Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trochę aktualności
11-07-2016, 06:17 PM,
Post: #1
Trochę aktualności
Siema!
Miło Cię widzieć. Skoro tu jesteś to znaczy, że nie jest jeszcze z nami tak źle i nie zginęliśmy w czeluściach zapomnienia jak kilka innych podobnych stron.
Ostatnio za cel postawiłem sobie napisanie tu paru słów, bo przydałoby się coś świeżego, a i parę ogłoszeń parafialnych (wrong way, zawróć z tego żartu) należy upublicznić miastu i światu (shit..). Może do sedna.
Zaczął się listopad (też to zauważyliście?) i zwykle jest to miesiąc, w którym zaczyna się najlepszy okres do grania dla wielu regularnych jak i tych niedzielnych grajków. Jakimś dziwnym zrządzeniem los(t)u parę osób wraca i ogólnie łatwiej sporo rzeczy z organizować - spróbujemy i my. W najbliższym czasie na forum pojawi się temat związany ze Stubby League '16, czyli moim zdaniem najważnieszy turniej tego roku, wyłaniający najlepszego solistę w naszej społeczności. Mam nadzieję, że idąc tropem pięknej tradycji tych zawodów i te również będą stać na najwyższym poziomie i zbieże się możliwie najlepsza grupa ludzi do grania. Jak dziś pamiętam pierwszą edycję, którą razem z eXe^ (pozdro) wyznaczyliśmy nowe standardy wśród tego typu przedsięwzięć. Wtedy to, jeszcze na 0.3, zmierzyli się członkowie zarówno CG jak i moro, którzy wyłaniali najlepszego spośród nich. Wygrał Lucifer przede mną i eXe^. Następna edycja należąca do kanonu to DSowa wersja tego turnieju, ale nie oszukujmy się - nie miało to większego znaczenia, bo i tak zapisaliby się Ci sami i raczej nikt więcej, więc mógłby być to open. Był to ostatni polski turniej na 0.3. Wygrałem go ja przed Szajkkiem i Larrym. Później, już na 0.4, odbyła się trzecia edycja, która była z kolei pierwszym polskim turniejem na nowej wersji. Wygrał ją Xenon przede mną i Hardkorem. Niestety w edycji tej nie było już eXe^, czyli drugiego obok mnie pomysłodawcy turnieju, no ale cóż, gra się dalej. Zabraknie go również teraz, ale mam nadzieję, że będziemy się bawić równie dobrze co w poprzednich odsłonach. Więcej informacji na ten temat wkrótce. Napiszę jedynie, że turniej odbędzie się na VC-DM.

***Przerwa na reklamę***
Zapraszam serdecznie na zaprzyjaźnione z nami projekty, do których odnośniki znajdziecie w panelu po lewej. Nie mam też nic przeciw żebyście spojrzeli na strony Seeda, Waluty czy Ferexa. Warto też wspomnieć, że ten pierwszy ruszył z serią let's play z naszego serwera - jak ktoś lubi takie coś to czemu nie. Tu jakaś próbka tego do sprawdzenia. Moja strona, czyli Vice Club cały czas czeka na lepsze czasy, chociaż i tak nie ma tragedii - ważne, że stoi i jest gotowe do użytku.
***Koniec reklam***

W ostatnią sobotę odbył się event Waluty, wyszło naprawdę git, ale nie ma co się na ten temat zbytnio rozpisywać. Niemniej każda taka czy inna okazja do większego wspólnego grania zawsze na propsie, wiec jest fajnie. Sam Waluta awansuje na admina - nie tyle za event, co za ogólną aktywność i dyspozycyjność. Na ten moment nie potrzebujemy aż tak na gwałt nowych członków administracji, ale jak ktoś ma coś ciekawego do zaoferowania to jesteśmy otwarci na propozycje - pierwszeństwo mają osoby z rangą VIP.

Trochę o planach. Poza wspomnianym Stubby League, tak na 75% w grudniu odbędzie się świąteczny event. Bliższe szczegóły nie są jeszcze znane, ale mam nadzieję, że uda się zrobić coś naprawdę dużego. Nie wiem co z plebiscytem jak w poprzednim roku - może będzie może nie, fajnie by było jakby był. W planach mam też dosyć duży wpis o moro (ale to to już wgl nie jest pewne), bo ich stronę szlak trafił, a szkoda by to wszystko przepadło. Przy okazji zrobię to w pełni tak jak sam będę uważać.

Napiszę coś o czym pisałem już wielokrotnie. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym sensownie działającym elementem polskiej społeczności VC:MP. Zabiegam do każdego z osobna: grajcie, organizujcie, twórzcie co Wam tam pasuje, a może jeszcze trochę to podtrzyma. Zapraszam na nas serwer każdego bez wyjątku, bez względu na "przynależność", która na chwilę obecną nie ma większego sensu, bo jest nas na tyle mało, że lepiej kminić coś razem niż osobno.

Tak trochę skacze po faktach ale dobra. Na Liberty Unleashed to już nawet CukierD nie wbija (o stronie oczywiście mówię, samego multi to on pewnie nigdy na oczy nie widział) i ogólnie syf, kiła i mogiła tam jest. W chwili pisania wpisu oczywiście nikt nie gra. Frekwencja spadła też trochę na VC:MP, bo już ciężko o te mityczne 100, które przez długi czas się utrzymywało czy było dobrze czy źle. Tragedii nie ma oczywiście, no ale. Ostatnia dość mała aktualizacja multi wajsa była na początku sierpnia tak w ogóle.

YouTube pousuwało sporo filmików z VC:MP. Może mieć to jakiś związek z tym.

TDM mamy jakby ktoś nie widział:




Ode mnie tyle. Oczywiście zachęcam każdego innego członka administracji serwera czy forum do dopisania czego tam komu brak. Cya!

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-07-2016, 08:27 PM,
Post: #2
RE: Trochę aktualności
Cytat:Na Liberty Unleashed to już nawet CukierD nie wbija (o stronie oczywiście mówię, samego multi to on pewnie nigdy na oczy nie widział) i ogólnie syf, kiła i mogiła tam jest.

Ja to na forum LU już nawet nie wchodzę. Z wyjątkiem, że teraz, bo postanowiłem zrobić listę ostatnich logowań na stronie, osób odpowiedzialnych za projekt.
Cukierek pewnie pracuje nad swoim bardzo pro zajebistym projektem MTA 0.6! Dlatego nie ma czasu moderować forum LU.

Miałem się już nie wypowiadać o LU, ale jednak...



Na serwerze co jakiś czas będę wprowadzał poprawki i nowości. Aktualnie chcę poprawić wszystkie błędy związane z /tdm, dodać kilka aren do TDM i sumo (pewnie na dniach coś dodam, aktualnie trochę zajęty jestem, prawko trzeba w końcu zrobić ;) , ale to tylko jeden z kilku powodów, dlaczego już tyle nie siedzę co kiedyś). Potem może dodam coś od siebie jeszcze, na razie to tyle.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-08-2016, 08:27 PM,
Post: #3
RE: Trochę aktualności
(11-07-2016, 06:17 PM)Piterus napisał(a):  W planach mam też dosyć duży wpis o moro (ale to to już wgl nie jest pewne), bo ich stronę szlak trafił, a szkoda by to wszystko przepadło. Przy okazji zrobię to w pełni tak jak sam będę uważać.
Właśnie, co z moro? Czy z klanu 1-osobowego stali się 0-osobowym?

Cytat:Napiszę coś o czym pisałem już wielokrotnie. Na chwilę obecną jesteśmy jedynym sensownie działającym elementem polskiej społeczności VC:MP. Zabiegam do każdego z osobna: grajcie, organizujcie, twórzcie co Wam tam pasuje, a może jeszcze trochę to podtrzyma. Zapraszam na nas serwer każdego bez wyjątku, bez względu na "przynależność", która na chwilę obecną nie ma większego sensu, bo jest nas na tyle mało, że lepiej kminić coś razem niż osobno.
Nie pierwszy raz polska społeczność tego multi kurczy się do jakiejś niewielkiej grupy.

Cytat:Tak trochę skacze po faktach ale dobra. Na Liberty Unleashed to już nawet CukierD nie wbija (o stronie oczywiście mówię, samego multi to on pewnie nigdy na oczy nie widział) i ogólnie syf, kiła i mogiła tam jest. W chwili pisania wpisu oczywiście nikt nie gra. Frekwencja spadła też trochę na VC:MP, bo już ciężko o te mityczne 100, które przez długi czas się utrzymywało czy było dobrze czy źle. Tragedii nie ma oczywiście, no ale. Ostatnia dość mała aktualizacja multi wajsa była na początku sierpnia tak w ogóle.
Jeśli dobrze się orientuję, to on akurat nigdy nie przesiadywał 24/7. Wbijał z dupy na forum LU i kopiował jakieś gotowe wymówki dlaczego gracze nie potrafią docenić ciężkiej pracy programistów. Co do VCMP, to nie winiłbym brak aktualizacji za niższą liczbę graczy (czasy R2 lub wcześniejsze, ktoś?). Poczekałbym do końca roku i zobaczył wówczas, czy liczba graczy będzie wciąż pod kreską.

Cytat:YouTube pousuwało sporo filmików z VC:MP. Może mieć to jakiś związek z tym.
Co ma piernik do wiatraka? W filmie pojawia się jedynie motyw zarabiania pieniędzy na filmach. Ja od Youtube dostałem okrągłe 0 (słownie: zero) złotych za jakikolwiek film, a mimo to usunięto 3 moje filmy. Według mnie mamy jakiegoś kapusia, który chce nam uprzykrzyć życie. A co do tematu zarabiania na filmach, w szczególności na gejmplejach, mogę polecić artykuł "Piraci z YT" z CD Action. W skrócie - jedna osoba robi gejmplej z gry, być może krótkiej, zrobione przez niezależnych programistów i ładuje to do sieci, gdzie widzi to tysiące internautów. W tym momencie twórca gry traci pieniądze, bowiem widzowie zadowolą się filmem z YT.

Nie będę ukrywał, ale choćby recenzja Mafii 3 u Klocucha pozwoliła mi dalej żyć spokojnie na tym świecie bez zawracania sobie głowy tą produkcją.

Cytat:Cya!
No cześć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-08-2016, 08:58 PM,
Post: #4
RE: Trochę aktualności
WACEK (sry, [moro]Bartek teraz) w grze jest najaktywniejszy chyba od kiedy pamiętam. No a klanu nie ma co się oszukiwać - na dobrą sprawę (aktualnie?) nie ma. Jak strona przestała być publiczna to wgl. Warto tu zrobić jakiś temat z podsumowaniem "ku pamięci" tego wszystkiego. Myślę, że byłoby to fajne. Zobaczymy.

Ogólnie nie winię deweloperów za spadek frekwencji w VC:MP. Zwróciłem uwagę po prostu na ten fakt. Jeszcze niedawno mieliśmy dosyć często różnie mniejsze/większe update. Teraz tego nie ma.

Z tym filmikiem chodzi mi nie o zarabianie, a o ogólną walkę z gameplay'ami. YT ostatnio uznał, że twórcy nie chcą takich materiałów, bo zbytnio spojlerują grę i przez to sprzedaż spada. Tymczasem tak naprawdę jest to przecież dla nich darmowa reklama, bo jak sam wspomniałeś nikt pieniędzy za to nie dostaje, a i wgl jakiekolwiek sumy zaczynają się od naprawdę dużej ilości wyświetleń. Sami twórcy też nie mają nic przeciw i nawet wspierają różnych twórców co jest tam powiedziane. Z resztą kurde, mówimy o multi, o fanowskim modzie ponad 10letniej gry, a nie o single nowego, dużego tytułu :)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2016, 05:20 PM,
Post: #5
RE: Trochę aktualności
Cytat:Ogólnie nie winię deweloperów za spadek frekwencji w VC:MP. Zwróciłem uwagę po prostu na ten fakt. Jeszcze niedawno mieliśmy dosyć często różnie mniejsze/większe update. Teraz tego nie ma.

Przecież ich na jesień nigdy nie ma. Poczekaj do kwietnia, będą aktualizacje na pewno.

A co do filmików na YT. W naszej społeczności najdziwniejszy jest fakt, że jeżeli filmik miał co kolwiek wspólnego z moro, został usunięty. Dziwnym trafem to samo spotkało stronę moro.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-09-2016, 05:45 PM,
Post: #6
RE: Trochę aktualności
Nie tyle z moro co ogólnie z polską społecznością VC:MP. Wpisz sobie głupie "VC:MP Polska" na YT i obczaj, że kiedyś było pełno różnych, a teraz nie ma prawie nic. Serwis nie wybiera, tylko usuwa jak leci. Dochodzenie trzeba zrobić jak nic :D

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości