Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Ulubione miasto z serii GTA:
Liberty City / GTA 3
Liberty City / GTA LCS
Liberty City / GTA 4
Vice City / GTA VC
Vice City / GTA VCS
Los Santos / GTA SA
San Fierro / GTA SA
Las Venturas / GTA SA
Los Santos / GTA 5
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulubione miasto z serii GTA
01-21-2017, 09:45 PM,
Post: #1
Ulubione miasto z serii GTA
Prosta ankieta - wybieramy nasze ulubione miasto z serii GTA, np. Vice City. Fajnie by było, gdybyście uzasadniali swoje odpowiedzi w poście :-)
Omijam niektóre GTA. GTA SA dzielę na części.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-22-2017, 08:18 PM,
Post: #2
RE: Ulubione miasto z serii GTA
Vice City z VC i VCS to praktycznie to samo miasto, podobnie jak Liberty City z III/LCS. Niepotrzebne dzielenie głosów w sumie.

Sam oddałem głos na Vice City z prostego względu - spędziłem tam najwięcej czasu i chociaż stwierdzenie, że czuję się tam jak u siebie byłoby trochę nadużyciem to również mało powiedzieć, że poruszam się po nim nadzwyczaj swobodnie :p

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-22-2017, 09:48 PM,
Post: #3
RE: Ulubione miasto z serii GTA
Pomijając to, co nadmienił Piterus (tj. podobieństwo miast) i odrzucając LV oraz SF - wybór był bardzo, bardzo trudny.

Liberty City z GTA 4
To jedna ze zdecydowanie najbliższych mi lokalizacji gry GTA. Nowy Jork przebija u mnie wszystko i podobieństwo tak wielu miejsc LC do NYC naprawdę na mnie działa. Szkoda, że chyba w odwołaniu do GTA III miasto jest tak ponuro przedstawione. Nomen omen znakomita lokacja, absolutnie!

Vice City z GTA VC
Świetne miasto przemierzane przy świetnej muzyce. Rewelacja kolorów i tej sympatii, optymizmu płynącego z każdego zakątka miasta. Naprawdę bardzo miło wspominane miasto ze świetnymi miejscówkami. To źle, że miasto jest tak beznadziejnie rozplanowane jak np. plaża wielkości 1/4 miasta. Mimo wszystko wyśmienita mapa.

Los Santos z GTA SA
Dla mnie przede wszystkim bliskie ze względu na setki godzin rozegranych w SAMP, w szczególności na serwerach RP, gdzie każdy nic nieznaczący w singlu budynek nagle nabierał ogromnej wagi i dawał możliwość do budowania wspomnień. Miasto rewelacyjnie w przeciwieństwie do VC rozplanowane, z wyraźnymi ale jednocześnie dobrymi podziałami między bogatszymi i biedniejszymi dzielnicami. Szkoda, że nie ma tylu ciemnych zaułków jak już w na przykład IV. To byłby ideał.

Los Santos z GTA V
Miasto - rewelacja, fantastycznie duże i jednocześnie możliwe do zapamiętania gdzie co jest. Ta lokacja nie nadąża za współczesnymi grami, ona nadaje rytm i pokazuje drogę twórcom gier jak to powinno się robić. Również jak w SA fenomenalny podział dzielnic i rozmieszczenie kluczowych punktów. Przemierza się tak samo świetnie w Ballerze, w Osirisie jak i w Sentinelu. Wiele wiele interesujących miejsc oraz plansz do aren DM / trybu adwersarza.

Liberty City z GTA III
Nie mogłem pozwolić sobie na wybranie innej opcji niż ta. To miasto to początek, to tu się wszystko zaczęło, to dzięki temu miastu pokochałem serię GTA i zafascynowałem się po raz pierwszy NYC. Miasto nie jest idealne, przede wszystkim jest niewielkie, choć stara się to ze wszystkich sił zakryć (i skutecznie). W LC znajdziesz wszystko - lotnisko, port, szpitale, stadion - wszystko to skondensowane w tak małej mapie, a mimo wszystko gracz nie ma prawa poczuć się przytłoczony. Wadami LC jest brak Statuy (co naprawia mod) i do końca nie wiem, czy wadą, czy nie, ale jest nadmierna, wciskana co chwilę graczom szarość, ponurość, codzienność. Nie wiem jak Was, ale mnie ta codzienność LC przekonuje.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-23-2017, 11:11 PM,
Post: #4
RE: Ulubione miasto z serii GTA
1. LS (SA) za gangsterkę, najlepszych na świecie policjantów i fryzjerów.

2. LC za mroczny klimat

3. LV za ilość kasyn i autostradę wokół miast, gdzie nierzadko dochodzi do karamboli

4. VC w sumie mi się wydaje najmniej lubianym miastem. Brak metra, żadnych wzniesień terenu, miasto jest podzielone tylko na 2 główne wyspy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-27-2017, 09:39 AM,
Post: #5
RE: Ulubione miasto z serii GTA
1. LS (V) bo miasto zyje

2. LC (iv) bo dodaje mrocznego klimatu

3. LS (sa) za gangsterke i za misje z pociagiem All you had to follow the damn train CJ!

4. VC vice city wogole mi sie nie podoba po gta 3 gralem i sie troche zawiodlem

[Obrazek: 76561198258283451.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-27-2017, 10:18 AM,
Post: #6
RE: Ulubione miasto z serii GTA
Ja zagłosowałem na Liberty City (IV). Po prostu, to miasto było idealne jak dla mnie. Lubie mroczne klimaty (może dlatego przez chwilę był projekt GTA 3 Dark Edition). Sam uważam, że jeszcze wiele o tym mieście nie wiem, za dużo pobocznych alejek itd... Szkoda że nie ma żadnego dobrego multi do IV.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2017, 11:51 PM,
Post: #7
RE: Ulubione miasto z serii GTA
Mój wybór pada na Vice City z VC, mimo że bardzo lubię, gdy miasto ma mroczny klimat jak LC z GTA IV, Detroit w Deus Ex: Human Revolution czy też w Manhuncie. Jednak chyba tylko Vice City potrafi tak zauroczyć swym kolorowym, radosnym i tętniącym życiem klimatem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-03-2017, 12:43 AM,
Post: #8
RE: Ulubione miasto z serii GTA
Mój wybór padł na Vice City z VC, słoneczne miasto objęte różnymi ciekawostkami i dobrym klimatem.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości