Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
01-09-2017, 05:17 AM,
Post: #1
Bug  Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
Siemanko sportowe świry!


Jak pewnie wiecie (bądź też nie), o 20:00 (serwer funkcjonował godzinę wstecz) dnia (już przed-)wczorajszego odbyło się spotkanie (Event) na serwerze, który zapoczątkował istnienie tejże strony i społeczności - LU-DM.
Miało to na celu przejęcie sceny LU przypomnieć sobie czasy, kiedy wbijaliśmy ochoczo na ten jedyny polski serwer, by powalczyć, bądź w spokoju (dopóki ruskie lub HARD nie wbili :D) popisać i porobić questy/transy.
Po przypomnieniu sobie haseł i półgodzinnej luźnej grze udaliśmy się na dach Donalda Tuska zrobić fotkę grupową.
Kolejną czynnością było wbicie na arenę AK-47. Początkowo - przez LAGI, które ustąpiły dopiero około godziny 20:50 - komfortowa walka nie była możliwa. Po prawie godzinie wzmagania się z opóźnioną synchronizacją, jedyną niedogodnoscią były liczne crashe :D.
Masowa dekapitacja głów trwała do ~20:55. Następnie wszyscy ruszyli na ustawkę (arenę /base), by przyodziać ortalion i wybić kijem bejsbolowym zęby paru Sebków.
Potem, udaliśmy się do doków (Portland Harbor), po czym wsiedliśmy za sterami pojazdu zdalnie sterowanego RC Bandit, by rozpocząć wyścig do Willi Kartelu.
Miejsca na podium:
   1. =DS=Fox.?
   2. rww
   3. ^YLC^Piterus
-------------------
   4. eXe^
   5. KorniszonCement
   6. =DS=Xenon
   7. gtaaa175PL
  8. Kunio
Pozostali pobłądzili :P
Później, jak już wszyscy chętni się zebrali, ponownie teleportowaliśmy się do doków, by wspólnie gęsiego przewieść towar znanemu wszystkim sklepowi ZIP nieopodal mostu na wyspie Staunton i ustawić się w alejce.
Większość padła ofiarą zamachu, było słychać strzały i pojazdy powybuchały ;c
Kolejno przyszła pora na SUMO (derby) na dachu naprzeciwko banku. Każdy przywołał sobie po Stingerze Yakuzy, by po ustawieniu się, ewentualnej zmianie koloru pojazdu i skończeniu odliczania, pozostać jako ostatnni przy życiu. Dzięki znakomitemu modelowi jazdy i bezbłędnej synchronizacji - większość graczy spadła tuż po chwili.
Osoba, która zwyciężyła, będąc ostatnią żywą osobą to =DS=Fox..
Ponownie udaliśmy się na arenę, tym razem na /shot, aby podszlifować technikę i klasycznie pourywać głowy sobie nawzajem.
Ostatnią konkurencją, było odnalezienie ukrytej walizki, którą jeden z Ownerów ukrył na terenie komisariatu w Staunton. Niestety nie pamiętam kto ją zdobył ;c.
Event trwał przeszło półtorej godziny, na serwerze grały osoby do bodajże 1:00 dnia następnego. Mimo lagów z początku, ścin w trakcie i masowych crashy uważam, że spotkanie należało do udanych. Sporo ludzi przyszło, jak na te ciężkie czasy LU. Maksymalna zarejestrowana przez Nas liczba to 13 Graczy.
Waluta - jeden z naszych Administratorów - nagrał filmik z eventu:


Dziękujemy za przybycie :P.


Turniej Stubby League 2016 skończył się całkiem niedawno, 5 dni przed oficjalnym końcem.
Wyniki:
Mjs. Nick        W.  P.  Ratio   Fragi zdobyte/stracone
1.   | Xenon      | 8 | 1 | 6,77 | (88/13)
2.   | Piterus    | 8 | 1 | 2.38 | (88/37)
3.   | Waluta     | 7 | 2 | 2    | (76/38)
4.   | rww        | 7 | 2 | 1,32 | (74/56)
5.   | Cement     | 5 | 4 | 1,09 | (61/56)
6.   | gtaaa175PL | 4 | 5 | 1,04 | (59/57)
7.   | Seed1212   | 3 | 6 | 0,71 | (49/69)
8.   | JarząbPL   | 2 | 7 | 0,3  | (24/79)
9.   | Genesis    | 1 | 8 | 0,43 | (38/88)
10.| Vandi      | 0 | 9 | 0,28 | (25/90)

Gratulacje dla wszystkich, który wzięli udział. Nagrodą dla zwycięzców jest podkładka pod mysz z naszywką Polskiej Sceny satysfakcja z miejsca, które zajęli :D


Ostatnimi czasy, nasz dział ET pracował w pocie czoła, by przesunąć ląd i wypompować wodę zalewającą Liberty City. Cóż, udało się! Lista niektórych poprawek, które pojawią się niebawem na LCS-DM:
  • Przesunięta i przebudowana mapa, poprawione waterpro;
  • Naprawione obiekty w Portland powodujące w najlepszym przypadku serię crashy na konsoli, bądź artefakty (lub i to i to :D);
  • Parę nowych lokacji na mapie;
  • Teleporty do interiorów będą widoczne na radarze po podejściu na odpowiednią odległość;
  • Nowa minigra;
  • Poprawki i optymalizacja skryptu.


W najbliższym czasie postaram się ogarnąć trochę skrypt VC-DM. Troszkę odbiega funkcjonalnością od LCS-DM, ale co się dziwić - to skrypt jeszcze z wersji 04rel003 z paroma nowymi obiektami i pojazdami + GUI LCS-DM :D


24 Stycznia, o godzinie 19:00 odbędzie się otwarte, ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= Desert Storm. Zapraszamy wszystkich, co chcieliby uczestniczyć w tym wydarzeniu. Serwer VC-DM. Odwiedź Stronę klanu: http://www.dsklan.cba.pl/news.php , by dowiedzieć się więcej.


Pierwszy mój news, napisałem to bo każdy to pisze :v
Tyle ode mnie, yo.
@Xenon

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2017, 05:26 PM,
Post: #2
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
Kod PHP:
Siemanko sportowe świry

Wiedzieliśmy z Rww, że taki będzie początek :D W sumie to bardziej ww niż ja.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 12:30 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2017, 12:34 AM przez Cement.)
Post: #3
Xenon's pacta conventa
Xenon napisał newsa, o kurwa!

Co do spotkania/eventu/wieczoru integracyjnego/posiadówki, mimo iż nie wszystko wyszło jak należy, to raczej każdy dobrze się bawił (no, może po za Kewunem - jego zabawa skończyła się na jednym DDoS'ie).


Cytat:nasz dział ET pracował w pocie czoła, by przesunąć ląd

I tak o to dwie godziny rozstawiania pojazdów na terenie Shoreside Vale poszły się jebać...

[Obrazek: oGGKux.gif]



Cytat:KorniszonCement

Fail... Miałem 4 kolory, nie 3. :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 02:20 AM,
Post: #4
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & ...
Cement napisał(a):
Xenon napisał(a):KorniszonCement

Fail... Miałem 4 kolory, nie 3. :D

W wersji zapisanej na dysku dałem również cztery - KorniszonCement, prawdopodobnie ktoś edytował albo cuś :c
Kod:
[color=#006633]K[/color][color=#008000]or[/color][color=#00FF00]niszon[/color][color=#FF0000]Cement[/color]

Cement napisał(a):I tak o to dwie godziny rozstawiania pojazdów na terenie Shoreside Vale poszły się jebać...
Nie do końca, pozycja pojazdów została również przesunięta :D

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 08:59 AM,
Post: #5
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
Spokojnie Cem, pojazdy byly pierwsza rzecza przesunieta zaraz po mapie ;) Aktualizacja szykuje sie dosyc spora, aktualnie pracuje nad nowymi skinami i poprawiam stare ;)

https://youtu.be/qjvGTtwjzo0

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 02:58 PM,
Post: #6
Tytuł wątku jest zbyt długi.
Elo, wbiłem się poprzypierdalać ( ͡° ͜ʖ ͡°).


Podpisuję się pod wiadomościami Waluty i Xenona, że event na plus. Fajnie było pograć w truposza i chociażby jeszcze raz poczuć ten klimat wspólnego grania na LU-DM. Początkowo lagi uniemożliwiały grę i myślałem, że tak będzie przez cały czas, ale później udało się na szczęście ustabilizować wszystko i było w porządku. Skrypt nawalił, ale to akurat nie było problemem i myślę, że zbytnio nie wpłynęło to na rozgrywkę, a przede wszystkim nie uniemożliwiło dobrej zabawy - przynajmniej z mojej perspektywy. Już niejednokrotnie pisałem, że kiedyś serwery w ogóle nie posiadały skryptów, lub były bardzo ubogie i wcale to nie uniemożliwiało dobrej zabawy ;).

Jeżli chodzi o wyścig to wkradł się błąd w końcowej klasyfikacji. Wyścig wygrał Fox, co pokazuje filmik :D.

Cytat:Niestety nie pamiętam kto ją zdobył ;c.
To byłem ja :D. I też wkradł się bład w kolorowaniu nicku jak u Cementa.

Jeżeli chodzi o Stubby League to fajnie, że ciągle ten turniej jest kultywowany. Od pierwszej edycji z 2014 roku minęło sporo czasu, a sam turniej miał już swoje kolejne edycje. Ja starałem się w miarę możliwości obserwować wyniki SL i raczej nie ma zaskoczenia w pierwszej dwójce (mimo, że Pit pokonał zwycięzcę, tak jak ja w pierwszej edycji), chociaż różnie mogło się to wszystko ułożyć. Gratulacje dla wygranych, organizatorów, uczestników.

Liczę, że zobaczymy się 24 - w moim przypadku już najprawdopodobniej po raz ostatni :).
Pozdrawiam.

PS: Tylko mi tak rozciąga stornę na boki?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 04:01 PM,
Post: #7
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
Z tego co się orientuję to Fox się teleportował tam po prostu (na filmiku widać, że jedzie z drugiej strony), no ale jeśli nie to zwracam honor.

Z SL jestem i tak zadowolony, zarówno pod względem organizacji, ogólnego poziomu jak i swoich meczy - zwłaszcza tego z Xenonem. Szkoda trochę pojedynku z Rww, ale trudno. Xenon całość wygrał zasłużenie i wielkie brawa dla niego. Dla mnie to trzeci raz jak zająłem II miejsce w tym turnieju + plus osobiście liczę też edycję DS w której to miałem złoto. Myślę, że fajnie, że ten turniej nadal jest i stał się już swojego rodzaju tradycją.

Z tym rozciąganiem to musisz mieć jakąś dość małą rozdzielczość chyba.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 08:42 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-10-2017, 08:57 PM przez Fox.)
Post: #8
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
No fajnie, ja wygrałem wyścig banditami, po prostu wszyscy pojechali mostami, a ja jedyny tunelem. Wyjechałem pod Witcha gardens, po czym skręciłem w prawo jadąc pod drogą, przez którą wszyscy przejeżdżali, następnie przedarłem się przez trawnik i skręciłem w prawo, po czym po przejechaniu obok domu Toniego skręciłem 2 razy w prawo i wjebałem się na metę z drugiej strony 3 sekundy przed tym, jak dojechały pierwsze osoby, które pojechały mostami :d.

@Edit

Prawdopodobnie bym przejebał, gdyby nie podniósł się wam most [Obrazek: Funny.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 08:50 PM,
Post: #9
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
Mam nagrane jak brałem udział w wyścigu (wrzucę filmik wkrótce), więc to nie ja sędziowałem ;)

I nie wiem dlaczego masz problem z rozciągnięciem strony, fakt, na nieaktualizowanym IE na Win 7 strona wygląda masakrycznie, ale tu widzę najnowszego Firefoxa, więc nie powinno być problemu.
Dobra zainstalowałem dla testu Firefoxa, u mnie jest wszystko w porządku, więc już serio nie wiem. http://s2.ifotos.pl/img/teestpng_aenrhnn.png

Edit: byłbym pierwszy, gdyby nie most zwodzony xD

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 09:28 PM,
Post: #10
Xenon's pacta conventa - part II
Cytat:pozycja pojazdów została również przesunięta :D / pojazdy byly pierwsza rzecza przesunieta zaraz po mapie ;)

No to zajebiście.  ;)


Cytat:skrypt nawalił, ale to akurat nie było problemem

Skrypt jako tako nie nawalił. Po prostu ta wersja GM była mocno zbugowana, ale posiadała także najwięcej możliwości. Mimo wszystko była to zdaniem większości najlepsza wersja tego serwera - dlatego na niej właśnie graliśmy. :P

Rozczarowanie rozgrywką w większej mierze było raczej spowodowane odzwyczajeniem od LU (nie wiem jak wy, ale ja nie grałem w nie od prawie roku) aniżeli problemami z serwerem.


Cytat:wszyscy pojechali mostami, a ja jedyny tunelem

Jaki tunel? Przecież budowa tunelu Porter dopiero się rozpoczęła... a no tak, to III a nie LCS. Jak pisałem - odzwyczajenie. :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-11-2017, 07:06 PM,
Post: #11
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM



[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-14-2017, 12:31 PM,
Post: #12
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
No Xenon, gratuluję pierwszego niusa, ale widać, że jest to twój pierwszy :). Poleciłbym pisać mniej w nawiasach (czy w prasie często spotykasz nawiasy? Ewentualnie przy różnego rodzaju przypisach i tak generalnie lepiej się trzymać) i mniej przekreśleń - rozumiem, miało być ironicznie, jak np. z przejęciem sceny LU, której przecież nie ma, ale dalsze mogłeś sobie już darować.

Co do waszego wspólnego grania to widzę że się udało, tylko jeśli dobrze ogarniam, to ktoś musiał wam popsuć granie znowu, nijaki kewun?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-14-2017, 01:22 PM,
Post: #13
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & ...
(01-14-2017, 12:31 PM)xNCx napisał(a):  No Xenon, gratuluję pierwszego niusa, ale widać, że jest to twój pierwszy :). Poleciłbym pisać mniej w nawiasach (czy w prasie często spotykasz nawiasy? Ewentualnie przy różnego rodzaju przypisach i tak generalnie lepiej się trzymać) i mniej przekreśleń - rozumiem, miało być ironicznie, jak np. z przejęciem sceny LU, której przecież nie ma, ale dalsze mogłeś sobie już darować.

Co do waszego wspólnego grania to widzę że się udało, tylko jeśli dobrze ogarniam, to ktoś musiał wam popsuć granie znowu, nijaki kewun?

Nikt nie psuł, Xenon musiał mieć prawdopodobnie problem z netem przez pierwszą godzinę i trochę to działało jak typowemu Chińczykowi na Polskim serwerze.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-14-2017, 02:12 PM,
Post: #14
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
Cytat:Nikt nie psuł

Ta, akurat tym razem nie haha.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-14-2017, 06:38 PM,
Post: #15
RE: Event na LU-DM | Stubby League 2016 | Ostatnie Spotkanie Klanowe =DS= | LCS & VC-DM
To kiedy naprawicie topke z wyścigu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości