciłeś moda, bo po prostu nie było takiego zapotrzebowania akurat - grało mniej ludzi, serwer nie był na stałym host'cie etc. Jeśli lvl ma Cie zmotywować do większej aktywności i jeśli jesteś w stanie zapewnić nas o jakiejkolwiek pracy i zaangażowaniu na rzecz serwera (a podanie też to jakoś pokazuje) to oczywiście jestem na tak.

Wiem, że Rww pozostawił mi zarządzanie levelami, ale z czystej grzeczności poczekam na niego. Jeśli podzieli moje zdanie to raczej szybko pójdzie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-22-2016, 10:50 PM,
Post: #3
RE: Podanie na moderatora
Nadal nie wiem, jak to z tb jest. Neutralny jestem. Niech ktoś jeszcze się wypowie.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-23-2016, 03:06 PM,
Post: #4
RE: Podanie na moderatora
Brak przeciwwskazań

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-24-2016, 01:10 PM,
Post: #5
RE: Podanie na moderatora
Jestem za.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-25-2016, 11:53 AM,
Post: #6
RE: Podanie na moderatora
Ja tak samo

[Obrazek: 76561198258283451.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-25-2016, 08:01 PM,
Post: #7
RE: Podanie na moderatora
Za ;)

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-26-2016, 10:04 PM,
Post: #8
RE: Podanie na moderatora
Tak jak rozmawialiśmy za kulisami z resztą - trochę dużo razy miałeś tu różne levele i z różnych powodów je traciłeś. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie tak i tym razem. Tworzysz także coś swojego w VCMP. Również nie wiadomo jak to wpłynie. Trochę to zła prognoza, ale czas pokaże.

Nie mniej najlepszym sposobem żeby to sprawdzić będzie danie Ci kolejnej, prawdopodobnie ostatniej szansy. Z resztą pomógł też fakt, że podaniem pokazałeś, że póki co Ci się chce. Chciałbym, żeby to była Twoja najdłuższa przygoda spośród dotychczasowych w roli moderatora tu. Oby tak było. Powodzenia.

Przyjęty jako moderator (daj mu ktoś kolorek).

lock.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości